לימודי תואר במדעי החברה והרוח

לימודי מדעי החברה והרוח לתואר B.A. במדעי החברה והרוח

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20
לימודי תואר במדעי החברה והרוח

לימודי תואר במדעי החברה והרוח

המכללה האקדמית כנרת מזמינה אתכם ללמוד בתוכנית לימודים מאתגרת לתואר B.A. בבית הספר למדעי החברה והרוח. במסגרת בית הספר למדעי החברה והרוח נלמדים התחומים הבאים לקראת תואר .B.A : בתיירות ומלונאות, במדעי ההתנהגות, בתקשורת ובלימודי ארץ ישראל.
בואו לפגוש את נופה האנושי והטבעי של הארץ לתקופותיה ואזוריה, ובמיוחד עם זה הצפוני. לצד הלימודים לתואר, מתקיים במכללה קורס מורי דרך של משרד התיירות המשולב בתכנית האקדמית.
הסטודנט יכול לבחור בין שתי ההתמחויות הראשיות, תיירות ומלונאות, וכן בין מגוון של התמחויות נוספות כגון תיירות אקולוגית, קולינריה ומסעדנות, תעופה ונסיעות ועוד.
תוכנית הלימודים הינה חדשנית ומשלבת את תחומי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה-אנתרופולוגיה מתוך תפיסה כי הבנת תהליכי התנהגות אנושיים מחייבת התייחסות למרכיבים פנים אישיים וחברתיים כאחד.
תכנית הלימודים מתמקדת בטיפוח העיון בנושאים של שוויון הזדמנויות וצדק חברתי. הבוגרים יהיו עיתונאים, פרסומאים או מפיקים/יוצרי טלוויזיה וקולנוע דוקומנטארי
ברקע לפיתוח התוכנית 'חינוך וקהילה' מצויות שתי התפתחויות חשובות של העשור האחרון. האחת, מדיניות הביזור שנוקט משרד החינוך, המתבטאת בהרחבה של האחריות התקציבית, המנהלית, והחינוכית על מוסדות החינוך המוענקת לרשויות המקומיות
מטרת הלימודים במחלקה ללימודים רב תחומיים הינה הקניית ידע נרחב, מעמיק ומעשי בתחומי דעת שונים ומגוונים ובכך לספק לסטודנטים כלים להתמודד עם האתגרים של ה מאה 21.