מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  אודות הפקולטה להנדסה ע"ש אחי רכוב

  רפי סמיט

  מ"מ דיקן הפקולטה להנדסה ע"ש אחי רכוב,
  פרופ' רפי סמיט

  בת-אל חלי - ראש מנהל של הפקולטה להנדסה באקדמית כנרת

  ראש מנהל הפקולטה להנדסה,
  בת-אל חלי

  הייעוד העיקרי של הפקולטה להנדסה ע"ש אחי רכוב הוא לתרום לפיתוח החברה והמשק בישראל, בייחוד באזורי הפריפריה של הגליל (העליון והתחתון), רמת הגולן, העמקים הצפוניים והמזרחיים (עמק הירדן, עמק המעיינות, עמק יזרעאל), בקעת הירדן וכן בערים: טבריה, בית שאן, קצרין, עפולה, חצור הגלילית וצפת, על ידי הכשרת מהנדסים בתחומי תעשיית העילית (Hi Tech), תעשייה ברמה גבוהה תשמש מנוף לפיתוח חברתי וכלכלי של אזורים אלה.

  הכשרת המהנדס כוללת יצירת בסיס איתן במדעי היסוד ובמדעים ההנדסיים, רכישת ידע בתחום ההנדסה, בדגש על טיפול במערכות מורכבות ורב-תחומיות והכשרה מקצועית-הנדסית בפרויקטים הנדסיים, תוך שיתוף עם התעשייה.

  לימודי תואר בהנדסה כוללים גם היבטים של כלכלה, ניהול ויזמות. הפקולטה ללימודי הנדסה מקדיש תשומת לב לסטודנט הבודד ולבעיותיו האישיות, הן האקדמיות והן החברתיות-כלכליות. היחס והסיוע האישי, בשילוב עם רמה גבוהה של סגל אקדמי, מהווים מוקד משיכה לסטודנטים מן האזור ומשאר חלקי הארץ. לאחר סיום לימודי תואר בהנדסה יישארו הסטודנטים באזור הפריפריה הצפונית ויתרמו לפיתוחו החברתי והכלכלי. צעירים שילמדו ויעסקו במחקר במשך ארבע שנים במכללה, הם ומוריהם, יהוו תשתית אנושית לפיתוח תעשייתי באזור, בתקווה שהמשקיעים יבואו בעקבות קיום כוח האדם ההנדסי.

  קשר הדוק עם התעשייה מהווה אחד מעמודי התווך של הפקולטה להנדסה. לאורך השנים פיתחה הפקולטה להנדסה, והיא ממשיכה לפתח, קשרים הדוקים עם תעשיות רבות. מרצים מהתעשייה, סיורים בתעשייה, עבודת סטודנטים ובוגרים בתעשייה ופרויקטי גמר בתעשייה מהווים ביטוי לקשרים אלה.

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   טל גורדני

   התואר להנדסת מים בכנרת, פתח בפניי את הדרך לעולם התעסוקה. בזכות הלימודים רכשתי מיומנויות רבות בתחום הנדסת המים.

   איתי קיסר

   במכללת כנרת קיבלו אותי בזרועות פתוחות. גיליתי שאני אוהב ללמוד ונהנה מהלימודים. נפתחו לי עולמות של ידע ועניין, הלכתי עם הסקרנות שלי והדרך הובילה אותי עד לכאן. מכללת כנרת…
   תמונת בוגר - גיל נסים

   גיל נסים

   מכללת כנרת היא הבית המקצועי של מהנדסי המים בארץ. התואר נוגע בכל התחומים ומכין אותך לתעשייה (וגם לאקדמיה) בצורה מקצועית מאוד. היה לי הכבוד ללמוד 4 שנים במכללה…
   תמונת בוגר - עומר שלו

   עומר שלו

    "המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללת כנרת מעצבת מהנדסי מים מצוינים עם ידע ייחודי ורלוונטי בתחום"
   תמונת בוגר - טל לוי

   טל לוי

   "סביבת לימודים פנטסטית במקום היפה בארץ".
   תמונה - סלדה אדריס

   סלדה אריס

   אחד היתרונות של הלימודים במכללת כנרת הוא שהלימודים מלאים בהבנת התעשייה והעבודה בפועל. הם מכינים אותך מבחינה הפרקטית לעבודה בתחום עוד לפני שהגעת לשם וזה מעבר ללמידה התיאורטית.

   סגל אקדמי