מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  תואר בהנדסת תוכנה באקדמית כנרת – כרטיס הכניסה שלכם להייטק

  עם תואר בהנדסת תוכנה מהאקדמית כנרת תוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה לקריירה מבטיחה ורווחית. במציאות שבה ישנו מחסור תמידי במהנדסי תוכנה מיומנים ורק המתאימים ביותר מתקבלים ונהנים ממשכורות גבוהות, אנו כאן כדי להכין אתכם לדרישות המשתנות של התעשייה. רבים מבוגרי המכללה משתלבים בתפקידים נחשקים בהייטק, מרוויחים שכר התחלתי גבוה וזוכים לקחת חלק פעיל בהתפתחות הענף.

  למה כדאי לכם לבחור בתואר בהנדסת תוכנה?

  מכינים אתכם לקריירה במקצוע המבוקש ביותר

  הנדסת תוכנה היא אחת התעשיות שזוכות לתנופה מהירה ומרשימה בשנים האחרונות, ומכאן הביקוש הרב שיש לתחום בישראל ובעולם. כיום, תהליכי התכנון והפיתוח של מוצרים ומערכות מצריכים גישה רב-תחומית, המשלבת בין מספר תחומי דעת נפרדים לכדי יצירת טכנולוגיות מתקדמות. עידן המולטי-טק מתקדם אלינו בצעדי הענק ומביא עמו הזדמנויות תעסוקתיות מעניינות במיוחד למהנדסי תוכנה, אך גם מצריך מהם את היכולת להשתלב בצוותים של בעלי מקצוע מגוונים ולפתח עמם שפה משותפת.

  כיום, לא די בכך שסטודנטים לתואר בהנדסת תוכנה ילמדו לתכנן, לפתח ולתחזק מערכות ממוחשבות וכל רכיבי התוכנה והחומרה שבהן, אלא ירכשו מיומנויות נוספות כגון לימוד עצמי, יכולת לפתור בעיות, תקשורת בין-אישית ועבודת צוות. תואר ראשון בהנדסת תוכנה מכין את הבוגרים לקריירה ארוכת טווח בתחומים השונים של הנדסת תוכנה, תוך ראיית המגמות והאתגרים של התעשייה.

  תואר בהנדסת תוכנה אינו מכשיר את הבוגרים להיות "מתכנתים" בלבד, אלא מקנה ידע ומיומנויות רחבים בנושאים העיוניים והמעשיים שבהם יעסוק מהנדס תוכנה. כך, תואר בהנדסת תוכנה מכין אותם לקריירה מגוונת ושאפתנית שבה השמים הם הגבול. למרות שהתוכנה מתבטאת, בסופו של דבר, בתוכניות ממוחשבות ואפליקציות, נדרשת ראיה רחבה של כלל המערכת, הדורשת הבנה וידע בנושאים כגון תקשורת, מערכות הפעלה, מסדי נתונים, בינה מלאכותית, ארכיטקטורה מערכתית, ניהול ועוד.

  התמחויות עדכניות

  במהלך המחצית השנייה של התואר יוכלו הסטודנטים להתמקד באחד משני מסלולי התמחות: מדעי הנתונים או מערכות משובצות-מחשב וזמן אמת, כאשר כל אחד מהם מכין את הסטודנט לתחום מבוקש ורלוונטי במיוחד בעידן הנוכחי, מתוך ראיית הצרכים העדכניים של עולם ההייטק.

  המסלול המהיר להייטק

  אין תחום בתעשייה שאיננו נשען בצורה משמעותית על תוכנה. לפיכך מגוון ההזדמנויות והעיסוקים הוא עצום, והדרישה למהנדסי תוכנה הולכת וגדלה. מהנדס תוכנה בעלי תואר אקדמי מועדף על רוב המעסיקים וזוכה לקידום מהיר – מקצועי וניהולי. כיום, במציאות שבה יש מחסור חסר תקדים במפתחי תוכנה בשוק העבודה הישראלי, התעשייה משוועת למהנדסי תוכנה בעלי הכישורים המתאימים להשתלבות מהירה ומוצלחת בהייטק. תוכנית הלימודים של תואר ראשון בהנדסת תוכנה במכללה האקדמית כנרת מציעה הרבה מעבר להשכלה פורמלית, וממוקדת בהכנת הסטודנטים להתמודדות עם תנאי ואתגרי התעשייה, המשתנה ללא הרף.

  איך תואר בהנדסת תוכנה יקדם אתכם מקצועית?

  מקושרים בתעשייה

  התעשייה מצפה מבוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה להיות לא רק בעל ידע אלא גם בעל נסיון. הלימודים במחלקה שמים דגש על ההתנסות המעשית, החל בפרויקטים במהלך התואר וכלה בפרוייקט הגמר התעשייתי. רוב הסטודנטים משתלבים במשרות סטודנט בתעשייה כבר במהלך השנתיים האחרונות של התואר.

  יוני אורזקו

  תקופת הלימודים במכללה הייתה מעניינת וכפית. רעיונות, שאלות, חוויות, תהיות תמיד מצאו מקום במכללה והתקבלו בברכה, זו מכללה שמאפשרת לסטודנט לנשום רוח אקדמית

  אייבק עשמוז

  הלימודים במכללה עזור לי להבין את עולם ההנדסה תוכנה ולהשתלב בתעשיית הייטק. חווית הלימודים במכללה חברותית והמיקום ליד הכנרת ייחודית, באמת נותנת את ההזדמנות ללמוד הנדסה למי שבאמת…

  גרייס נסיירי

  תפקיד במקום העבודה הנוכחי: Data engineer היה כיף לי ללמוד במכללה אקדמית כנרת,מרצים מעולים מהתעשייה, הנוף הכי יפה שיש ובסופו של הדבר מסיימים לימודים עם נסיון רב

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!