מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  החל משנת הלימוד תשפ"ד לא תתאפשר הרשמה לתואר ראשון במדעי ההתנהגות
  אנו מזמינים אתכם להכיר את התואר החדש בפסיכולוגיה

  .B.A במדעי ההתנהגות

  תואר במדעי ההתנהגות באקדמית כנרת – להיות אדם לפני הכל

  לימודי מדעי ההתנהגות מספקים התבוננות מורכבת באדם – כפרט, כחלק מחברה וכחלק מתרבות. לשם כך נלמדים ההיבטים הפסיכולוגי, הסוציולוגי והאנתרופולוגי. סטודנטים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות באקדמית כנרת לומדים על התנהגות האדם, המניעים לה ותוצאותיה. זאת, תוך התבוננות ביקורתית ומעמיקה בגישות שונות, תיאוריות שונות וממצאים מחקריים, המכינה אותם לעסוק בשפע תחומים העוסקים באדם ובחברה. התואר הנכון לכל מי שחולם לעסוק בנפש ובהתנהגות האדם.

  מדוע כדאי לבחור בתואר במדעי ההתנהגות?

  לימודי מדעי ההתנהגות – מקפצה לתארים מתקדמים

  תואר ראשון הוא חשוב בפני עצמו, אך לפעמים הוא חשוב יותר כהתחלה למסלול ארוך ומעמיק יותר. לכן, כדאי שתדעו: לימודי מדעי ההתנהגות הינם ברמה אקדמית גבוהה, ומכינים אתכם לקראת לימודי תואר שני או אף הסמכה/תעודה במגוון תחומים רלוונטיים ומלאי עניין. הנפוצים מביניהם הינם: מגוון תארים בפסיכולוגיה (חינוכית, קלינית, חברתית, קוגניטיבית ועוד) ניתוח התנהגות, ייעוץ חינוכי, לקויות למידה, ייעוץ ארגוני, ומגוון תארים בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה (ארגונית, מחקרית ועוד).

  פרקטיקה מקצועית

  במהלך התואר הסטודנטים עוברים התנסות מחקרית במעבדת מחקר, וכן התנסות מעשית (פרקטיקום) לצורך צבירת ניסיון. כך יסיימו את התואר עם ניסיון מעשי שיסייע להם בשילובם בשוק העבודה.

  מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

  PERSONAL ACADEMY

  אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר. מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

  סגל מקצועי איכותי

  חברי הסגל המקצועי של המחלקה מצויים בשורה הראשונה של החוקרים בתחומיהם, והינם זמינים ללוות את הסטודנטים במהלך לימודיהם תוך כדי שימוש בגישות הוראה מגוונות, והנחלה של פרקטיקה רלוונטית.

  חברתיות וקהילתיות

  באקדמית כנרת מאמינים שהלימודים האקדמאיים הם יותר מקורסים ומבחנים, ומקפידים על שילוב פעילויות חברתיות לגיבוש מחלקתי, וכן תרומה לקהילה להעלאת הערך החברתי וקידום רוח ההתנדבות.

  לימודי מדעי ההתנהגות – מה לומדים?

  הסטודנטים בתואר לומדים לשאול, לחקור וליישם. כמו כן, במסגרת התואר מוצעים קורסים חווייתיים המפגישים עם העצמי, עם שאלות בנוגע לסביבה בה אנו חיים וכיצד ניתן לבצע שינוי חברתי בפועל.

  התכנית ללימודי מדעי ההתנהגות בנויה מ-120 נקודות זכות, בהתאם לדרישות המועצה להשכלה גבוהה, ומורכבת מקורסי מבוא (כגון: מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה), קורסי מתודולוגיה (כגון: שיטות מחקר כמותיות, שיטות מחקר איכותניות) וסמינרים. הקורסים בתואר מספקים היכרות עם גישות טיפוליות שונות כמו ניתוח התנהגות ופסיכולוגיה קוגניטיבית, וכן מתמקדים בהיבטים ביולוגיים ואישיותיים להסבר התנהגות האדם. בנוסף, הקורסים בתואר מספקים למידה על ילדים, נוער ובוגרים; אוכלוסיות בסיכון ותרבויות שונות.

  מעבר לתכנית הלימודים, מוצע לסטודנטים מגוון סדנאות והרצאות העשרה כדי לציידם בכלים מקצועיים להתפתחות אישית ומקצועית.

  תמונת בוגר - תהילה נג'די

  תהילה נג'די

   הדבר החשוב ביותר שלמדתי במהלך התואר הוא בחינת המציאות מנקודות מבט מגוונות. החשיפה והמודעות לשוני תרמו לקבלת תמונה רחבה על המציאות, מתוך למידה על עצמי, על אחרים ועל…
  תמונה-יאסין-אגבריה

  אגבאריה יאסין

  במהלך לימודי לתואר הראשון במחלקה למדעי התנהגות רכשתי ידע רב בתחומים שונים, דבר שאפשר לי להשתלב בתחומי העבודה והלימודים שרציתי. אחד היתרונות של הלימודים במחלקה למדעי ההתנהגות הוא…
  תמונה-נטליה-קופציוב

  נטליה קופצ'יוב

  כיום אני לומדת תואר שני בנוירוביולוגיה באוניברסיטת חיפה (שנה ב'), עובדת במעבדה וחוקרת השפעות של אוכל עתיר בשומן (Hight fat diet) על הזיכרון החברתי (Social recognition memory) והשפעותיו…
  תמונת בוגר - יעל ברזילי

  יעל ברזילי

  בת 26, את תקופת הלימודים במכללה אני מגדירה כאחת מהתקופות היותר מוצלחות בחיי. השילוב של החיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוצה לו יחד עם הלימודים שהיו מרתקים ברובם היה מהנה…
  תמונת בוגר - אליעז כהן

  אליעז כהן

  בוגר המחלקה למדעי ההתנהגות. לאחר לבטים רבים היכן ללמוד הגעתי אל המכללה האקדמית כנרת, בנוסף לנוף המרהיב מצאתי גם בית אקדמי חם. צוות מרצים שהם קודם כל בני אדם…