לוח בחינות תשפ"ג

שימו לב התאריכים המפורסמים אינם סופיים ויפורסמו כחודש לפני תחילת הבחינות בפורטל.

לוח בחינות סמסטר א' תשפ"ג- הנדסה

  • הנדסת חשמל ואלקטרוקיה

    מכינה:

    מתמטיקה 0

    10-001

    יורם פיניאן

    12/02/2023

    02/03/2023

    חדו"א 0 (מבוא לחדו"א)

     

     

    08/02/2023

    27/02/2023

    פיסיקה 0

    10-002

    צבי גושן, חן שלם

    16/02/2023

    09/03/2023

     

    שנה א׳:

    מבוא למדעי המחשב

    11-110

    ד"ר דלית לוי

    05/02/2023

    23/02/2023

    חדו"א 1

    10-101

    ד"ר עידן איזנר

    08/02/2023

    27/02/2023

    חדו"א 2

    10-102

    ד"ר אוולין זכאי

    08/02/2023

    27/02/2023

    אלגברה ליניארית

    10-103

    ד"ר אורית סלע בן דוד

    12/02/2023

    02/03/2023

    פיסיקה 1

    10-120

    ד"ר מיקוליצקי זיו

    16/02/2023

    09/03/2023

     

    שנה ב׳:

    מבוא למערכות ליניאריות

    11-213

    פרופ' עמיקם נמירובסקי

    09/02/2023

    02/03/2023

    מבוא להנדסת חשמל

    11-214

    ד"ר עמוס ניסים

    19/02/2023

    12/03/2023

    פיסיקה 3

    10-222

    ד"ר אורן שפיר

    05/02/2023

    26/02/2023

    טורי פוריה

    10-205

    ד"ר מרינה ברם

    12/02/2023

    05/03/2023

    מד"ח

    10-206

    ד"ר מרינה ברם

    16/02/2023

    09/03/2023

    פונקציות מורכבות 

    10-207 

    מר ניר אינזלר 

    23/02/2023

    15/03/2023

     

    שנה ג׳:

    מעגלים אלקטרונים ליניאריים

    11-320

    מר יצחק גוזלי

    23/02/2023

    15/03/2023

    מעגלי מיתוג אלקטרוניים

    11-321

    ד"ר עמוס ניסים

    19/02/2023

    22/03/2023

    אנליזה נומרית 

    10-209

    ד"ר עידן איזנר 

    26/02/2023

    19/03/2023

    תכן לוגי

    10-216

    ד"ר קובי פלשקס

    05/02/2023

    09/03/2023

    גלים ומערכות מפולגות 

    11-323

    ד"ר חמיד שנאן

    16/02/2023

    05/03/2023

    מבנה נתונים ואלגוריתמים

    11-434

    ד"ר איאד סולימאן

    12/02/2023

    01/03/2023

    אותות אקראים ורעש

    11-324

    פרופ עמיקם נמירובסקי

    08/02/2023

    12/03/2023

     

    שנה ד׳:

    אמינות התקנים במיקרו-אלקטרוניקה

    11-342

    ד"ר איתן שאולי 

    05/02/2023

    09/03/2023

    תכן מערכות VLSI

    11-433

    ד"ר עמוס ניסים

    16/02/2023

    05/03/2023

    מיקרו מעבדים

    11-440

    מר איתי דניאלי

    23/02/2023

    17/03/2023

    מבנה נתונים ואלגוריתמים

    11-434

    ד"ר איאד סולימאן

    12/02/2023

    01/03/2023

     

    מערכות הספק

    הינע חשמלי

    11-505

    מר יורי חצרינוב

    19/02/2023

    12/03/2023

    מערכות הספק א'

    11-501

    ד"ר יצחק יזרעאלי

    26/02/2023

    19/03/2023

  • הנדסת תוכנה

    מכינה:

    מתמטיקה 0

    10-001

    יורם פיניאן / יוסי קנת

    12/02/2023

    02/03/2023

    חדו"א 0 (מבוא לחדו"א)

     

    יורם פיניאן / יוסי קנת

    08/02/2023

    27/02/2023

    פיסיקה 0

    10-002

    צבי גושן / חן שלם

    16/02/2023

    09/03/2023

     

    שנה א׳:

    אלגברה ליניארית

    10-103

    ד"ר אורית בן דוד

    12/02/2023

    02/03/2023

    מבוא למדעי המחשב – שפת C

    14-110

    ד"ר גרוסמן מלכי

    05/02/2023

    23/02/2023

    מערכות ספרתיות

    14-112

    ד"ר סולימאן איאד

    20/02/2023

    12/03/2022

    חדו"א 1

    10-101

    ד"ר איזנר עידן / ד"ר זכאי אוולין

    08/02/2023

    27/02/2023

    חדו"א 2 – פעמי כנרת

    101102

    ד"ר זכאי אוולין

    08/02/2023

    27/02/2023

     

    שנה ב׳:

    מבוא לתכנות מערכות

    14-219

     דרור בן עמי

    16/02/2023

    09/03/2023

    לוגיקה

    14-220

    ד"ר אורית בן דוד

    23/02/2023

    13/03/2023

    מבני נתונים 

    14-212

    אלעד רודה

    12/02/2023

    05/03/2023

    הסתברות

    10-211

    ד"ר אנטולי ברונשטיין

    08/02/2023

    02/03/2023

    פיסיקה 2 תוכנה

    10-027

    פרופ' מוחמד עכאשה

    05/02/2023

    27/02/2023

     

    שנה ג׳:

    שיטות נומריות

    10-210

    ד"ר איזנר עידן

    26/02/2023

    19/03/2023

    מערכות הפעלה 

    14-317

    ד"ר מייקל מיי

    16/02/2023

    16/03/2023

    תורת החישוביות 

    14-326

    ד"ר איאד סולימאן

    19/02/2023

    12/03/2023

    אימות ובדיקות תוכנה 

    14-335

    ד"ר גרוסמן מלכי

     

    ניהול פרוייקטי תוכנה 

    14-431

    ד"ר יעל דובינסקי

     

    טורי פורייה והתמרות אינטגרליות

    10-205

    ד"ר מרינה קרוש-ברם

    12/02/2023

    05/03/2023

    מבוא למערכות ליניאריות

    11-213

    פרופ' עמיקם נמירובסקי

    09/02/2023

    02/03/2023

    תכן לוגי ומבוא למחשבים

    10-216

    יעקב פלשקס

    05/02/2023

    09/03/2023

     

    שנה ד׳:

    פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה 1

    14-4237

    ד"ר יעל דובינסקי 

     

    יזמות 

    10-041

    קרן תמיר 

     

    רשתות מחשבים מתקדמות 

    14-428

    ד"ר מייקל מיי

    09/02/2023

    26/02/2023

    מבוא לכריית נתונים

    14/336

    דרור בן-עמי

    19/02/2023

    09/03/2023

    מיקרו מעבדים

    11-440

    דניאלי איתי

    23/02/2023

    17/03/2023

    אותות אקראים ורעש

    11-324

    פרופ עמיקם נמירובסקי

    08/02/2023

    12/03/2023

    הנדסת תוכנה זריזה

    14-433

    שלומי מיכל 

     

    מערכות מבוזרות

    14-424

    ד"ר מייקל מיי

    16/02/2023

    13/03/2023

  • הנדסת מים

    מכינה:

    מתמטיקה 0

    10-001

    יורם פיניאן / יוסי קנת

    12/02/2023

    02/03/2023

    חדו"א 0 (מבוא לחדו"א)

     

    יורם פיניאן / יוסי קנת

    08/02/2023

    27/02/2023

     

    שנה א׳:

    מבוא למדעי המחשב

    12-110

    ד"ר מלכי גרוסמן 

    05/02/2023

    23/02/2023

    חדו"א1

    10-101

    ד"ר אוולין זכאי

    08/02/2023

    27/02/2023

    אלגברה ליניארית

    10-103

    ד"ר אורית סלע בן דוד

    12/02/2023

    02/03/2023

    כימיה כללית

    16-110

    ד"ר רבקה וייזר ביטון

    20/02/2023

    10/03/2023

     

    שנה ב׳:

    כימיה פיזיקאלית

    15-112

    ד"ר רן סוצקוורין

    08/02/2023

    02/03/2023

    מכניקת זורמים והידראוליקה

    15-220

    ד"ר משהור חוש

    16/02/2023

    09/03/2023

    פיסיקה 2

    10-225

    פרופ' עכאשה מוחמד

    05/02/2023

    27/02/2023

    יסודות הנדסת הסביבה

    15-216

    פרופ' רם שפינר+מירב ברקת

    19/02/2023

    12/03/2023

    מיקרוביולוגיה של מים ושפכים

    15-323

    ד"ר אופיר מנשה

    23/02/2023

    15/03/2023

    משוואות דפרנציאליות

    10-105

    ד"ר מרינה קרוש-ברם

    12/02/2023

    05/03/2023

     

    שנה ג׳:

    מעבר חום ומסה

    15-324

    ד"ר ילנה לוברסקי

    23/02/2023

    19/03/2023

    מבוא להנדסת חשמל

    15-343

    מר קובי פלשקס

    05/02/2023

    01/03/2023

    הידרולוגיה של תת הקרקע

    15-353

    ד"ר אסף בן -נריה

    26/02/2023

    22/03/2023

    טכנולוגיה של טיפול במים 

    15-330

    מר מתן הדרי

    16/02/2023

    12/03/2023

    שיטות סטטיסטיות בהנדסה

    10-208

    ד"ר אנטולי ברונשטיין

    08/02/2023

    05/03/2023

    מערכות ביוב וניקוז

    15-454

    פרופ' רם שפינר

    12/02/2023

    09/03/2023

    כימיה של הקרקע

    15-329

    ד"ר אושרי רינות

    19/02/2023

    15/03/2023

     

    שנה ד׳:

    טוקסיקולוגיה 

    15-436

    ד"ר אופיר מנשה 

    12/02/2023

    01/03/2023

    בקרת מערכות מים ושפכים 

    15-437

    מר נוריאל מררו

    08/02/2023

    26/02/2023

    טיפול בשפכי תעשיה 

    15-440

    מר גיא פורר

    05/02/2023

    23/02/2023

    קורס בחירה מחלקתי-ביצוע פרויקטים בהנדסת מים

    154-561

    יוליה גלוזמן

    19/02/2023

    09/03/2023

    מבוא לחקר ביצועים

    15-261

    ד"ר יוליה פבלודסקי

    16/02/2023

    05/03/2023

     

  • הנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה

    שנה א׳:

    מתמטיקה 0 לא"א

    10-300-1

    מר ניר אינסלר 

    03/02/2023

    17/02/2023

    פיסיקה 0 לא"א

    10-300-3

    מר צבי גושן

    10/02/2023

    22/02/2023

    אנגלית בסיסי – מבחן סיווג רמה 

    13-100

    גב' מרג'י פלג

    20/02/2023

     

     

    שנה ב׳:

    אנגלית טכנית

    13-110

    גב' מרג'י פלג

    17/02/2023

    08/03/2023

    חדו"א 2 לא"א

    10-215

    דר' אורית סלע בן דוד

    10/02/2023

    01/03/2023

    שימושי מחשב לא"א

    13-212

    ד"ר אוקסנה ניר

    03/02/2023

    22/02/2023

     

    שנה ג׳:

    מבוא להנדסת חשמל

    13-321

    מר אלוני ישי

    03/02/2023

    01/03/2023

    שיטות ממוחשבות

    13-213

    דר' ניר אוקסנה

    10/02/2023

    08/03/2023

    תקינה ורגולציה 

    13-320

    ד"ר שלהבת צור-לייבוביץ

    22/02/2023

    22/03/2023

    בטיחות וניהול סיכונים 

    13-322

    מר רונן ורדי 

    17/02/2023

    15/03/2023

     

    שנה ד׳:

    ניהול איכות השרות

    13-444

    דר' מיכל דלויה

    03/02/2023

    22/02/2023

    הנדסת אמינות תחזוקתיות וזמינות 3

    13-433

    ד"ר ענן חלבי

    10/02/2023

    01/03/2023

    סטטיסטיקה תעשייתית

    13-432

    ד"ר ג'קי אשר

    17/02/2023

    15/03/2023

    מערכי ניתוח נתונים

    13-330

    ד"ר ג'קי אשר

     

    אין

     

    שנה ה׳:

    מתודולוגיות בא"א תוכנה 

    13-546

    ד"ר מלכי גרוסמן 

    03/02/2023

    01/03/2023

    הנדסת סביבה למהנדסי איכות

    13-552

    דר' יאיר פרבר

    10/02/2023

    08/03/2023

    שיטות תכן ליצור ומערכות איכות 

    13-434

    דר' יאיר פרבר

     

    אין

     

  • הנדסת אנרגיית-גז ונפט

    שנה ג׳:

    ביו דלקים

    16-328

    ד"ר בני טל

    05/02/2023

    22/02/2023

    הנפט הגולמי ומוצריו 2

    16-335

    ד"ר נפתלי ברודסקי

    19/02/2023

    10/03/2023

    מבוא לגאולוגיה

    16-333

    פרופ' גדי שמיר

    12/02/2023

    05/03/2023

    מבוא להנדסת חשמל

    16-444

    מר יורי חצרינוב

    15/02/2023

    09/03/2023

     

    שנה ד׳:

    אנרגיות מתחדשות 

    16-334

    מר קובי פלשקס

    05/02/2023

    28/02/2023

    הנדסת מאגרי גז ונפט 

    16-442

    פרופ' מיכאל גולן

    12/02/2023

    05/03/2023

    טורבינות ומדחסים

    16-331

    ד"ר אלי ערמון

    16/02/2023

    09/03/2023

    קדיחה וגימור קידוח של בארות גז ונפט

    16-440

    ד"ר גדי שמיר 

    08/02/2023

    26/02/2023

     

לוח בחינות

  • לוח בחינות היחידה ללימודי עברית

    סמסטר א'

    סמסטר ב'


    מועד א' –  1.2.22

    מועד ב'- 21.2.22

    מועד א' –  5.7.22

    מועד ב'- 19.7.22

  • לוח בחינות אנגלית

    סמסטר א'

    סמסטר ב'


    מועד א'  2.2.23

    מועד ב' 14.2.22

    מועד א'  4.7.22

    מועד ב' 12.7.22

  • לוח בחינות חטיבה מתודולוגית

    סמסטר א'

    סמסטר ב' 

    סטטיסטיקה א':

    מועד א' – 5.2.23
    מועד ב'- 22.2.23

    סטטיסטיקה ב':

    מועד א'- 9.7.23
    מועד ב' – 25.7.23

    יישומי מחשב:

    מועד א' – 12.2.23
    מועד ב' – 1.3.23

    שיטות מחקר כמותיות א':

    מועד א' – 15.2.23
    מועד ב'-2.3.23

    SPSS

    מועד א' – 8.2.23
    מועד ב' – 26.2.23

  • לוח בחינות חינוך וקהילה

    לוח בחינות המחלקה לחינוך וקהילה תשפ"ג
    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'
    תאריך

    מועד ב'
    תאריך

    אנגלית

    כל הרמות

    2.2.23

    14.2.23

    הבעה

    כל הרמות

    1.2.23

    21.2.23

    271011

    יישומי מחשב

    כל המרצים

    12.2.23

    1.3.23

    261011

    מבוא לסוציולוגיה א'

    דר' אורית פישר-שלם

    10.2.23

    3.3.23

    261031

    מבוא לפסיכולוגיה חינוכית א'

    דר' יפעת לוי

    15.2.23

    8.3.23

    261081

    מערכת החינוך בישראל

    פרופ' נירית רייכל

    20.2.23

    17.3.23

    27103

    מבוא לסטטיסטיקה א

    כל המרצים

    5.2.23

    22.2.23

     

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'
    תאריך

    מועד ב'
    תאריך

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    272111

    שיטות מחקר כמותיות א'

    כל המרצים

    15.2.23

    2.3.23

    262271

    שיטות מחקר והערכה איכותניות

    דר' גולן פלג פדידה

    19.2.23

    12.3.23

    262291

    החברה הישראלית א'

    דר' אורית פישר שלם

    5.2.23

    28.2.23

    262321

    פסיכולוגיה התפתחותית א'

    דר' ניבה דולב

    30.1.23

    23.2.23

    262471

    מעורבות הורים בחינוך

    פרופ' נירית רייכל

    12.2.23

    5.3.23

    262461

    חינוך וריבוד חברתי

    ד"ר בת כצמן

    22.2.23

    13.3.23

    272101

    spss

    כל המרצים

    8.2.23

    26.2.23

     

    שנה ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'
    תאריך

    מועד ב'
    תאריך

    263541

    יחסי גומלין קהילה מסגרת חינוכית ומשפחה

    פרופ' נירית רייכל

    9.2.23

    1.3.23

    263571

    היבטים משפטיים בחינוך

    דר' שמשון ביכלר

    5.2.23

    26.2.23

    263611

    התנהגות ארגונית

    ד"ר אורית פישר שלם

    15.2.23

    5.3.23

  • לוח בחינות בהנדסה

  • לוח בחינות המחלקה ללימודי ארץ ישראל – תואר ראשון ושני

    סמסטר א'

    מועדי בחינות תואר ראשון
    שנה א'

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'
    תאריך

    מועד ב'
    תאריך

    אנגלית

    כל הרמות 

    2.2.2023

    14.2.2023

    עברית

    כל הרמות 

    1.2.2023

    21.2.2023

    0251071-00

    גיאוגרפיה פיסית של ארץ ישראל – הגיאולוגיה והגיאומורפולוגיה

    מר רמי זיתוני

    13.2.2023

    15.3.2023

    0251041-00

    מבוא לתורת האקלים

    ד"ר הדס רייז

    3.2.2023

    13.3.2023

    0251191-00

    מדינת ישראל עשורים ראשונים א

    ד"ר ראובן גפני

    9.3.2023

    31.3.2023

    0251131-00

    תולדות ארץ ישראל בתקופת המקרא א

    פרופ' נמרוד לוז

    20.2.2023

    20.3.2023

    0251091-00

    תולדות ארץ ישראל בתקופת המקרא א

    ד"ר חיה כץ

    16.2.2023

    17.3.2023

    0251031-00

    מבוא לאקולוגיה

    ד"ר רם בוכניק

    27.2.2023

    24.3.2023

    0251111-00

    תולדות ארץ ישראל בתקופת הבית השני

    פרופ' חיים בן דוד

    2.3.2023

    27.3.2023

    0251151-00

    תולדות ארץ ישראל בעת החדשה א

    ד"ר גיורא גודמן

    23.2.2023

    22.3.2023

    0251011-00

    כתיבה אקדמית- הדרכה ביבליוגרפית

    פרופ' נמרוד לוז

    עבודה

    עבודה

    0251171-00

    ארכיאולוגיה הלניסטית רומית א

    ד"ר אזבנד מיכאל

    5.3.2022

    29.3.2023

     

    שנה ב' – ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    0253061-00

    שינוי אקלים עולמי ומקומי 

    ד"ר הדס רייזר

    3.2.2023

    13.3.2023

    0252341-00

    פגנים, יהודית, נוצרים בחורן בתקופה הרומית ביזנטית

    ד"ר מיכאל אזבנד

    13.2.2023

    15.3.2023

    0253221-00

    קונפליקטים בין אדם לסביבה 

    ד"ר אלון לוטן 

    16.2.2023

    17.3.2023

    0254031-00

    בין עזה לפקיעין: קהילות יהודיות בארץ ישראל במאה הי"ט

    ד"ר ראובן גפני 

    20.2.2023

    20.3.2023

    0252241-00

    מלאכות יד מסורתיות – בעלי מלאכה ואומנים 

    ד"ר שלי אן פלג

    עבודה

    עבודה

    0255031-00

    רגיונאלי דרום א 

    פרופ' חיים בן דוד

    23.2.2023

    22.3.2023

    0253131-00

    הכרת החי בארץ שראל 

    ד"ר רם בוכניק 

    27.2.2023

    27.2.2023

    0254071-00

    אסלאם, לאומיות ומשבר המודרניות

    פרופ' נמרוד לוז 

    2.3.2023

    27.3.2023

    0254041-00

    מדינה אחת פעמיים ים 

    ד"ר אפרת קנטור 

    5.3.2023

    29.3.2023

    0252099-00

    יום במוזיאון- התצוגות הארכיאולוגיות בישראל 

    עבודה

    עבודה

    0253299-00

    זום אין ומבט על הערים ההיסטוריות בישראל

    עבודה

    עבודה

    0254209-00

    ערים תל אביב- יפו

    עבודה

    עבודה

     

    • בתואר השני יתקיימו רק עבודות
  • לוח בחינות תיירות ומלונאות – תואר ראשון ושני

    לוח בחינות המחלקה לניהול תיירות ומלונאות
    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    עברית

    1.2.23

    21.2.23

    מבוא לסטטיסטיקה א'

    רוחבי

    5.2.23

    22.2.23

    יישומי מחשב

    רוחבי

    12.2.23

    1.3.23

    221071-00

    מתמטיקה לתיירות

    מר יורם פיניאן

    9.2.23

    5.3.23

    221141

    מבוא לכלכלה מיקרו

    ד"ר עוזי פרוינד-פיינשטיין

    15.2.23

    9.3.23

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    עברית

    1.2.23

    21.2.23

    222051

    מבוא לחשבונאות א'

    מר וויליאם חלבי

    9.2.23

    5.3.23

    222031

    מבוא לניהול השיווק

    מר אורן דרורי

    5.2.23

    26.2.23

    222181

    שיטות מחקר כמותיות א'

    רוחבי

    15.2.23

    2.3.23

    222091

    היבטים כלכליים בתיירות

    ד"ר עוזי פרוינד- פיינשטיין

    12.2.23

    9.3.23

    שנה ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    223051

    ניהול מערכות נופש ופנאי א'

    פרופ' חזי ישראלי

    19.2.23

    12.3.23

    223191

    סוגיות מתקדמות בשיווק תיירות

    ד"ר ערן כתר

    13.2.23

    6.3.23

    223161

    ניהול צוותים ואנשים

    ד"ר ערן כתר

    2.2.23

    23.2.23

    225311

    דת, היסטוריה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל

    ד"ר מרון דוקטורי

    16.2.23

    9.3.23

    223021

    יסודות המימון

    מר וויליאם חלבי

    9.2.23

    5.3.23

  • לוח בחינות המחלקה לניהול משאבי אנוש

    לוח בחינות המחלקה לניהול משאבי אנוש

    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    סוג הקורס

    שם מרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית – כל רמות 

    חטיבת אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    271011

    יישומי מחשב א

    מתודולוגיה

    12.2.23

    1.3.23

    271031

    מבוא לסטטיסטיקה א'

    מתודולוגיה

    5.2.23

    22.2.23

    281211

    מבוא לפסיכולוגיה ארגונית

    מבוא

    ד"ר איצקוביץ יריב

    הגשת עבודה

    281411

    יחסי עבודה

    ליבה

    ד"ר איצקוביץ יריב

    הגשת עבודה

    281221

    מבוא לסוציולוגיה ארגונית

    מבוא

    ד"ר ריקי גליה

    19.2.23

    12.3.23

    280881

    ארגוני שרות

    בחירה  מובנה

    ד"ר מורן שנפר-כהן

    7.2.23

    3.3.23

    280831

    ניהול רגשות בארגונים 

    בחירה מובנה

    ד"ר מורן שנפר-כהן

    30.12.22

    13.1.23

    280941

    סביבה ארגונים וחברה 

    בחירה מובנה

    ד"ר עוז גורה

    הגשת עבודה

     

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    סוג הקורס

    שם מרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית – כל רמות 

    חטיבת אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    282081

    שיטות מחקר א'

    מתודולוגיה

    15.2.23

    2.3.23

    282121

    שיטות מחקר איכותניות

    הרצאה 

    ד"ר נועה שפירא

    הגשת עבודה

    272101

    יישומי מחשב ב' (spss) – מקוון 

    מתודולוגיה

    8.2.23

    26.2.23

    281471

    תרבות ארגונית

    ליבה

    ד"ר עוז גורה

    הגשת עבודה

    282311

    יסודות החשבונאות

    מבוא

    רו"ח ויליאם חלבי

    10.2.23

    5.3.23

    282491

    קליטה, מיון והערכת עובדים

    ליבה

    ד"ר יעל ליבנה

    6.2.23

    22.2.23

    282501

    ניהול כישרונות

    ליבה

    ד"ר יעל ליבנה

    19.2.23

    9.3.23

    283561

    ניהול ופיתוח צוותים

    ליבה

    גב' אלה ברהון

    13.2.23

    10.3.23

     

    שנה ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    סוג הקורס

    שם מרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית – כל רמות 

    חטיבת אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    282615

    פרקטיקום א'

    יישומי

    ד"ר יעל ליבנה /   גב' אלה ברהון

    הגשת עבודה

    281271

    מבוא לכלכלה ללא כלכלנים א'

    מבוא

    פרופ' חיים אבירם 

    3.2.23

    1.3.23

    282331

    מבוא לשיווק

    מבוא

    ד"ר עוז גורה

    הגשת עבודה

    283551

    אסטרטגיה ניהולית של משאבי אנוש

    ליבה

    ד"ר עוז גורה

    הגשת עבודה

    283341

    יסודות המימון

    מבוא

    רו"ח ויליאם חלבי

    13.2.23

    5.3.23

    280811

    לחץ ושחיקה בארגונים

    ליבה

    ד"ר ניבה דולב

    הגשת עבודה

    280971

    חשיבה ביקורתית לניהול 

    ליבה

    ד"ר עוז גורה

    הגשת עבודה

     

  • לוח בחינות המחלקה ללימודים רב תחומיים

    לוח בחינות לשנת הלימודים תשפ"ג- המחלקה ללימודים רב תחומיים
    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב׳

    עברית

    1.2.23

    21.2.23

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    291031-00/ 01/ 02 /03

    מבוא לסטטיסטיקה א'  

    דר' מורן שנפר, דר' אנטולי ברונשטיין, גב' ענתר כנרת

    5.2.23

    27.2.23

    291051-00/ 01/ 02/ 03/ 04/05

    יישומי מחשב

    דר' אוקסנה ניר, אילון סלוס, וורד הזימה

    7.2.23

    5.3.23

    291171-00/ 01/02

    מבוא לכלכלה  

    פרופ' חיים אבירם

    9.2.23

    9.3.23

    291121-00/ 01/02

    מבוא לפסיכולוגיה 

    דר' זיו ארדי, דר' עכריה זאהר

    24.2.23

    19.3.23

    291011-00/ 01/ 02/03/04

    כתיבה מדעית ואוריינות אקדמית א'

    מר אילון סלוס, גב' כנרת ענתר

    15.2.23

    3.3.23

    291195-00/01/02

    מבוא לעולם האקדמי

    דר' גיורא גודמן

    17.2.23

    14.3.23

    291161-00/01/02

    מבוא למדעי המדינה  

     דר' יואב קפשוק, דר' אופיר עבו, דר' יעל אורית

    19.2.23

    21.3.23

    291193-00/01/02

    מבוא לתורת החינוך

    דר' אימאן טרביה, גב' תגריד זועבי

    22.2.23

    12.3.23

    291196-00/01/02

    מבוא לסוציולוגיה

    דר' אורית פישר-שלם

    12.2.23

    16.3.23

    291131-00/01/02

    מבוא לקרימינולוגיה 

    דר' לימור גולן, דר' נעמי לבנקרון

    1.3.23

    28.3.23

     

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב׳

    עברית

    1.2.23

    21.2.23

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    293031 -00/01

    נוירופסיכולוגיה

    דר' יפעת לוי

    22.2.23

    14.3.23

    291073-00/ 01/ 02/ 03/04

    שיטות מחקר כמותיות במדעי החברה

     גב כנרת ענתר

    5.2.23

    29.3.23

    293101-00/ 01

    פסיכולוגיה חיובית

    דר יפעת לוי

    7.2.23

    19.3.23

    292031-00

    מיקרו כלכלה

    פרופ' חיים אבירם

    9.2.23

    12.3.23

    295041-03

    תורת הענישה

    דר' מתן מרקוביצקי

    10.2.23

    23.3.23

    293041-00/01

    תיאוריות באישיות

    דר' זאהר עכריה

    3.2.23

    23.3.23

    294031-00/01

    התנהגויות סיכון בקרב מתבגרים במשפחה ובמערכות החינוך

    דר' מתן מרקובצקי

    15.2.23

    27.3.23

    295051-01

    הקורבן והחברה

    דר' לימור גולן

    17.2.23

    21.3.23

    295031-00

    דיני עונשין

    דר' קרנית מלכא-טיב

    12.2.23

    18.4.23

    297041-00/02

    אתיקה בניהול

    דר' גליה ריקי

    19.2.23

    16.4.23

    292051-00

    יסודות החשבונאות

    מר ויליאם חלבי

    24.2.23

    31.3.23

    296212-00/01

    ישראל הרב תרבותית

    דר' אופיר עבו

    26.2.23

    27.4.23

    294051-00/01

    הפרעות התנהגותיות של ילדים ובני נוער

    דר' מתן מרקובצקי

    28.2.23

    1.5.23

    296211 -03

    הכפר והעיר

    דר' אורית יעל

    2.3.23

    23.4.23

    296221 -01

    מדיניות החוץ של ישראל

    דר' איתמר ריקובר

    13.3.23

    22.5.23

    297073-00/ 01/ 02/03

    התנהגות ארגונית

     דר' אורית פישר שלם, דר' עולא נבואני

    5.3.23

    10.5.23

    293061-00

    אינטיליגנציה רגשית

    דר' ניבה דולב

    10.3.23

    4.5.23

    294141-01

    פיתוח רגשי חברתי במערכות חינוך

    דר' אימאן טרביה

    10.3.23

    8.5.23

    294061-00/01

    היבטים משפטיים במשפחה ובמערכת החינוך

    דר' קרנית מלכא-טיב

    16.3.23

    15.5.23

     

    שנה ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב׳

    עברית

    1.2.23

    21.2.23

    אנגלית

    2.2.23

    14.2.23

    292141-00

    כלכלה עירונית ואיזורית

    פרופ חיים אבירם

    5.2.23

    27.2.23

    297131-00/ 01 /02/ 03/ 04/ 05/ 06/07/08

    יישומי מחשב מתקדמים

    מר אילון סלוס, דר' אוקסנה ניר

    5.2.23

    23.3.23

    293141-00

    התמודדות הורים לילדים בעלי לקות למידה עם קשיים רגשיים וחברתיים

    גב' זועבי תגריד

    7.2.23

    16.3.23

    294091-00

    אידיולוגיה, פוליטיקה, חברה ומדיניות החינוך

    פרופ' נירית רייכל

    9.2.23

    19.3.23

    296231-00

    הדמוקרטיה במאה ה-21

    דר' אופיר עבו

    12.2.23

    30.3.23

    295201-00

    מדע פורנזי

    דר' קרנית מלכא-טיב

    15.2.23

    30.4.23

    292071-00

    כלכלה אישית ומשאבי אנוש

     דר' עמית גייר

    17.2.23

    10.3.23

    294171-00

    חינוך כמכשיר לקידום התפייסות וקבלה בחברות שסועות

    דר יואב קפשוק

    19.2.23

    28.3.23

    293081-01

    פסיכולוגיה קוגניטיבית

    דר' דאוד דאוד

    24.2.23

    26.3.23

    295111-00

    אלימות במשפחה

    דר' לימור גולן

    22.2.23

    14.3.23

    295212-00

    גישות מעצימות לילדים ונוער בסיכון במערכת החינוכית ובקהילה

    דר' לימור גולן

    28.2.23

    21.3.23

    297101-00

    ארגוני שירות

    דר' מורן שנפר-כהן

    26.2.23

    16.4.23

    293211-02

    פסיכולוגיה בגישה בין תרבותית

    דר' עכריה זאהר

    2.3.23

    18.4.23

    294181-00

    יישוב סכסוכים במערכת החינוך

    דר' יואב קפשוק

    5.3.23

    23.4.23

    297071-00/ 01/ 02

    מגדר בעולם העבודה

    דר' אורית יעל, דר עולא נבואני

    9.3.23

    27.4.23

    297161-00

    רגישות תרבותית

    דר' שפירא נועה

    12.3.23

    2.5.23

  • לוח בחינות מדעי ההתנהגות

    לוח בחינות סמסטר א'- המחלקה למדעי ההתנהגות
    סמסטר א'

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית כל הרמות

    בית ספרי

    2.2.23

    14.2.23

    הבעה עברית כל הרמות

    בית ספרי

    1.2.23

    21.2.23

    0271011-00

    מבוא לסטטיסטיקה א'

    בית ספרי

    5.2.23

    22.2.23

    0271031-00

    ישומי מחשב

    בית ספרי

    12.2.23

    1.3.23

    0241151-00

    יסודות ביולוגיים של התנהגות א'

    ארדי זיו

    9.2.23

    14.3.23

    0241191-00

    מבוא לאנתרופולוגיה א'

    לוז נמרוד

    28.2.23

    21.3.23

    0241051-00

    מבוא לסוציולוגיה א'

    גליה ריקי

    20.2.23

    12.3.23

    0241011-00

    מבוא לפסיכולוגיה א'

    סלע טל

    15.2.23

    9.3.23

    0241131-00

    פסיכולוגיה התפתחותית א'

    עסל-זריק שועאע

    26.2.23

    19.3.23

    0241251-00

    עקרונות יסוד בניתוח התנהגות אנוש

    רולידר עמוס

    5.3.23

    23.3.23

    0272111-00

    שיטות מחקר כמותיות א'

    בית ספרי

    15.2.23

    2.3.23

    0272101-00

    SPSS

    בית ספרי

    8.2.23

    26.2.23

    0242111-00

    פסיכולוגיה חברתית א'

    סלע טל

    12.2.23

    9.3.23

    0242151-00

    פסיכולוגיה קוגניטיבית א'

    ארדי זיו

    5.2.23

    5.3.23

    0242091-00

    תאוריות באישיות א'

    לוי יפעת

    23.2.23

    15.3.23

    0243031-00

    פסיכולוגיה אבנורמלית א'

    לוי יפעת

    15.2.23

    15.3.23

    0243011-00

    התנהגות ארגונית א'

    גליה ריקי

    20.2.23

    13.3.23

    0243111-00

    אובדן, שכול וחוסן נפשי: "..עד שהמוות (לא) יפריד בינינו"

    מנביץ אלכסנדר

    28.2.23

    21.2.23

  • לוח בחינות המחלקה לתקשורת

    לוח בחינות המחלקה לתקשורת
    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית

    02/02/2023

    14/02/2023

    עברית

    01/02/2023

    21/02/2023

    סטטיסטיקה א

    05/02/2023

    22/02/2023

    שימושי מחשב

    12/02/2023

    01/03/2023

    231041

    יסודות השיווק

    דר' יגאל דוד

    20/02/2023

    09/03/2023

    233141

    היבטים נבחרים בתקשורת

    דר' אפרת דסקל

    08/02/2023

    28/02/2023

    231321

    פסיכולוגיה חברתית

    דר' חיים חגי

    15/02/2023

    12/03/2023

    231011

    מבוא לחקר התקשורת א

    דר' אייל זנדברג

    02/03/2023

    23/03/2023

    231291

    מבע קולנועי

    דר' אייל זנדברג

    23/02/2023

    16/03/2023

     

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית

    02/02/2023

    14/02/2023

    עברית

    01/02/2023

    21/02/2023

    SPSS

    08/02/2023

    26/02/2023

    שיטות מחקר כמותי

    15/02/2023

    02/03/2023

    232161

    תקשורת שיווקית בעולמות הדיגיטל

    דר' יגאל דוד

    20/02/2023

    09/03/2023

    232251

    תקשורת פוליטית

    דר' עידית מנוסביץ

    27/02/2023

    20/03/2023

     

    שנה ג׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    אנגלית

    02/02/2023

    14/02/2023

    עברית

    01/02/2023

    21/02/2023

    233231

    מדיה וספורט

    דר' חיים חגי

    07/02/2023

    28/02/2023

  • לוח בחינות ניתוח התנהגות – תואר שני

    לוח בחינות ניתוח התנהגות – תואר שני
    סמסטר א'

    שנה א׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    0244011-00

    עקרונות יסוד בניתוח התנהגות א'

    אייבזו שירי

    5.2.23

    22.2.23

    0244011-01

    עקרונות יסוד בניתוח התנהגות א'

    אייבזו שירי

    5.2.23

    22.2.23

    0244061-00

    צפייה, מדידה ושיטות מחקר התנהגותיות א'

     נתלי רולידר אגילה

    26.2.23

    15.3.23

    0244061-01

    צפייה, מדידה ושיטות מחקר התנהגותיות א'

     נתלי רולידר אגילה

    26.2.23

    15.3.23

    0244131-00

    אסטרטגיות הערכה תפקודית בניתוח התנהגות

     נתלי רולידר אגילה

    5.3.23

    19.3.23

    0244131-01

    אסטרטגיות הערכה תפקודית בניתוח התנהגות

     נתלי רולידר אגילה

    5.3.23

    19.3.23

    0244141-00

    שלבים בהתפתחות תקינה ועיכובים התפתחותיים

     הילי איידלין-לוי

    19.2.23

    9.3.23

    0244141-01

    שלבים בהתפתחות תקינה ועיכובים התפתחותיים

     הילי איידלין-לוי

    19.2.23

    9.3.23

    0245201-01

    הקניית מיומנויות בסיסיות למאובחנים עם אוטיזם ולקויות התפתחותיות אחרות

    תדהר-פז סיגל

    12.2.23

    1.3.23

    0245201-02

    הקניית מיומנויות בסיסיות למאובחנים עם אוטיזם ולקויות התפתחותיות אחרות

    תדהר-פז סיגל

    12.2.23

    1.3.23

     

    שנה ב׳

    קוד הקורס

    שם הקורס

    שם המרצה

    מועד א'

    מועד ב'

    0245201-00

    הקניית מיומנויות בסיסיות למאובחנים עם אוטיזם ולקויות התפתחותיות אחרות

    תדהר-פז סיגל

    12.2.23

    1.3.23

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!