מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  מעסיקים ממליצים

  הבוגרים שלנו, בוגרי תואר ראשון בהנדסת מים, משתלבים בשוק העבודה בחברות ותיקות ובינלאומיות, מהמובילות בתחום תעשיית המים. שם הם מובילים תהליכים ופרויקטים עוד מהיותם סטודנטים ונקלטים לחברות והארגונים לאחר סיום לימודיהם.

  בוגרי מכללת כנרת משתלבים במגוון תפקידים, כגון: מהנדסי מים בתאגידי המים, מהנדסי תפעול של מתקני טיפול במים וכן בתחומי היזום, התכנון והתפעול של פרויקטים בתחום הנדסת מים.

  רוצים לדעת איך זה נראה מהשטח?

  לפניכם מספר חוות דעת אמיתיות של מעסיקים מרוצים ששילבו את בוגרינו בחברתם.

  מעסיקים ממליצים

  • חברת עמיעד ישראל

   חברת עמיעד ישראל

   חברת עמיעד ישראל מתמחה בפיתוח ושיווק של פתרונות סינון ידידותיים לסביבה, לשימושים שונים במגזר התעשייתי, העירוני והחקלאי. החברה נוסדה בשנת 1962 ויחד עם חברות הבת שלה מספקת פתרונות סינון ביותר מ 66- מדינות ברחבי העולם, בתחומי התעשייה, השקיה ותשתיות המים העירוניות. כיום נמנית עמיעד ישראל בין היצרנים החשובים בעולם בתחום מוצרי סינון מים ופתרונות סינון.

   אדווה, מנהלת מחלקה בחברת עמיעד מספרת על בוגרי מכללת כנרת: "במחלקה שלי השתלבו שני בוגרים מהמחזור הראשון והשני. שניהם השתלבו באופן חלק והרמוני בתוך צוות מגוון – נושאית וגילאית. אני מוצאת את שניהם בעלי ידע יישומי ומוטיבציה גבוהה להוציא לפועל פרויקטים. יש בשניהם את התבונה לחקור לעומק ויחד עם זאת את ההבנה של עמידה בלוחות זמנים. מדובר בחבר'ה מקצועיים, סקרנים ומאוד פרגמטיים".

  • חברת ברמד

   חברת ברמד

   חברת ברמד, מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים להשגת יבולים מרביים הודות להשקיה יעילה, ניהול מים מיטבי והגנה כוללת מפני אש. החברה קיימת מזה 50 שנה ונחשבת למובילה בתחומה.

   אלישע קולומבוס, מהנדס מערכות השקייה בחברת ברמד מספר על בוגרת מכללת כנרת: "טל לוי (מחזור 2) עובד אצלנו בברמד כסטודנט כבר כ-שנתיים וחצי. בתחילה יום בשבוע, ואחר כך ככל שהתאפשר יומיים ושלושה בשבוע עם סיום לימודיו אנו נמשיך להעסיק אותו במשרה מלאה.

   עם הזמן טל נכנס לעניינים בצורה מיטבית. ברמה המקצועית למד את ה"שפה הברמדית" מהר מאד ונתן לנו ערך מוסף, בתחילה "משימות של סטודנט" בעזרה בשיווק ובהמשך התמקצע יותר ויותר בתחום הנדסי ומקצועי מאד של אנליזות הלם ושסתומי אוויר.

   טל היום הוא חלק בלתי נפרד מצוות הנדסת היישומים בברמד, איש מקצוע שקנה לעצמו כבר שם ומשתלב יפה גם בתחום האישי והחברתי.

   אנו מכירים ומוקירים את שיתוף הפעולה עם המכללה ואת איכות "פס הייצור" של החומר האנושי שיוצא מכם. אין ספק ששיתוף הפעולה בין ברמד למכללה מניב פירות ובכוונתנו להמשיך בו גם בעתיד."

  • חברת RWL Water

   RWL Water חברת

   כבר 90 שנה. הצוות הגלובלי של החברה פועל ביבשות השונות ומורכב מאנשי מכירות, שירות, אנשי מקצוע טכניים ומהנדסים.

   אסף הברמן מנהל מחלקת הנדסת תהליך מכללת כנרת מספר לנו על הבוגרים של RWL WATER: "במהלך השנתיים האחרונות קיבלנו לעבודה בוגר מהמחזור הראשון וכן ראיינתי מספר בוגרים נוספים.

   התרשמתי מאוד מהכלים שרכשו הבוגרים שללא ספק עברו מסלול שמכשיר אותם להיות מהנדסים מכוונים לתעשיית המים על כל המגוון שקיים בה.

   הבוגר שעובד אצלנו בשנתיים האחרונות הראה רמת למידה גבוה מאוד ויכולת השתלבות במשימות תוך כדי למידה מהירה של החומר הנדרש, ללא כל ספק הכלים שאיתם הגיע מהמכללה תרמו רבות ליכולת השתלבות מהירה של הבוגר במשימות הנדסיות.

   בנוסף במהלך השנה האחרונה הנחתי 2 סטודנטים בעבודת הגמר שלהם.

   גם כאן הסטודנטים הראו יכולת גבוהות מאוד הרבה מעבר למה שציפתי, מסלול ההכשרה שלהם מקנה להם כלים בהנדסת תהליך, מכנית וחשמל&בקרה. בהכרותיי עם סטודנטים ממוסדות אקדמים שונים, הסטודנטים של מכללת עמק הירדן מגיעים עם יכולות מרשימות שלא יורדות מאף מוסד אקדמי אחר במסלול מקביל.

   לסיכום, התרשמתי רבות ממסלול ההכשרה שעברו הבוגרים והסטודנטים ,הכלים שקיבלו יעזרו להם מאוד להשתלב בתעשייה בצורה מהירה ומגוונת".

  • חברת GES

   GES

   חברת GES הנה אחת מהחברות הותיקות בישראל בתחום ההתפלה, טיפול במים ושפכים.

   לחברה 3 חטיבות, חטיבת פרויקטים, חטיבת תפעול מתקנים וחטיבת הכימיקלים ובין לקוחותיה נמנים מפעלים כימיים, מפעלי מתכת; מפעלי מזון ומשקאות; רשויות ממשלתיות ועירוניות; גופים צבאיים ועוד.

   ד"ר דמיטרי ליסיצין, סמנכ"ל ההנדסה בחברת GES מספר על בוגרי מכללת כנרת: "הבוגרים מצוינים. רמת הידע הטכני ומוטיבציה גבוהים מרוב המהנדסים החדשים שמגיעים לחברה."

  • חברת א.ר.י

   חברת א.ר.יחברת א.ר.י מפתחת מגוון מוצרים המיועדים לשימושים בתחום אספקת המים ונמנית עם המובילים בישראל ובעולם בתחום הייצור, הפיתוח וההפצה של אבזרים להולכת נוזלים.

   אריאל שגיא מנכ"ל א.ר.י מספר על בוגרי הנדסת מים במכללת כנרת: "חברת א.ר.י קלטה בוגרי הנדסת מים הם מועסקים כמהנדסי יישומים, יש שביעות רצון גדולה מן הבוגרים".

  רוצים לדעת עוד פרטים? למידע על תוכנית הלימודים ורישום ללימודי הנדסת מים >>  לחצו כאן