מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  דבר ראש המחלקה

  דר עידית מוסביץ

  ד"ר עידית מנוסביץ

  שלום לכם,

  צעירים רבים שואלים אותי מהם לימודי התקשורת ו"מה יוצא מזה?". האם תואר בתקשורת יסייע בידם למצוא עבודה בעולם התעסוקה התחרותי והדינמי?

  נתחיל מהסוף. התשובה היא כן. חיפוש פשוט בגוגל חושף שהכישורים החשובים ביותר שמעסיקים מחפשים אצל עובדים הם כישורי תקשורת: תקשורת מילולית, תקשורת בינאישית, יכולת עבודה בצוות, כישורי פתרון בעיות וקבלת החלטות, יכולת להכיל ולעבד מידע, הבנת הסביבה הטכנולוגית הדינמית ויכולת לעבוד בתוכה, והחשוב מכל—חשיבה ביקורתית ויכולת עיבוד מידע ביקורתי.

  מה לומדים במחלקה בתקשורת באקדמית כנרת?

  הקו המנחה הוא שילוב של אקדמיה ופרקטיקה. חיבור מתמיד של לימודי התיאוריה והמחקר בתקשורת עם היישום המקצועי בתעשיית התקשורת העכשווית הלכה למעשה. בממד התיאורטי, תכנית הלימודים משלבת קורסים מתחומי החברה, הטכנולוגיה והתרבות, המספקים לסטודנטים הבנה מעמיקה של תהליכי תקשורת העומדים בבסיס פעילותם של פלטפורמות מקוונות, מוסדות התקשורת וקהלים. בממד המעשי, הלימודים כוללים מנעד רחב של סדנאות מקצועיות בעשייה התקשורתית בעולם המקוון והמרושת, כולל: סדנאות שיווק ופרסום, טלוויזיה, רדיו, קולנוע, הפקה, דוברות ויחסי ציבור, הופעה מול מצלמה, ועוד.

  ולמה דווקא באקדמית כנרת?

  אני מזמינה אתכם לבוא ולגלות בעצמכם. סגל אקדמי ומקצועי מצוין, המחויב לסטודנטים ומלווה אתכם במסירות לאורך התואר. סדנאות מקצועיות מידי אנשי תקשורת מובילים מהתעשייה. כנסים, אירועים, פרויקטים משותפים עם גורמים מקצועיים בתעשיית התקשורת לאורך התואר. וכמובן הנוף המרהיב של הכנרת ועמק הירדן, המציף את הקמפוס ותורם ליצירת אווירת לימודים קסומה.

  בואו, הצטרפו אלינו ליצירת לימודי התואר הראשון כחוויה אקדמית לחיים.

  מוזמנים ליצור איתי קשר לשאלות.

  שנה טובה ובהצלחה,
  ד"ר עידית מנוסביץ