M.A בניהול תיירות ומלונאות

תואר שני בניהול תיירות ומלונאות באקדמית כנרת – קריירה בכירה באווירה בינלאומית

המחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת מקיימת תכנית ייחודית לתואר שני M.A. בינלאומי באנגלית בניהול תיירות ומלונאות, המתמקדת באסטרטגיות ניהול בכיר בתיירות ומלונאות בעידן של גלובליזציה. התכנית מעניקה ידע, כלים ומיומנויות לניהול בסביבה של מערכות בינלאומיות מובילות כמו: רשתות בתי מלון, חברות תיירות בינלאומיות וחברות תעופה. כי השמים הם באמת הגבול.

מדוע כדאי לבחור בתואר שני בניהול תיירות ומלונאות?

מקצוע מעשיר ומרתק

ענף התיירות בארץ ובעולם נמצא במגמת גידול ארוכת טווח. מדינת ישראל מהווה יעד תיירותי אטרקטיבי לפלחי שוק שונים של תיירות נכנסת, כשהעיקרי והחשוב שבהם הנו התיירות הצליינית הנוצרית, וכן תיירות של מורשת ותרבות. כניסה לתחום התיירות הנכנסת יפתח בפניכם עולם עצום ומרתק, תזכו להכיר תרבויות שונות ומעניינות ולסייע בקידום התיירות בישראל ובכך גם בשיפור תדמיתה של ישראל בעולם.

להוביל את תחום התיירות

ניהול בתעשיית התיירות והמלונאות כיום, כתחום כלכלי חשוב ומוביל בעולם כולו, דורש בנוסף לניהול השוטף גם הבנה מעמיקה של תהליכים מורכבים ושליטה באסטרטגיות ניהול במרחב הגלובאלי, כולל ניהול תחת מצבים של תחרות, עמידה בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים של שרות, וכן מצבים של חוסר וודאות ושינויים מתמידים בענף.

למטרה זו, עולה הצורך להכשיר מנהלים בכירים המצוידים בידע מחקרי ובכלי הניהול העדכניים ביותר הנלמדים בתכנית לימודים זו.

איך הלימודים יקדמו אותי מקצועית? 

התכנית מעניקה ידע, כלים ומיומנויות לניהול בכיר בסביבה גלובאלית של מערכות כמו רשתות בתי מלון, חברות תיירות בינלאומיות וחברות תעופה. התכנית מעצימה מנהלי ביניים ומנהלים בכירים הנושאים תפקידים בענף ושואפים להתפתח ולהתקדם, וכן מעניקה אופק רחב של אפשרויות לסטודנטים המעוניינים להשתלב ולפתח קריירה של ניהול בכיר בתיירות ובמלונאות בעולם ובישראל.

מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת? 

לומדים וחיים בינלאומיות

הלימודים בתכנית לתואר השני בניהול תיירות ומלונאות מתקיימים בכיתה בינלאומית עם סטודנטים מישראל וממדינות שונות ברחבי העולם. האווירה הבינלאומית מתאימה מאוד לתכנים הנלמדים הקשורים בגלובליזציה ואסטרטגיות ניהול.

מיקום מושלם

לא מספיק ללמוד על תיירות, רצוי לחיות את זה – אזור סובב כנרת שבו ממוקמת האקדמית כנרת, הינו אחד האזורים התיירותיים המובילים בארץ ומשמש מעבדת תיירות לסטודנטים. כאן תוכלו לחיות את הפרקטיקה מדי יום ולגלות את תיירות הפנים מזוויות שטרם הכרתם.

אווירה אחרת

האקדמית כנרת ממוקמת על שפת הכנרת, מול נוף של הרים וים, והיא מציעה חוויית לימודים בלתי שגרתית. כאן הלימודים מתבצעים באווירה רגועה וחמה, בכיתות קטנות, עם יחס אישי מראש המחלקה שמכיר כל סטודנטית וסטודנט.

פרקטיקה והעשרה

סגל המרצים הבכיר של המחלקה חושף את הסטודנטים לידע העדכני של המחקר המדעי בתחום, תוך שילוב התיאוריה עם המתרחש בתעשיית התיירות והמלונאות בפועל. התכנית כוללת קורסים מגוונים מרתקים ורלוונטיים, מלווה בפעילות שטח של סיורים מקצועיים והרצאות אורחים בכירים בענף מהעולם ומישראל. המחלקה משלבת גם הזמנות להשתתפות בכנסים אקדמיים ופעילות חברתית מגבשת, וכך הסטודנטים נהנים מחוויית לימודים ייחודית ומהנה.

המחלקה לניהול תיירות ומלונאות

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

תמונת בוגר - יקיר כנפו

יקיר כנפו

כל חיי סבבו סביב עולם האירוח, הבנתי שיש לי צורך בלימודים אקדמאים כדי לחבר את כל עיסוקיי לשפה עסקית משותפת, לאחר מכינה קדם אקדמאית המשכתי ישר לתואר, במהלך…

סגל אקדמי

שם המרצה מחלקה ראשית
ד"ר הילה צבן בית הספר למדעי החברה והרוח
פרופ' חיים אבירם בית הספר למדעי החברה והרוח
ד"ר ערן כתר
גב' קרולין ארליך בית הספר למדעי החברה והרוח
טלפון: 0505784986
מר רונן שי בית הספר למדעי החברה והרוח
טלפון: 0528427775
שם המרצה
הילה צבן
  • מחלקה ראשית בית הספר למדעי החברה והרוח
  • מייל: hilazaban@gmail.com
חיים אבירם
  • מחלקה ראשית בית הספר למדעי החברה והרוח
  • מייל: haim@kinneret.ac.il
ערן כתר
קרולין ארליך
  • מחלקה ראשית בית הספר למדעי החברה והרוח
  • מייל: caroline@foamotive.com
  • טלפון: 0505784986
רונן שי
  • מחלקה ראשית בית הספר למדעי החברה והרוח
  • מייל: ronen.fm102@gmail.com
  • טלפון: 0528427775

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!