מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  .B.A בניהול משאבי אנוש

  תואר ראשון במשאבי אנוש באקדמית כנרת – ללמוד מקצוע אנושי

  תואר במשאבי אנוש הוא תואר פרקטי ומרתק שמכשיר את הסטודנטים לפתח קריירה בניהול, וניהול משאבי האנוש בפרט. זהו תחום חשוב ועכשווי שמסייע להוביל חברות וארגונים אל המאה ה-21. אם אתם אוהבים אנשים, אם אתם מרגישים "מנהלים מלידה", אם אתם רוצים להיות מובילי מגמות חברתיות וכלכליות, בואו ללמוד את התואר שיתאים לכם כמו כפפה ליד.

  מנהלות ומנהלי משאבי אנוש – התוכנית בשבילכם

  מיזם V6 - תכנית ייחודית במסגרת תואר במשאבי אנוש באקדמית כנרת

  מדוע כדאי לבחור בתואר במשאבי אנוש?

  פרקטיקה פורצת דרך

  הסטודנטים לתואר במשאבי אנוש מתפקדים כבר משנת הלימודים הראשונה כיחידת משאבי אנוש בארגון, וכך צוברים ניסיון מעשי עוד לפני שסיימו את התואר כחלק ממסלול הכשרתם לעולם העבודה. בהמשך הלימודים, מיושמים הפרקטיקה והידע התאורטי בפרקטיקום דו-שלבי המתבצע בארגון עסקי או ציבורי.

  אנו גאים לציין כי המסלול ללימודי תואר ראשון במשאבי אנוש באקדמית כנרת זכה בשנת 2018 בציון לשבח על פרקטיקה פורצת דרך מאת העמותה המקצועית המובילה בישראל בתחום של ניהול משאבי אנוש.

  הכשרת מנהלים

  תואר ראשון במשאבי אנוש הוא ההזדמנות שלכם לפתח קריירה ניהולית מצליחה מיד עם סיום הלימודים באמצעות הכשרה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התמקדות בתחום המרתק והמגוון של ניהול משאבי אנוש.

  רכישת מקצוע חיוני ושימושי

  בואו לעמוד בחוד החנית – הגורם האנושי הוא ההיבט החשוב ביותר בכל חברה וארגון. לאחר סיום הלימודים אתם תזכו לנהל ולהוביל אותו קדימה, לייעל תהליכים קריטיים ולדאוג לרווחת הצד האנושי בארגון. בוגרי התוכנית מוכנים להשתלבות בהנהלת משאבי האנוש בארגונים ולפיקוח על היבטים שונים בתחום, לרבות: מיון וגיוס עובדים, הכשרה, ניהול תגמולים והטבות, יחסי עבודה והטבות עובדים.

  גיבוש תשתית ידע

  במסגרת התואר במשאבי אנוש תזכו לגבש תשתית ידע רחבה במגוון נושאים משמעותיים, כגון סוציולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה ארגונית, ניהול עובדים ופיתוח משאבי אנוש, קליטה, מיון והערכת עובדים, דיני עבודה, פיתוח ארגוני ועוד, שיסייעו להטיס אתכם קדימה.

  איך לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש יקדמו אותי מקצועית?

  כיווני התפתחות מגוונים

  בפני בוגרי לימודי משאבי אנוש תהיה פתוחה הדרך להשתלב בקשת רחבה של תפקידי ניהול בארגונים שונים, כמו גם במגוון תפקידי פיתוח וניהול משאבי אנוש במגזר הציבורי, הפרטי והעסקי. בנוסף, יוכלו הבוגרים לעסוק כעצמאיים בתחומים מגוונים של ייעוץ ארגוני וכן לפתח קריירה אקדמית מחקרית. תואר במשאבי אנוש הוא התחלה מצוינת לכל מי שמחפש להשתלב בתחום ומספק לבוגרים את כל הידע, הכישורים והכלים הנחוצים להצליח בכך.

  תעודת ייעוץ ארגוני

  במהלך השנה השלישית יוכלו הסטודנטים לשלב לימודי תעודה בתחום של ייעוץ ארגוני ולסיים את לימודיהם כשבידם תואר ראשון במשאבי אנוש, ותעודה נוספת המעידה על הכשרה מקצועית מקיפה בתחום של ייעוץ ארגוני. שילוב זה יפתח בפניהם דלתות נוספות וחשובות לא פחות.

  מדוע כדאי ללמוד תואר במשאבי אנוש דווקא בכנרת?

  מובילה בפרקטיקה

  המסלול ללימודי משאבי אנוש מעניק לסטודנטים כאמור ניסיון מעשי כבר במהלך התואר, ועל כך זכה בשנת 2018 בציון לשבח על פרקטיקה פורצת דרך מאת העמותה המקצועית המובילה בישראל בתחום של ניהול משאבי אנוש. עוד במסגרת התואר תלמדו לעבוד בעולם של ריבוי פלטפורמות טכנולוגיות, כגון חיפוש מועמדים בלינקדאין, וניתוח אישיות של מועמד דרך הרשתות החברתיות.

  מרצים מחוברים לשטח

  סגל אקדמי המורכב ממרצים בעלי ניסיון מעשי עשיר, אשר משמשים כמנהלי משאבי אנוש וכיועצים ארגוניים במגוון חברות, ובזכות כך מקנים לסטודנטים חיבור תמידי ומתמשך לפרקטיקה של המקצוע.

  PERSONAL ACADEMY

  אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

  מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

  מדוע צריך את המקצוע הזה בכלל?

  כיום כבר התבססה ההבנה שהמשאב האנושי מהווה גורם ראשון במעלה בהצלחת הארגון. מכאן גם החשיבות העצומה הקיימת למנהלי משאבי אנוש שביכולתם להתמודד עם האתגרים הניהוליים שמציבה ההתפתחות הטכנולוגית המואצת, בשילוב עם תהליך הגלובליזציה ומגמות חברתיות וכלכליות נוספות.

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   תמונת בוגר - תהילה נג'די

   תהילה נג'די

    הדבר החשוב ביותר שלמדתי במהלך התואר הוא בחינת המציאות מנקודות מבט מגוונות. החשיפה והמודעות לשוני תרמו לקבלת תמונה רחבה על המציאות, מתוך למידה על עצמי, על אחרים ועל…
   תמונה-יאסין-אגבריה

   אגבאריה יאסין

   במהלך לימודי לתואר הראשון במחלקה למדעי התנהגות רכשתי ידע רב בתחומים שונים, דבר שאפשר לי להשתלב בתחומי העבודה והלימודים שרציתי. אחד היתרונות של הלימודים במחלקה למדעי ההתנהגות הוא…
   תמונה-נטליה-קופציוב

   נטליה קופצ'יוב

   כיום אני לומדת תואר שני בנוירוביולוגיה באוניברסיטת חיפה (שנה ב'), עובדת במעבדה וחוקרת השפעות של אוכל עתיר בשומן (Hight fat diet) על הזיכרון החברתי (Social recognition memory) והשפעותיו…
   תמונת בוגר - יעל ברזילי

   יעל ברזילי

   בת 26, את תקופת הלימודים במכללה אני מגדירה כאחת מהתקופות היותר מוצלחות בחיי. השילוב של החיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוצה לו יחד עם הלימודים שהיו מרתקים ברובם היה מהנה…
   תמונת בוגר - אליעז כהן

   אליעז כהן

   בוגר המחלקה למדעי ההתנהגות. לאחר לבטים רבים היכן ללמוד הגעתי אל המכללה האקדמית כנרת, בנוסף לנוף המרהיב מצאתי גם בית אקדמי חם. צוות מרצים שהם קודם כל בני אדם…

   סגל אקדמי