מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  דבר ראש המחלקה

  אני שמחה להזמין אתכם ואתכן להצטרף לתוכנית הלימודים מהמובילות בישראל של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות לתואר ראשון (B.A.) בלימודי מלונאות ולתואר שני בינלאומי (M.A.) בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת. המחלקה שלנו חורטת על דגלה את השילוב בין מצוינות אקדמית להכשרת דורות העתיד של המנהלים בענפי התיירת והמלונאות.

  רבים ממאות הבוגרים והבוגרות של התכנית לתואר שני בתיירות כבר פיתחו קריירה בענף מרתק, עם אפשרויות קידום מגוונות ואופקי פעילות במרחב הישראלי והעולמי. תעשיית התיירות ידועה בחוסן ובחדשנות שלה, ביכולת ההסתגלות שלה והצמיחה ממצבי משבר להזדמנויות חדשות. תואר שני בניהול תיירות ומלונאות מכשיר אתכם ואתכן לעבודה בתחום הניהול, עם התמחות בתחום התיירות והמלונאות. הבוגרים שלנו משתלבים בעבודה בתחום האירוח והמלונאות – רשתות בתי מלון והארחה, צימרים והסעדה, או בתחום התיירות – חברות נסיעות ואופרציה, אטרקציות תיירות, תכנון תיירות בארגונים, חברות תעופה או יזמויות שונות בתחום. חלקם משתלבים בתפקידי ניהול שונים גם מחוץ לתעשיית התיירות והמלונאות.

  מיקום המחלקה על שפת הכנרת, בלב אזור תיירותי ייחודי וחשוב, מאפשר סיורי שטח, התמחות מעשית והזדמנויות תעסוקה בתיירות כבר במהלך הלימודים. תכנית הלימודים העשירה והמגוונת, בשילוב עם מיטב המרצים והאווירה הטובה, הופכים את לימודי התואר בניהול תיירות ומלונאות אצלנו לחוויה יוצאת דופן, מהנה ובעלת אופק עתידי של קריירה מרתקת.

  ניתן להמשיך מהתואר הראשון אצלנו ישירות לתואר שני בניהול תיירות ומלונאות, שניתן להשלים בשנה או בשנתיים.

  נשמח לראותכם איתנו – דלתנו תמיד פתוחה!

  בברכה,
  ד"ר הילה צבן
  ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות