מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  דבר ראש המחלקה

  שלום לכם,

  סגל המרצים, רכזת המחלקה ואנכי שמחים על התעניינותכם במסלול לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש. על שפת הכנרת המדהימה ביופייה, תכננו בקפידה תוך הקפדה על מקצועיות, יישומיות, ואקדמיה ברמה גבוהה מחד, ומעוף ויצירתיות מאידך, מסלול מוביל ללימודי ניהול משאבי אנוש.

  מהו תואר ראשון בניהול משאבי אנוש?
  תואר ראשון בניהול משאבי אנוש מהווה בסיס אקדמי לכל המתעתדים לעסוק (או עוסקים) בתחום של ניהול עובדים וניהול משאבי אנוש בפרט. בצד לימודי בסיס ומתודולוגיות אשר מאפשרות למנהלים לבחון באופן מדעי את התנהגויותיהם, ועמדותיהם של העובדים בארגון בכדי להוביל את הארגון להצלחה ואת העובדים למסלול קריירה מתגמל. הלומדים במסלול ילמדו את המיומנויות והכלים הנדרשים לניהול, וניהול משאבי אנוש בפרט, במאה ה-21. היום ברור לחלוטין כי ניהול אנשים בארגונים הוא מקצוע לכל דבר ומתוך ראיה זו אנחנו בנינו עבורכם מסלול אקדמי מוביל המשלב ראייה יישומית יוצאת דופן.

  מדוע לבחור בלימודי ניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית כנרת?
  שילוב בין עבודה ולימודים – מתוך הבנה כי בעולם העבודה הנוכחי יש לאפשר שילוב של לימודיים אקדמיים בצד פיתוח מתמשך של קריירה, המסלול ללימודי משאבי אנוש במכללה מותאם גם לאנשים עובדים. לאור זאת בנינו מסלול ייחודי האפשרי גם עבור סטודנטים אשר עובדים במהלך היום. זהו המסלול היחידי בארץ ללימודי משאבי אנוש אשר פועל במתכונת זו.

  יישומיות – המסלול ללימודי ניהול משאבי אנוש הנו יוצא דופן מבחינת היישומיות שלו. ראשית מרבית המרצים אשר מלמדים במסלול הנם אקדמאים אשר עובדים בתחומים שונים של המקצוע במקביל לעשייתם האקדמית העשירה. מדובר בשילוב של ידע וניסיון אשר מייצרים יחדיו מקצועיות. שנית לכל אורך הדרך כבר מהשבוע הראשון ללימודים הסטודנטים יחוו היבטים יישומיים של משאבי אנוש. מבחינה זו לכל אורך לימודיהם הם ישמעו הרצאות העשרה ממרצים מובילים, יעברו סדנאות מקצועיות בתחום וכבר בסוף השנה השנייה הם יחלו בפרקטיקום מעשי. כמהלך יישומי משלים הסטודנטים בשנה השלישית יוכלו לבחור יום לימודים נוסף ולסיים את המסלול עם שתי תעודות נוספות המעידות על הכשרה בתחום של הנחיית קבוצות ומיומנויות יעוץ מתקדמות.

  מה אוכל לעשות בסיום התואר?
  בשל מבנהו הייחודי, התואר מאפשר לסטודנט כבר במהלך הלימודים ובוודאי עם סיומם לבחור בנתיבים מגוונים של קריירה מקצועית או אקדמאית. סטודנטים אשר ירצו להמשיך את לימודיהם יוכלו להמשיך וללמוד ייעוץ ארגוני, מנהל עסקים, סוציולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה ארגונית, לימודי עבודה ועוד. מבחינה מקצועית הם יוכלו להשתלב במחלקות משאבי אנוש, חברות ייעוץ, ובתחומים אלה לפצוח בקריירה משמעותית הן כשכירים והן כעצמאים.

  נשמח לראותכם בין יתר הסטודנטיות והסטודנטים אשר כבר בחרו, ולסייע לכן ולכם לבנות מסלול קריירה משמעותי הנשען על אקדמיה פורצת דרך. אנו מבטיחים חוויה סטודינטאלית, תמיכה לאורך הדרך ויחס חם הן מהסגל האקדמי והן מהסגל המנהלי.

  בברכה,
  דר' איצקוביץ יריב
  ראש המחלקה לניהול משאבי אנוש

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   מעיין חג'ג'

   מעיין היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בשיווק, פרסום ויח"צ ובשלבי סיום של התואר השני במנהל עסקים עם התמחות בחדשנות ויזמות. בחיים למדתי לא להתפשר, שההמתנה משתלמת…
   שירה הורוביץ

   שירה הורוביץ

   בחרתי ללמוד באקדמית כנרת כמובן בגלל הנוף, אך גם בגלל השלווה שהמקום מעניק ובמיוחד בזכות היחס האישי והחם שמקבל כל סטודנט. במהלך התואר נחשפתי להזדמנויות והתנסויות רבות, במכללה קוראים…
   נופר סמינה

   נופר סמינה

   סיימתי את לימודי התואר בתקשורת בשנה שעברה וכיום אני עובדת כפרילנסרית, מפיקה בטלוויזיה פרוייקט אחרון שסיימתי לאחרונה- מפיקה בפועל בעונה החדשה של 'הכרישים' שתשודר בקשת 12 לימודי התואר בתקשורת במכללה האקדמית כנרת…
   תמונת בוגר - צח לוי

   צח לוי

   התואר בתקשורת העניק לי מולטי דיספלינאריות ופתח בפני מגוון תחומי ידע רבים בד בבד גם יתרון קל על פני אחרים בחלק המעשי ולא רק בחלק העיוני, בזכות המרצים שמגיעים ועובדים…

   סגל אקדמי