• היכן האירוע?

    בית גבריאל

  • מתי

    09/03/202211:30 AM

טקס הענקת פרסי הצטיינות למרצים מצטיינים וסטודנטים מצטייני נשיא ודיקן

הנני מתכבד להזמינכם לטקס הענקת פרסי הצטיינות
יום רביעי | ו' באדר ב‘ תשפ"ב | 09.03.22 | בית גבריאל

11:30-12:00 התכנסות
12:00-13:30 טקס הענקת פרסי הצטיינות
אשמח לראותכם
פרופסור שמעון גפשטיין
נשיא המכללה האקדמית כנרת

המכללה האקדמית כנרת גאה ושמחה להציג את המרצים והמתרגלים המצטיינים

ע"פ סקר הסטודנטים להערכת הוראה, לשנת הלימודים תשפ"א
שאו ברכה!

ד"ר חיה כץ

מרצה מצטיינת
הפקולטה למדעי החברה והרוח

ד"ר יפעת לוי

מרצה מצטיינת
הפקולטה למדעי החברה והרוח

ד"ר חיים חגי

מרצה מצטיין
הפקולטה למדעי החברה והרוח

ד"ר נועה שפירא

מרצה מצטיינת
הפקולטה למדעי החברה והרוח

ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין

מרצה מצטיין
הפקולטה למדעי החברה והרוח

ד"ר יאיר פרבר

מרצה מצטיין
הפקולטה להנדסה

ד"ר אופיר מנשה

מרצה מצטיין
הפקולטה להנדסה

ד"ר אוולין זכאי

מרצה מצטיינת
הפקולטה להנדסה

ד"ר רבקה וייזר-ביטון

מרצה מצטיינת
הפקולטה להנדסה

גב' טובה צור

מרצה מצטיינת
היחידה ללימודי שפות

גב' אסתר כהן

מרצה מצטיינת
ביה"ס למכינות קדם-אקדמיות

גב' שרון בן דוד

מתרגלת מצטיינת
הפקולטה למדעי החברה והרוח

גב' רחל מיי

מתרגלת מצטיינת
הפקולטה להנדסה

מר ששון זרגרי

מתרגל מצטיין
הפקולטה להנדסה

המכללה האקדמית כנרת גאה ושמחה לברך את הסטודנטים המצטיינים על הישגיהם בשנת הלימודים תשפ"א

שאו ברכה!

מצטייני נשיא

אבו אחמד עביר . B.A בלימודים רב תחומיים
אבו עיאש איה . B.A בלימודים רב תחומיים
אוחיון חן . B.A בניהול משאבי אנוש
אלט גאיה יוליה . B.A במדעי ההתנהגות
זילברשטיין רות . B.A בניהול תיירות ומלונאות
חזן דביר . B.A בתקשורת
יהב נדב . B.A בלימודי ארץ ישראל
סעדי היא . B.A בחינוך וקהילה
אליהו ליאם . B.Sc בהנדסת איכות ואמינות
חנא פואד . B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
מועלם הדס . B.Sc בהנדסת תעשיות מים
מיכאלי ענבל . B.Sc בהנדסת אנרגיית גז ונפט
סהר ניב . B.Sc בהנדסת תוכנה

מצטייני דיקן

אבו ליל יזיד . B.A בלימודים רב תחומיים
אדרי חלי . B.A בניהול משאבי אנוש
אריאל יובל . B.A בניהול תיירות ומלונאות
הייב לארה . B.A בחינוך וקהילה
וירוב יואב . B.A בלימודי ארץ ישראל
כהן אופיר . B.A בתקשורת
מליק נגה . B.A במדעי ההתנהגות
מראד שרי . B.A בלימודים רב תחומיים
סאלח אלין . B.A בלימודים רב תחומיים
סבי פאלומה . B.A בניהול תיירות ומלונאות
סעדון אלין . B.A בתקשורת
פרץ שקד . B.A במדעי ההתנהגות
קרמר אשר דב . B.A בלימודי ארץ ישראל
שאול דניאלה . B.A בניהול משאבי אנוש
שיבלי לינא . B.A בלימודים רב תחומיים
שרון ירדנה . B.A בחינוך וקהילה
אברהם אמנו ן . B.Sc בהנדסת איכות ואמינות
אליהו קרן . B.Sc בהנדסת איכות ואמינות
ביתן עודד . B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
בר ליאור . B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ברגר טל . B.Sc בהנדסת תעשיות מים
זאהר פאדי . B.Sc בהנדסת תוכנה
זהר ליאל אהרו ן . B.Sc בהנדסת אנרגיית גז ונפט
לוריא מיכה . B.Sc בהנדסת תעשיות מים
מימוני ליליס . B.Sc בהנדסת אנרגיית גז ונפט
סוויד עלא . B.Sc בהנדסת תוכנה

מצטייני המכינה הקדם אקדמית

אמוס אית י מכינה ייעודית להנדסה
ויינר אלו ן מכינת 30+
ליברמן לוטם מכינה ייעודית למדעי חברה ורוח
לנגנס תובל מכינת קדם הנדסה
ציפורה בר מכינה סמסטריאלית למדעי החברה והרוח

 

תמונות מהכנס

צילום ErezBit

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות