דבר הנשיא

נשיא המכללה

נשיא המכללה – פרופ' שמעון גפשטיין

 

ברצוני לברך אותך, מועמד/ת יקר/ה, על בחירתך להירשם ללימודים במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן.

המכללה האקדמית כנרת שוכנת באחד מחבלי ארץ ישראל היפים ביותר באזור עמק הירדן, על שפת אגם הכנרת הצופה אל נופם הקסום של רכסי הרי הגולן והגליל.

במכללה מתקיימים לימודי תואר ראשון בתחומי ההנדסה (B.Sc.) הבאים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת אנרגיית גז ונפט, הנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה, הנדסת תוכנה והנדסת תעשיות מים.

במכללה מתקיימים לימודים לתואר ראשון (B.A.) במחלקות הבאות: ניהול תיירות ומלונאות, תקשורת, לימודי ארץ ישראל, לימודים רב תחומיים, חינוך וקהילה, מדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש. כמו כן מתקיימות במכללה שתי תכניות לימודים לתואר שני (M.A) האחת בניהול תיירות ומלונאות והשנייה בלימודי ארץ ישראל.

לצד התארים האקדמיים, פועלים במכללה בית ספר למכינות קדם אקדמיות, לימודי תעודה ומסגרות לטיפוח מצוינות בקרב בני נוער.

המכללה עוברת תמורות אסטרטגיות רבות במטרה למצב ולשמר את מעמדה כמוסד אקדמי איכותי ומוביל. במסגרת זו נעשים מאמצים רבים בזירה הבינלאומית לקשירת קשרים עם מוסדות בחו"ל, מקודמים מהלכים ארציים לשיתופי פעולה על בסיס אקדמי ושיתופי פעולה על בסיס מעטפת אקדמית ובראשם הקמת מרכז כנרת לחדשנות ויזמות אשר מחבר את עולם האקדמיה לתעשיות השונות באופן המיטבי.

המכללה האקדמית כנרת הינה מוסד ציבורי ללא כוונת רווח (מלכ"ר), ככזאת היא פועלת לרווחת הסטודנטים, לפיתוח ולשכלול אמצעי ההוראה, המחקר, המעבדות והמצוינות.

לרשות הסטודנטים עומד סגל מרצים בעל מוניטין, המשלב הוראה איכותית עם מעורבות בעולם העשייה והיישום.

קמפוס המכללה, המבנים והמדשאות רחבות הידיים מותאמים לצרכי הסטודנטים של שנות ה – 2000 ומהווים פנינה אמיתית בליבו של העמק. בקמפוס תמצאו כיתות לימוד מאובזרות, מעבדות מחקר ממוחשבות מובילות בתחומן, ספריה אקדמית מפוארת ומתקנים שונים לרווחת הסטודנט.

הסטודנט הבוחר להצטרף אלינו יזכה באתגר אינטלקטואלי ובחוויה כוללת, המחברת בין האקדמיה והחברה הישראלית על כל רבדיה. אנו רואים בסטודנטים שלנו את מוקד העשייה. נשקיע בכל סטודנט את המיטב, כדי שיוכל להגשים את הפוטנציאל הטמון בו.

המכללה שמה לה למטרה להקנות לבוגריה השכלה מגוונת ומרחיבת אופקים בתחומי דעת שונים וכן להקנות ערכים חברתיים, לאומיים ואישיים.

אשמח לראותך בין הבוגרים המצוינים של המכללה.

בברכת הצלחה,
פרופ' שמעון גפשטיין
נשיא המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן