לימודי תואר ראשון בתקשורת
לימודי תקשורת
לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20
לימודי תואר ראשון בתקשורת

אודות המחלקה ללימודי תואר ראשון בתקשורת


המחלקה ללימודי תקשורת במכללה האקדמית כנרת מכשירה את דור העתיד של אנשי התקשורת החדשה בעולם גלובאלי משתנה. המחלקה חרטה על דגלה חווית לימודים דינמית וחדשנית באמצעות תכניות לימוד שמעניקות מצוינות אקדמית ומקצועית כאחד. תכנית הלימודים לתואר ראשון בתקשורת משלבת ידע מודעות ומקצועית בסוגיות חברה, טכנולוגיה וקהילה תוך התמחות בלימודי תקשורת הרלבנטיים לתקופה זו של המאה ה-21
אחת המטרות המרכזיות של המחלקה ללימודי תואר ראשון בתקשורת היא להכשיר את הסטודנטים שלנו לרמת תפקוד גבוהה במערכות העבודה והעשייה התקשורתית ואנו מעניקים לסטודנטים ארגז כלים מעשיים לצד לימודים עיוניים ופיתוח יכולת מחקרית להרחבת ההבנה, הידע ומידע בינתחומי במרחב תקשורת משתנה.מבנה תכנית הלימודים במחלקה ללימודי תקשורת


התכנית לתואר ראשון בתקשורת מורכבת מ-121 נקודות זכות הנלמדות במשך 6 סמסטרים על פני 3 שנים, וכוללת התמחות מעשית מודרכת בתעשיית התקשורת למיניה, בהיקף של 100 שעות אפקטיביות.
עד סוף שנה ב' על הסטודנטים להגיע לרמת פטור באנגלית

תכנית הלימודים לתואר ראשון בתקשורת כוללת:


שנה א' – לימודי ליבה של קורסי מבוא ומתודולוגיה בתקשורת 
.
שנה ב' –מגוון קורסים אקדמיים מתמקדים בניו מדיה, פרסום, עיתונאות, טלוויזיה וקולנוע לצד לימודים פרקטיים

שנה ג' - סמינר מחקרי, קורסי העשרה בתקשורת, סדנאות והתמחות מעשית מודרכת.

לימודי תקשורת מתקיימים בשיטות מתקדמות וכוללים את תחומי הניו מדיה, עיתונות, טלוויזיה, רדיו, קולנוע, דוברות יחסי ציבור, פרסום, שיווק, מיתוג ותדמית, והפקות וידיאו וקולנוע. התכנית ללימודי תואר ראשון בתקשורת מורכבת מחומר עיוני, שיעורי תרגול בקורסי מבוא, מגוון סדנאות, ביצוע ועריכת פרויקטים, סמינרים, ימי עיון, כנסים וסיורים מקצועיים וסדרת מפגשים עם אנשי תקשורת בולטים במשק. 
התכנית מעניקה עיון מעמיק בתיאוריה ובמחקר, מקנה כלים עיוניים להכרות עם מפת התקשורת המקומית והבינלאומית, וביקורת אינטלקטואלית. כל זה לצד כלים מעשיים לעבודה בתחומי התקשורת המגוונים.

כיווני התפתחות וקידום מקצועי במסגרת המחלקה ללימודי תקשורת


תואר הראשון בתקשורת מכשיר את הסטודנטים לעבודה בתחום הפרטי והציבורי כמו גם במגוון רחב של תעשיות שונות אחרות, מוסדות וארגונים. כחלק מדרישות תואר ראשון בתקשורת נדרשים הסטודנטים גם לקיים 100 שעות אפקטיביות של התמחות מעשית בתעשיית התקשורת ובארגונים הקשורים לתעשייה זו. ההכוונה, הליווי והנחיית ההתמחות מקנים לסטודנטים חלון הזדמנויות אופציונאלי להשתלבות במרחב התעסוקה ובמגוון התחומים השונים באזור, בארץ ובעולם
כמו כן יש הכנה לסטודנטים בוגרים מהמחלקה ללימודי תקשורת להמשיך את לימודיהם לתואר שני ודוקטורט במוסדות אוניברסיטאיים ובמכללות מורשות להענקת תארים מתקדמים.

למה ללמוד לימודי תקשורת במכללה האקדמית כנרת


הקמפוס שבמכללה האקדמית כנרת מאפשר לסטודנטים חוויה לימודית בליווי סגל המורכב מטובי המרצים בתחומם ומומחי תקשורת בעלי ניסיון מעשי העוסקים גם בהוראה, במחקר אקדמי וביצירה בתעשיית התקשורת. אנחנו מבטיחים לסטודנטים שלנו סביבת לימודים פורה באמצעות ליווי אישי ותמיכה בכל תחום ובתוך אווירת הרוגע הייחודית של חוף הכנרת אל מול נוף הים וההרים שבעמק הירדן.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו וליהנות מן הרמה הגבוהה של חברי הסגל האקדמי והמקצועי, ממגוון הקורסים המוצעים בתכנית, מהאווירה החמה המאפיינת אותנו ומהחוויה הסטודנטיאלית הססגונית והמיוחדת שקיימת במחלקה שלנו ובקמפוס כנרת.