• מתי

  12/05/2015

רוח כנרת

 • יריד תעסוקה וערב בוגרי המכללה לדורותיה התקיים בשבוע שעבר במכללה האקדמית כנרת

  במסגרת אירועי היובל להיווסדה של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, התקיים ביום ג' שעבר (12/5/15) אירוע ראשון מסוגו – "רוח כנרת" – בו נפגשו כ-100 בוגרי המכללה לדורותיה לאחר הצהריים מרגש של היסטוריה וברכות מפי נציגי המכללה: ראש המועצה האזורית עמק הירדן, יוסי ורדי; הנשיא המייסד של המכללה, פרופ' אורי רפפורט; נציג ידידי המכללה בישראל, אלי אלאלוף ןיו"ר הוועד המנהל של המכללה, אלוף במיל', אילן בירן. הערב נחתם בהופעה מחשמלת של דני סנדרסון – בהשתתפות מאות סטודנטים, בוגרים ותושבי האזור.

  המכללה, אשר חרטה על דגלה מצוינות אקדמית לצד הכשרה מעשית ומתן האפשרות לסטודנטים להשתלב מהר ובאופן מוצלח ככל הניתן בשוק העבודה עם סיום התואר, קיימה לראשונה יריד תעסוקה של החברות והארגונים המובילים במשק בו השתתפו כ-300 בוגרי המכללה ותושבי האזור, ונחשפו להצעות עבודה מלמעלה מ-30 חברות מתחומי ההנדסה, התיירות והמלונאות, החינוך וכן גופים ציבוריים – חלקן הציעו משרות באזור, בהתאם לרוח המכללה לעודד סטודנטים להישאר בצפון גם אחרי התואר, ואחרות הציעו משרות במרכז הארץ. ביניהן בנק מיטב ד"ש, רשתות של בתי מלון, ביניהם פתאל והילטון, התאחדות המלונות בישראל, משטרה ישראל והחברה להגנת הטבע.

  כמו כן, ביום שישי האחרון (15.5.2015) קיימה המכללה יום פתוח לכל החוגים. לאורך היום יכלו המועמדים לשוחח באופן פתוח ובגובה העיניים עם הסגל האקדמי של המכללה, לרבות עם ראשי המחלקות וכן עם סטודנטים שכבר לומדים במכללה בשנה זו ולגלות לא רק את התשובה לשאלה – מה ללמוד אלא גם להבין – מה ניתן לעשות עם התארים בסיום הלימודים. היום הפתוח בשנה זו התקיים בסימן 80-90-100: לנרשמים ביום הפתוח תינתן 80% הנחה בדמי הרישום (כולל לנרשמים למכינות הקדם-אקדמיות), 90% השמה לבוגרי המכללה האקדמית כנרת ו-100% בחירה נכונה.

  המשתתפים ביום הפתוח היו הראשונים ליהנות מההרשמה למעונות החדשים של המכללה אשר יחנכו באוגוסט הקרוב וכבר באותו היום שריינו לעצמם לימודים אקדמיים ומקום מגורים. המעונות החדשים הם הקרובים ביותר לקמפוס הלימודים ביחס לכל המוסדות האקדמיים בישראל ויהיו בהם 111 דירות בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, סה"כ 250 מיטות במחירים מותאמים לסטודנטים, ועם נוף לכנרת.

 • חוגגים יובל, מקדמים תעסוקת בוגרים

  חוגגים יובל, מקדמים תעסוקת בוגרים:
  יריד תעסוקה וערב בוגרי המכללה לדורותיה יתקיים ביום ג' ה-12.5 במכללה האקדמית כנרת

  במסגרת אירועי היובל להיווסדה של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, יתקיים ביום ג' ה-12/5/2015 אירוע ראשון מסוגו – "רוח כנרת" – אשר בו יפגשו בוגרי המכללה לדורותיה לאחר הצהריים מרגש של היסטוריה, ברכות מפי נציגי המכללה: ראש המועצה האזורית עמק הירדן, יוסי ורדי; הנשיא המייסד של המכללה, פרופ' אורי רפפורט; נציג ידידי המכללה בישראל, אלי אלאלוף ןיו"ר הוועד המנהל של המכללה, אלוף במיל', אילן בירן. הערב ייחתם בהופעה מחשמלת של דני סנדרסון.

  המכללה, אשר חרטה על דגלה מצוינות אקדמית לצד הכשרה מעשית ומתן האפשרות לסטודנטים להשתלב מהר ובאופן מוצלח ככל הניתן בשוק העבודה עם סיום התואר, תקיים לראשונה ביום זה גם יריד תעסוקה של החברות והארגונים המובילים במשק המיועד לבוגרי המכללה. ביריד התעסוקה תשתתפנה חברות מתחומי ההנדסה, התיירות והמלונאות, החינוך וכן גופים ציבוריים. ביניהם בנק מיטב ד"ש, רשתות של בתי מלון, ביניהם פתאל, הילטון ודן, התאחדות המלונות בישראל, משטרה ישראל והחברה להגנת הטבע.

  ב-15.5.2015 תקיים המכללה יום פתוח לכל החוגים. לאורך היום יוכלו המועמדים לשוחח באופן פתוח ובגובה העיניים עם הסגל האקדמי של המכללה, לרבות עם ראשי המחלקות וכן עם סטודנטים שכבר לומדים במכללה בשנה זו ולגלות לא רק את התשובה לשאלה – מה ללמוד אלא גם להבין – מה ניתן לעשות עם התארים בסיום הלימודים. היום הפתוח בשנה זו מתקיים בסימן 80-90-100: לנרשמים ביום הפתוח תינתן 80% הנחה בדמי הרישום (כולל לנרשמים למכינות הקדם-אקדמיות), 90% השמה לבוגרי המכללה האקדמית כנרת ו-100% בחירה נכונה.

  המשתתפים ביום הפתוח יוכלו להיות הראשונים אשר נרשמים למעונות החדשים של המכללה אשר יחנכו באוגוסט הקרוב וכבר באותו היום לשריין לעצמם לימודים אקדמיים ומקום מגורים. המעונות החדשים הם הקרובים ביותר לקמפוס הלימודים ביחס לכל המוסדות האקדמיים בישראל ויהיו בהם 111 דירות בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, סה"כ 250 מיטות במחירים מותאמים לסטודנטים, ועם נוף לכנרת.

  לו"ז כללי – "רוח כנרת" – 12.5.2015
  15:00 יריד תעסוקה
  18:00 מפגש בוגרי המכללה
  19:00 התכנסות וארוחת ערב
  20:00 ברכות
  20:30 הופעה של דני סנדרסון

 • הזמנה ל"רוח כנרת"

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!