לוח בחינות תשפ"ד
לוח בחינות תשפ"ד – הנדסה
-
הנדסת חשמל ואלקטרוקיה
שנה
קורס
קוד
מרצה
מועד א'
מועד ב'
א'
מערכות ספרתיות
11-111
ד"ר ניסים עמוס
29/07/2024
02/09/2024
חדוא 1
10-101
ד"ר אוולין זכאי, ד"ר דנטה אילה-רחל
18/07/2024
01/08/2024
חדוא 2
10-102
ד"ר אוולין זכאי
18/07/2024
01/08/2024
אלגברה ליניארית
10-103
ד"ר אורית בן דוד
25/07/2024
08/08/2024
משוואות דפרנציאליות רגילות
10-104
ד"ר מרינה קרש ברם
25/07/2024
08/08/2024
מבוא למדעי המחשב
11-110
ד"ר עדנאן אגבאריה
12/08/2024
30/08/2024
מבוא לכימיה
11-112
ד"ר רבקה וייזר ביטון
14/07/2024
15/08/2024
פיסיקה 1 ח
10-120
ד"ר עכאשה מוחמד
22/07/2024
05/08/2024
פיסיקה 2 ח
10-121
ד"ר אורן שפיר
22/07/2024
05/08/2024
ב'
התקני מוליכים למחצה
11-215
ד"ר אפרים אהרוני
18/07/2024
05/08/2024
שדות אלקטרומגנטים
11-217
ד"ר אפרים אהרוני
29/07/2024
15/08/2024
מבוא לניתוח אותות
11-218
פרופ' עמיקם נמירובסקי
01/08/2024
19/08/2024
מבוא להסתברות להנדסת חשמל
10-213
פרופ' עמיקם נמירובסקי
25/07/2024
12/08/2024
מבוא לבקרה
11-322
מר איתי דניאלי
22/07/2024
08/08/2024
ג'
מבוא לתקשורת
11-326
מר אביאל חריב
29/07/2024
19/08/2024
ארגון ותכנות המחשב
14-221
ד"ר מלכי גרוסמן
12/08/2024
30/08/2024
חומרים למהנדסי חשמל ואלק'
11-330
ד"ר ניסים עמוס
15/07/2024
01/08/2024
המרת אנרגיה
11-319
מר יורי חצרינוב
22/07/2024
12/08/2024
תכנות מונחה עצמים
14-111
ד"ר מלכי גרוסמן
29/07/2024
19/08/2024
מיקרו-וננו אלקטרוניקה
11-328
ד"ר ניסים עמוס
25/07/2024
15/08/2024
מבנה המחשב
11-327
מר יעקב פלשקס
18/07/2024
08/08/2024
מבוא לרשתות מחשבים
14-331
ד"ר מייקל מיי
22/07/2024
12/08/2024
ד'
שפות תאור חומרה
14-443
מר עמוס זסלבסקי
18/07/2024
05/08/2024
תכן בעזרת מחשב של מערכת VLSI
11-438
מר דניאל ונה
23/07/2024
08/08/2024
לימודי השלמה במערכות הספק
זרם
מערכות הספק ב
11-502
ד"ר דן ויינשטוק
26/07/2024
16/08/2024
-
הנדסת תוכנה
שנה
קורס
קוד
מרצה
מועד א'
מועד ב'
א'
חדו"א 1 תוכנה
10-101
ד"ר אולין זכאי / ד"ר אילה דנטה
18/07/2024
01/08/2024
חדו"א 2 תוכנה
10-102
ד"ר אולין זכאי / ד"ר אורית סלע
18/07/2024
01/08/2024
אלגברה ליניארית
10-103
ד"ר אורית בן דוד
25/07/2024
08/08/2024
תכנות מונחה עצמים
14-111
ד"ר מלכי גרוסמן
29/07/2024
19/08/2024
פיסיקה 1 תוכנה
10-124
ד"ר אורן שפיר
22/07/2024
05/08/2024
מתמטיקה דיסקרטית
10-110
מר יורם פיניאן
14/07/2024
15/08/2024
מבוא למדעי המחשב-שפת C
11-110
ד"ר עדנאן אגבאריה
12/08/2024
30/08/2024
ארגון ותכנות המחשב
14-221
ד"ר מלכי גרוסמן
12/08/2024
30/08/2024
ב'
אלגוריתמים
14-218
מר אלעד רודה
18/07/2024
05/08/2024
אטומטים ושפות פורמאליות
14-214
ד"ר איאד סולימאן
25/07/2024
12/08/2024
מבוא לסטטיסטיקה
10-212
ד"ר אנטולי בורשטיין
22/07/2024
08/08/2024
מערכות מסדי נתונים
14-324
גב' אביבה עבדל
01/08/2024
23/08/2024
משוואות דפרנציאליות
10-104
ד"ר מרינה קרש ברם
29/07/2024
15/08/2024
הנדסת מערכות עתירות תוכנה
14-322
ד"ר מייקל מיי
ג'
מבוא לרשתות מחשבים
14-331
ד"ר מייקל מיי
22/07/2024
12/08/2024
כלכלה למהנדסים
14-319
ד"ר אוקסנה ניר
25/07/2024
23/08/2024
נושאים נבחרים – פיתוח בסביבת אנדרואיד
14-435
מר איתי דניאלי
01/08/2024
30/08/2024
ג' – ד'
תכנון לינארי וחקר ביצועים
14-337
דרור בן עמי
29/07/2024
15/08/2024
יסודות בינה מלאכותית
14-327
ד"ר איאד סולימאן
18/07/2024
19/08/2024
-
הנדסת מים
שנה
קורס
קוד
מרצה
מועד א'
מועד ב'
א'
חדו"א 1
10-102
ד"ר אוולין זכאי
18/07/2024
01/08/2024
חדו"א 2
10-101
ד"ר אוולין זכאי
18/07/2024
01/08/2024
אלגברה ליניארית
10-103
ד"ר אורית סלע בן דוד
25/07/2024
08/08/2024
פיסיקה 1 מים
10-124
פרופ' עכאשה מוחמד
22/07/2024
05/08/2024
כימיה
15-110
ד"ר רבקה וייזר ביטון
14/07/2024
29/07/2024
מבוא להנדסת חומרים
15-111
ד"ר רן סוצקוורין
19/08/2024
13/09/2024
מבוא למדעי המחשב
15-109
ד"ר מלכי גרוסמן
12/08/2024
30/08/2024
מעבדה מבוא למיקרוביולוגיה
15-1094
רועי פרץ
14/07/2024
29/07/2024
מבוא למיקרוביולוגיה
15-217
ד"ר אופיר מנשה
14/07/2024
29/07/2024
מבוא לאקולוגיה
15-114
ד"ר אופיר מנשה
18/08/2024
06/09/2024
ב'
כימיה של המים
15-218
ד"ר סיון קלס
14/07/2024
11/08/2024
מבוא להנדסת מערכות מידע
12-215
אביבה עבדל
01/08/2024
23/08/2024
מבוא להנדסה כימית וביוכימית
15-221
ד"ר רן סוצקוורין
19/08/2024
13/09/2024
אנליזה נומרית
10-209
ד"ר אילה דנטה
05/08/2024
26/08/2024
מערכות אספקת מים
15-447
שי הרר
18/07/2024
08/08/2024
מכניקת מוצקים
15-113
וינברג נועם
24/07/2024
30/08/2024
ג'
תחנות שאיבה
15-328
פרופ' רם שפינר
25/07/2024
23/08/2024
הידרולוגיה של נגר עילי
15-433
ד"ר משהור חוש
09/08/2024
06/09/2024
הנדסת השקיה וניקוז
15-331
ד"ר נידאל מסאלחה/ נדב איתמר
14/07/2024
04/08/2024
תכנון בעזרת מחשב
15-444
אבו סאלח חוסאם/ חוסין ג'ואד/ גיל חסון
02/08/2024
30/08/2024
הנדסת התפלה וממברנות
15-441
ד"ר דמטרי ליסיטסין
22/07/2024
12/08/2024
טכנולוגיה של טיפול בשפכים ובוצה
15-435
פרופ' רם שפינר
18/07/2024
16/08/2024
ד'
משפט סביבתי
15-438
ד"ר חלומי סלאם
31/07/2024
16/08/2024
כלכלת מים
15-327
ד"ר אלי גולדשטיין
22/07/2024
12/08/2024
קורס בחירה מחלקתי לאגרוטק- הדברה ביולוגית
15-360
דר' קרן ינוקה
18/07/2024
08/08/2024
קורס בחירה מחלקתי -ביצוע פרויקטים בהנדסת מים
15-456
דר' יוליה גלוזמן
14/07/2024
04/08/2024
-
הנדסת איכות ואמינות בתעשייה
שנה
קורס
קוד
מרצה
מועד א'
מועד ב'
א'
חדו"א 1 א"א
10-113
ד"ר אורית סלע בן דוד
19.07.2024
21.08.2024
יסודות ניהול איכות
13-111
ד"ר דפנה בארי
12.07.2024
14.08.2024
אנגלית בסיסי
13-100
דר' הילה וייס
07.08.2024
04.09.2024
מבוא למדעי המחשב
13-112
מר ששון זרגרי
26.07.2024
28.08.2024
ב'
מבוא להנדסת א"א
13-113
דר' יאיר פרבר
12.07.2024
14.08.2024
פיסיקה 2 לא"א
10-227
דר' חמודה זיאד
19.07.2024
21.08.2024
מערכות ניהול איכות
13-216
ד"ר שלהבת צור
07.08.2024
04.09.2024
הנדסת אמינות תחזוקתיות וזמינות 1
13-215
דר' יאיר פרבר
26.07.2024
28.08.2024
ג'
התקני מל"מ
13-329
מר יצחק גוזלי
12.07.2024
07.08.2024
מבוא להנדסת מערכות מידע
13-312
מר דרור בן עמי
עבודה מסכמת
–
כתיבה אקדמית וטכנית
13-550
ד"ר מיכל דלויה
05.06.2024
14.08.2024
הנדסת אמינות תחזוקתיות וזמינות 2
13-327
דר' יאיר פרבר
26.07.2024
28.08.2024
תכנון ניסויים וניתוחם
13-437
ד"ר ג'קי אשר
19.07.2024
14.08.2024
יישומי הנדסת איכות בתעשיה 1
13-447
מר עופר סגל
12.07.2024
07.08.2024
ה
ניהול רכש
13-443
עו"ד גיל שמידוב
10.07.2021
31.07.2024
-
הנדסת אנרגיית-גז ונפט
שנה ד'
אנרגיה וסביבה
16-443
ד"ר אופיר מנשה
14/07/2024
29/07/2024
בקרה ומדידה של זרימת גז טבעי
16-438
מר קובי פלשקס
18/07/2024
08/08/2024
כלכלת אנרגיה
16-446
ד"ר אוקסנה ניר
25/07/2024
23/08/2024
לוח בחינות
-
לוח בחינות הבעה עברית
סמסטר א'
15.7.24 – מועד א'
30.7.24 – מועד ב'
-
לוח בחינות אנגלית
סמסטר א'
16.7.24 – מועד א'
28.7.24 – מועד ב'
-
לוח בחינות חטיבה מתודולוגית
סמסטר ב'
מבוא לסטטיסטיקה ב' :
מועד א' – 24.7.24
מועד ב'- 15.8.24
-
לוח בחינות חינוך וקהילה
שנה א
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
אנגלית
כל הרמות
06.03.24
17.03.24
הבעה עברית
כל הרמות
07.03.24
20.03.24
271031-03
מבוא לסטיסטיקה א
ד"ר טל סלע
11.03.24
28.03.24
271011-06
יישומי מחשב
גב' כנרת ענתר/ אוקסנה
18.03.24
08.04.24
261031
מבוא לפסיכולוגיה חינוכית א
ד"ר יפעת לוי
31.03.24
19.04.24
261081
מערכת החינוך בישראל
פרופ' נירית רייכל
26.03.24
12.04.24
261011
מבוא לסוציולוגיה
ד"ר אורית פישר-שלם
14.03.24
03.04.24
שנה ב
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
אנגלית
כל הרמות
06.03.24
17.03.24
הבעה עברית
כל הרמות
07.03.24
20.03.24
262321
פסיכולוגיה התפתחותית א
ד"ר ניבה דולב
10.03.24
28.03.24
272111-02
שיטות מחקר כמותיות א
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
13.03.24
31.03.24
262461
מגדר וריבוד חברתי בחינוך
ד"ר בת כצמן
18.03.24
03.04.24
261911
פסיכולוגיה חברתית
ד"ר ניבה דולב
25.03.24
12.04.24
שנה ג
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
261919
מגזר שלישי וחדשנות
ד"ר אורית פישר-שלם
14.03.24
01.04.24
263521
תרבות, ריבוי תרבויות ורב-תרבותיות
ד"ר נועה שפירא
11.03.24
28.03.24
263611
התנהגות ארגונית
ד"ר אורית פישר-שלם
18.03.24
03.04.24
263571
היבטים משפטיים במערכת החינוך
ד"ר שמשון ביכלר
07.03.24
26.3.24
-
לוח בחינות המחלקה ללימודי ארץ ישראל – תואר ראשון ושני
המחלקה ללימודי ארץ ישראל (סמסטר ב') תשפ"ד
מועדי בחינות שנה א
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
0251081-00
גיאוגרפיה פיזית של ארץ ישראל ב
ד"ר רמי זיתוני
24.7.2024
2.9.2024
0251051-00
מבוא לדתות
פרופ' יעקב אשכנזי
29.7.2024
27.8.2024
0251061-00
נופי צומח בארץ ישראל
ד"ר רם בוכניק
1.8.2024
29.8.2024
0251181-00
ארכיאולוגיה הלניסית רומית ביזנטית של ארץ ישראל ב
ד"ר מיכאל אזבנד
06.8.2024
18.9.2024
0251101-00
תולדות ארץ ישראל בתקופת המקרא ב
ד"ר חיה כץ
14.8.2024
08.09.2024
0251161-00
תולדות ארץ ישראל בעת החדשה ב
ד"ר גיורא גודמן
18.8.2024
12.9.2024
0251121-00
תולדות ארץ ישראל בתקופת הבית השני ב
פרופ' יעקב אשכנזי
21.2.2024
16.9.2024
0251201-00
מדינת ישראל עשורים ראשונים ב
ד"ר ראובן גפני
09.8.2024
4.9.2024
0251081-00
גיאוגרפיה פיזית של ארץ ישראל ב
ד"ר רמי זיתוני
24.7.2024
2.9.2024
0251051-00
מבוא לדתות
פרופ' יעקב אשכנזי
29.7.2024
27.8.2024
0251061-00
נופי צומח בארץ ישראל
ד"ר רם בוכניק
1.8.2024
29.8.2024
מועדי בחינות שנים ב' + ג'
0254131-00
אדמה אדמתי עד מתי מתי דמעתי?
קנטור אפרת
25.7.2024
25.8.2024
0254171-00
חקלאות, טבע ואקולוגיה
גודמן גיורא
29.7.2024
27.8.2024
0253151-00
מבוא למערכות מידע GIS
זיתוני רמי
01.8.2024
29.8.2024
0254021-00
ספורט בארץ ישאל במאה ה- 20
גפני ראובן
05.8.2024
2.9.2024
0252011-00
נזירים ומנזרים בארץ ישראל
אשכנזי יעקב
8.8.2024
4.9.2024
0255081-00
רגיונאלי ירושלים ב
גפני ראובן
12.8.2024
8.9.2024
0255201-00
רגיונאלי עמקים
אזבנד מיכאל
15.8.2024
10.9.2024
0254271-00
את תרקמי בערב לי כותנת: נשים במרחב הישראלי
קנטור אפרת
19.8.2024
12.9.2024
0254131-00
אדמה אדמתי עד מתי מתי דמעתי?
קנטור אפרת
25.7.2024
25.8.2024
0254171-00
חקלאות, טבע ואקולוגיה
גודמן גיורא
29.7.2024
27.8.2024
0253151-00
מבוא למערכות מידע GIS
זיתוני רמי
01.8.2024
29.8.2024
0254021-00
ספורט בארץ ישאל במאה ה- 20
גפני ראובן
05.8.2024
2.9.2024
0252011-00
נזירים ומנזרים בארץ ישראל
אשכנזי יעקב
8.8.2024
4.9.2024
-
לוח בחינות תיירות ומלונאות – תואר ראשון ושני
שנה א'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
221211
ניהול שירות וחוויה
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
18.2.24
19.3.24
221132
מבוא למלונאות
ד"ר רונן שי
2.4.24
21.4.24
221221
תחבורה ותעופה
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
28.2.24
25.3.24
298101
ארגז כלים לניהול (רב תחומי)
ד"ר אורית אונגר
4.3.24
31.3.24
298102
יסודות הכלכלה (רב תחומי)
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
25.2.24
4.4.24
221121
המוצר התיירותי
ד"ר ערן כתר
21.2.24
1.4.24
שנה ב'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
222161
חשבונאות ומימון למנהלים א'
מר מוחמד זידאני
18.2.24
18.3.24
222028
תקשורת בינאישית
ד"ר דליה זליקוביץ
25.2.24
25.3.24
222181
שיטות מחקר כמותיות א'
רוחבי
13.3.24
31.3.24
222091
היבטים כלכליים בתיירות
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
5.3.24
4.4.24
שנה ג'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
223051
ניהול מערכות נופש ופנאי א'
פרופ' חזי ישראלי
29.2.24
27.3.24
223161
ניהול צוותים ואנשים
ד"ר ערן כתר
21.2.24
1.4.24
225311
דת, היסטוריה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל
ד"ר מרון דוקטורי
13.3.24
3.4.24
223011
אתיקה והיבטים משפטיים בתיירות
מר אמיר קליינמן
19.2.24
11.3.24
223181
ניהול תיירות עסקית
ד"ר אורית אונגר
4.3.24
31.3.24
-
לוח בחינות המחלקה לניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש – תשפ"ד (סמסטר א')
שנה א – רשימת קורסים
קוד הקורס
שם הקורס
שם מרצה
מועד א'
מועד ב'
271031
מבוא לסטטיסטיקה א'
ד"ר מורן שנפר-כהן
11.3.24
28.3.24
281211
מבוא לפסיכולוגיה ארגונית
ד"ר מורן שנפר-כהן
20.3.24
4.4.24
281221
מבוא לסוציולוגיה ארגונית
ד"ר ריקי גליה
13.3.24
31.3.24
281241
מבוא לניהול משאבי אנוש
ד"ר יעל ליבנה
15.3.24
5.4.24
280831
ניהול רגשות בארגונים
ד"ר מורן שנפר-כהן
26.3.24
11.4.24
280941
סביבה ארגונים וחברה
ד"ר עוז גורה
הגשת עבודה
שנה ב – רשימת קורסים
קוד הקורס
שם הקורס
שם מרצה
מועד א'
מועד ב'
282081
מבוא לגלובליזציה ורב תרבותיות
ד"ר נועה שפירא
12.3.24
2.4.24
282121
שיטות מחקר איכותניות
ד"ר נועה שפירא
הגשת עבודה
272101
SPSS – מקוון
ד"ר אוקסנה ניר
10.3.24
8.4.24
281471
תרבות ארגונית
ד"ר עוז גורה
הגשת עבודה
282313
קריאת דוחות עסקיים למנהלים
רו"ח ויליאם חלבי
19.3.24
5.4.24
282491
קליטה, מיון והערכת עובדים
ד"ר יעל ליבנה
הגשת עבודה
282501
ניהול כישרונות
ד"ר יעל ליבנה
הגשת עבודה
280861
מיומנויות ניהול א' – סדנה
גב' אלה ברהון
הגשת עבודה
שנה ג – רשימת קורסים
קוד הקורס
שם הקורס
שם מרצה
מועד א'
מועד ב'
282615
פרקטיקום א'
ד"ר יעל ליבנה / גב' אלה ברהון
הגשת עבודה
281271
סוגיות בכלכלה למנהלים א'
ד"ר עוזי פרוינד פיינשטיין
11.3.24
1.4.24
282292
סוגיות בכלכלה למנהלים א'
ד"ר עוזי פרוינד פיינשטיין
14.3.24
4.4.24
282331
מבוא לשיווק
ד"ר עוז גור
הגשת עבודה
283551
אסטרטגיה ניהולית של משאבי אנוש
ד"ר עוז גור
הגשת עבודה
282511
דיני עבודה
ד"ר קרנית מלכא-טיב
20.3.24
3.4.24
-
לוח בחינות המחלקה ללימודים רב תחומיים
לוח בחינות לשנת הלימודים תשפ"ד– המחלקה ללימודים רב תחומיים
שנה א'
סמסטר ב'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
291041-00/01/02/03
מבוא לסטטיסטיקה ב'
דר' מורן שנפר, דר' אנטולי ברונשטיין, גב' כנרת ענתר
14.7.24
20.8.24
291194-00/01
מבוא לחברה הישראלית
דר אורית יעל, דר אופיר עבו
18.7.24
18.8.24
293011-00/01
יסודות ביולוגיים של התנהגות
דר' אלון שמיר
21.7.24
14.8.24
296021-00/01/02
משטר מדינת ישראל
דר יואב קפשוק, דר אופיר עבו
4.8.24
27.8.24
291054-00/01/02/03/04
יישומי מחשב ב'
מא אילון סלוס, גב' כנרת ענתר, מר ורד הזימה
24.7.24
22.8.24
295011-00/01/02
סטייה חברתית
דר' לימור גולן, דר תהל בן צבי
8.8.24
29.8.24
294021-00/01/02
קשיים רגשיים והתנהגותיים של ילדים
דר' אימאן טרביה, דר תגריד זועבי
31.7.24
3.9.24
296251-00/01/02
הידברות ושותפות בין קהילות ערביות ויהודיות בישראל
דר יואב קפשוק, דר אופיר עבו
11.8.24
5.9.24
295041-00/01/02
תורת הענישה
דר' לימור גולן, דר מתן מרקוביצקי
6.8.24
1.9.24
294011-00/01/02
לימודי משפחה
דר' אימאן טרביה, דר תגריד זועבי
29.7.24
25.8.24
298104-00
ארגז כלים לניהול עסקים ויזמות
דר אורית פישר שלם
18.7.24
18.8.24
שנה ב'
סמסטר ב'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
291063-00/01/02/03/04
שיטות מחקר איכותניות במדעי החברה
גב כנרת ענתר
21.7.24
3.9.24
293031-02/03
נוירופסיכולוגיה
דר יעל שביט
29.7.24
19.9.24
293041-02/03
תיאוריות באישיות
דר דאוד דאוד
6.8.24
8.9.24
294141-00
פיתוח רגשי חברתי במערכות חינוך
דר' אימאן טרביה
31.7.24
17.9.24
297061-00/02/03
דינמיקה של קונפליקט ומשא ומתן
דר אופיר עבו
18.8.24
26.9.24
295051-00/01
הקורבן והחברה
דר לימור גולן
8.8.24
29.8.24
296211-01
הכפר והעיר בישראל
דר אורית יעל
2.8.24
25.8.24
295061-01
סייגים לאחריות פלילית
דר' קרנית מלכא טיב
21.7.24
19.8.24
293101-00/02/03
פסיכולוגיה חיובית
דר יפעת לוי
11.8.24
29.9.24
292041-01
מקרו כלכלה
מר ערן אסלן
19.7.24
1.9.24
293051-00/01/02
פסיכופתולוגיה
דר יפעת לוי, דר' שמיר אלון
4.8.24
12.9.24
296051-01/02/03
ירושלים עיר של ניגודים
דר' גיורא גודמן, דר' חיה כץ
20.8.24
15.9.24
292061-00
יסודות המימון
מר וויליאם חלבי
26.7.24
5.9.24
296212-03
רב תרבותיות הישראל
דר' יואב קפשוק
16.8.24
24.9.24
295031-01
דיני עונשין
דר' קרנית מלכא–טיב
17.7.24
25.8.24
297041-00/01/03
אתיקה בניהול
דר אורית יעל, דר ריקי גליה
14.8.24
22.9.24
297051-/00/01/02/03/04
ניהול עובדים ופיתוח מש"א
דר אורית פישר שלם, פרופ שייקה מרום, גב יעל ליבנה
24.7.24
22.8.24
295171-00
זנות וסחר בנשים בראי החברה והמשפט בישראל
דר נעמי לבנקרון
6.8.24
10.9.24
297073-00/02/03
התנהגות ארגונית
דר אילן פרידריך, דר טל פרידמן
14.7.24
10.9.24
291195/01
מבוא לעולם האקדמי
דר גיורא גודמן
17.7.24
27.8.24
297071-02
מגדר בעולם העבודה
דר אורית יעל
26.7.24
16.8.24
292071-01
כלכלה אישית
מר ערן אסלן
19.7.24
14.8.24
295201-01
מדע פורנזי
דר קרנית מלכא טיב
14.7.24
11.8.24
296091-00
דת ופוליטיקה
דר ראובן גפני
29.7.24
1.9.24
שנה ג'
סמסטר ב'
קוד הקורס
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
293081-03
פסיכולוגיה קוגניטיבית
דר' זאהר עכריה
14.7.24
3.9.24
297191-00
מגזר שלישי
דר' אורית פישר שלם
21.7.24
27.8.24
294151-00
סוגיות בחינוך ושילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים במסגרות חינוך
גב תגריד זועבי
18.8.24
24.9.24
294191-00
התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר
גב תגריד ועזבי
26.7.24
26.9.24
296091-00
דת ופוליטיקה בישראל
דר ראובן גפני
31.7.24
1.9.24
294202-00
מסיכון לחוסן בילדים ובנערים בסיכון במערכת החינוך
גב תגריד זועבי
13.8.24
17.9.24
297081-00
יזמות עסקית
דר נתן תירוש
18.8.24
24.9.24
296181-00
החקלאות במדינת ישראל
דר גיורא גודמן
24.7.24
25.8.24
297111-00
תרבות ארגונית
דר אורית פישר שלם
18.7.24
22.8.24
297181-00
אסטרטגיה ניהולית של משאבי אנוש
דר נתן תירוש
26.7.24
26.9.24
296281
מדיטציה ופתרון קונםפיקטים
דר יואב קפשוק
14.7.24
3.9.24
296292
SPORT
דר גיורא גודמן
20.8.24
22.9.24
296201-02
תקשורת, חברה ותרבות
דר גיורא גודמן
31.7.24
1.9.24
293211-00
פסיכולוגיה בגישה בין תרבותית
דר זאהר עכריה
2.8.24
5.9.24
293227
התפתחות שפה ותקשור בילדות
דר תאתיאנה חתוקאי
4.8.24
8.9.24
295171-00
זנות וסחר בנשים בראי החברה והמשפט בישראל
דר נעמי לבנקרון
6.8.24
10.9.24
297101-00
ארגוני שירות
דר מורן שנפר כהן
8.8.24
12.9.24
293226-00
קלינאות תקשורת
דר זאהר עכריה
11.8.24
15.9.24
297071-02
מגדר בעולם העבודה
דר אורית יעל
26.7.24
16.8.24
295201-01
מדע פורנזי
דר קרנית מלכא טיב
14.7.24
11.8.24
-
לוח בחינות מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה
קוד קורס
קורס
מרצה
מועד א'
מועד ב'
0201011-00 יסודות ביולוגיים של התנהגות א'
ארדי זיו
19.3.24 10.4.24 0201051-00 מבוא לפסיכולוגיה א'
סלע טל
25.3.24 14.4.24 0201091-00 פסיכולוגיה התפתחותית א'
עסל-זריק שועאע
31.3.24 16.4.24 0201131-00 סטטיסטיקה לפסיכולוגים א'
סלע טל
11.3.24 28.3.24 0201171-00 מבוא לסוציולוגיה א'
גליה ריקי
15.3.24 8.4.24 0201191-00 עקרונות יסוד בניתוח התנהגות אנוש
רולידר עמוס
3.4.24 18.4.24 0271011-00 ישומי מחשב
ניר אוקסנה
14.3.24 7.4.24 0242091-00 תאוריות באישיות א'
לוי יפעת
28.3.24 16.4.24 0242111-00 פסיכולוגיה חברתית א'
סלע טל
25.3.24 9.4.24 0242151-00 פסיכולוגיה קוגניטיבית א'
ארדי זיו
19.3.24 3.4.24 0272101-00 SPSS
ניר אוקסנה
10.3.24 7.4.23 0272111-00 שיטות מחקר כמותיות א'
חגי חיים
13.3.24 31.3.24 0243011-00 התנהגות ארגונית א'
גליה ריקי
14.3.24 25.3.24 0243031-00 פסיכולוגיה אבנורמלית א'
לוי יפעת
10.3.24 28.3.24 0243111-00 אובדן, שכול וחוסן נפשי: "… עד שהמוות (לא) יפריד בינינו"
מנביץ אלכסנדר
6.3.24 31.3.24 0243951-00 נוירופסיכולוגיה
ארדי זיו
19.3.24 3.4.24 -
לוח בחינות המחלקה לתקשורת
לוח בחינות המחלקה לתקשורת
שנה א
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
ארגז כלים לניהול
דר' אורית אונגר
04/03/2024
31/03/2024
יסודות הכלכלה
דר' עוזי פרויינד
25/02/2024
04/04/2024
ניהול שירות וחוויה
ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין
18/02/2024
19/03/2024
מבוא למלונאות
ד"ר רונן שי
14/03/2024
17/04/2024
המוצר התיירותי
ד"ר ערן כתר
21/02/2024
01/04/2024
מבוא לחקר התקשורת א
דר' חיים חגי
25/02/2024
25/03/2024
פסיכולוגיה חברתית
דר' חיים חגי
28/02/2024
27/03/2024
שנה ב
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
תקשורת שיווקית בעולמות הדיגיטל
דר' יגדאל דוד
26/02/2024
18/03/2024
תקשורת פוליטית
דר' עידית מנוסביץ
21/02/2020
26/03/2024
שנה ג
שם הקורס
שם המרצה
מועד א'
מועד ב'
תאריך
תאריך
מדיה וספורט
דר' חיים חגי
28/02/2024
25/03/2024
-
לוח בחינות ניתוח התנהגות – תואר שני
ניתוח התנהגות – תואר שני תשפ"ד
סמסטר א
קוד הקורס
שם הקורס
שם מרצה
מועד א'
מועד ב'
244099
עקרונות יסוד בניתוח התנהגות
ד"ר שירי אייבזו / ד"ר נתלי אגולה-רולידר
17.3.24
10.4.24
244131
אסטרטגיות הערכה תפקודית בניתוח התנהגות
ד"ר נתלי אגולה-רולידר
26.3.24
16.4.24
244091
מוח והתנהגות
ד"ר יפעת לוי
31.3.24
17.4.24