קהילת החדשנות בתחום המים

ערכי ומטרות קהילת המים

  • העמקת שיתוף הפעולה והעברת ידע בין חלקי אקוסיסטם המים הישראלי (תעשייה, אקדמיה, ממשלה, רשויות מקומיות, ארגונים לא ממשלתיים)
  • עידוד וקידום חדשנות ישראלית ויישומה במשק המים הישראלי
  • קידום תעשיית המים הישראלית מול שווקי העולם ומיתוג ישראל כמעצמת טכנולוגיות מים
  • טיפוח הידע המקצועי וגיוון המשאב האנושי בתעשיית המים הישראלית
  • חיבור סקטור המים ליעדי הסביבה והאקלים של ישראל

הצוות

רביד לוי

מנהל קהילת החדשנות במים
בוגר תואר ראשון מהאונ' העברית ותואר שני מאונ' ת"א בביולוגיה ומדעי הסביבה. בעל כ- 20 שנות ניסיון במגוון תפקידים טכנולוגיים ומסחריים בחברות המספקות פתרונות לטיפול במים ושפכים. מתמחה בחדשנות והעברת טכנולוגיה מפיתוח ליישום מסחרי בתחומי המים, השפכים בסקטורים תעשייתיים ומוניציפאליים.
החזון שלי לקהילת החדשנות במים הוא לקדם חיבורים מפרים ומועילים בין גופים ואנשים מתחומים שונים של התעשייה – אקדמיה, סטארטאפים, חברות מבוססות, רשויות מים וגופים ממשלתיים- לביסוס ועידוד חדשנות ישראלית בתחומי המים. אני מאמין שישראל צריכה ויכולה להמשיך להוביל בחדשנות, שקודם כל תיושם ותשרת את משק המים המקומי, ובהמשך תכבוש את העולם הגדול.
ליצירת קשר: Wateredgeil.mx@kinneret.ac.il

מאיה דקל אברמוביץ'

מאיה דקל אברמוביץ'

מנהלת פרויקטים בקהילת החדשנות בתחום המים.
בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשיות מים במכללת כנרת ובעלת ניסיון בתחום המים.
מדינת ישראל ידועה כמובילה בעולם בתחומי המים השונים, וקהילת החדשנות בתחום המים נועדה על מנת לשמר תואר זה ולקחת אותו צעד אחד קדימה.
בכל העולם ידוע שאין כמו הראש הישראלי, ובתחום המים כבר הוכחנו זאת.
אני מאמינה שבעזרת יצירת שיתופי פעולה בין החברות השונות (הוותיקות והמתחילות), בין הזדמנויות מימון שונות בארץ ובעולם, חיבור בין האקדמיה לקהילת המים ולמוסדות הממשלה המגוונים, סקטור המים ימשיך להיות פורה ומפרה בארץ ובעולם.
ליצירת קשר: Wateredgeil.mx@kinneret.ac.il

ליאור בוצר

רכזת שיווק ואירועים בקהילת החדשנות בתחום המים.
אני מאמינה שאחת המשימות החשובות שלנו כקהילה היא להיות מסוגלים להנגיש את המתרחש בארץ ובעולם לחברי קהילת המים. ישנם הרבה הזדמנויות ליצירת קשרים ושיתופי פעולה באופן אורגני ותפקידנו ליידע את חבריי הקהילה ולרכז עבורם את האפשרויות לקדם את עצמם בתחומי המים השונים. במסגרת תפקידי כרכזת שיווק אני מפרסמת את האפשרויות השונות לקהילה בכלים הדיגיטליים העומדים לרשותנו.
מעבר לכך אני חושבת שעל הקהילה ליזום שיח שיקדם את סקטור המים הישראלי בכלל התחומים – חדשנות, תעסוקה, מחויבות אקלימית ועוד. על ידי זיהוי פערים, מורכבויות והצפתם נוכל לייצר שיח שיוביל לפעולה.
ליצירת קשר: lior.botzer@mx.kinneret.ac.il

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!