מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

.B.A בתקשורת

תואר ראשון בתקשורת באקדמית כנרת – להצטרף לתעשייה שקובעת את סדר היום

בעידן הדיגיטלי, המקוון והמרושת, תקשורת מהווה חלק בלתי נפרד מן הפעילות האנושית בכל תחומי החיים.

המטרה המרכזית של המחלקה לתקשורת באקדמית כנרת, היא להכשיר את הבוגרים שלנו להשתלבות מוצלחת בתעסוקה במרחב התקשורתי הדינמי. בוגרי תואר ראשון בתקשורת יוצאים עם ארגז כלים מעשיים לצד ידע והבנה מעמיקים של תהליכים ותופעות חברתיות, תקשורתיות ופוליטיות. התואר הנכון למי שרוצה להשתלב בתעשייה הזוהרת והמשפיעה ביותר – לפני או מאחורי הקלעים.

מדוע כדאי לבחור בתואר ראשון בתקשורת?

תואר מגוון ומקיף

המחלקה לתקשורת באקדמית כנרת חרטה על דגלה חוויית לימודים דינמית ורלוונטית, וחינוך למצוינות אקדמית ומקצועית, במטרה להכשיר את אנשי התקשורת הבאים של ישראל, תוך מתן דגש על חשיבה צרכנית ביקורתית ומודעת. תכנית הלימודים כוללת מנעד רחב של נושאים: תקשורת בינאישית, תקשורת המונים, תקשורת שיווקית, כתיבה עיתונאית, תקשורת חזותית וביטוייה בקולנוע, בטלוויזיה ובפרסום, תהליכי הפקה, עריכה ועוד.

תיאוריה ופרקטיקה – שילוב מנצח

הקו המנחה את תכנית הלימודים הוא שילוב תיאוריה ופרקטיקה, וחיבור מתמיד של הלימודים העיוניים בתקשורת עם היישום המקצועי בתעשיית התקשורת העכשווית הלכה למעשה. התכנית כוללת קורסים מתחומי החברה, הטכנולוגיה והתרבות, המספקים לסטודנטים הבנה מעמיקה של תהליכי תקשורת העומדים בבסיס פעילותם של פלטפורמות מקוונות, מוסדות התקשורת וקהלים. לצד זאת, כוללת התכנית מנעד רחב של סדנאות מקצועיות לפיתוח ידע, הבנה, ומיומנויות לעבודה בעולם המקוון והמרושת, כולל: סדנאות פרסום, שיווק, טלוויזיה, רדיו, עיתונות, קולנוע, הפקה, דוברות ויחסי ציבור, הופעה מול מצלמה ועוד.

הכנה לעולם האמיתי

בשלוש שנות לימודי התואר הראשון בתקשורת מקבלים הסטודנטים כלים שמסייעים להצלחה והשתלבות במערכות תעסוקה בעולמות תוכן ומדיה שונים, כמו האינטרנט ורשתות חברתיות, עיתונות, רדיו, פרסום, ניו מדיה, יחסי ציבור ודוברות, סייבר ומרחב מקוון, שיווק, מיתוג, בימוי, עריכה והפקות למיניהן בעולם ציבורי, עסקי ופרטי.

כל זאת תוך הבנה שאנשי התקשורת כיום חייבים לדעת לכתוב, לצלם ולערוך ידיעות חדשותיות וכתבות, קמפיינים, סרטי פרסום ותכניות מגוונות למדיה השונים כולל מדיה חברתית ומדיה דיגיטלית.

אילו הזדמנויות נוספות מציעים לימודי התקשורת?

תעודת הוראה

כבוגרי המחלקה לתקשורת באקדמית כנרת תוכלו להשלים תעודת הוראה בתקשורת במכללת גורדון בשנה אחת בלבד, וכך תוכלו למצוא את דרככם בעולם התקשורת וגם להכשיר את הדור הבא של אנשי התקשורת.

קורס שיווק דיגיטלי מתקדם

סטודנטים במחלקה לתקשורת זכאים לקבל הנחה ניכרת בעלות קורס שיווק דיגיטלי מתקדם, אשר מקנה ידע פרקטי בשיווק ברשתות חברתיות: פייסבוק, לינקדין, יוטיוב ואינסטגרם, קידום בגוגל, דיוור ודפי נחיתה. הקורס מתאים למי שרוצה ללמוד לשווק את העסק שלו בעולם הדיגיטלי או למי שרוצה לעבוד בתחום.

מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

סגל מקצועי איכותי

חברי הסגל האקדמי והמקצועי של המחלקה לתקשורת מגיעים מהשטח, ומנחילים לסטודנטים פרקטיקה רלוונטית וייחודית ברמה הגבוהה ביותר. הסגל מחויב לסטודנטים ומלווה אתכם במסירות לאורך התואר.

PERSONAL ACADEMY

אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

מחוברים לשטח

במהלך התואר תוכלו להשתתף במגוון סיורים, סדנאות, הרצאות אורח, כנסים, אירועים ואף פרויקטים משותפים עם גורמים מקצועיים מעולם התקשורת, שיקשרו אתכם עם אנשי מקצוע בתעשיית התקשורת בישראל ויפתחו אפשרויות לתעסוקה בעתיד.

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

שניר כהן

מדוע התעניינת בלימודי ניהול משאבי אנוש? אני מגיע מתחום המחשבים. בחרתי במסלול לימוד ניהול משאבי אנוש מתוך הבנה שלא משנה לאן העתיד המקצועי שלי יתפתח, תמיד אצטרך לעבוד…
תמונת בוגר - תהילה נג'די

תהילה נג'די

 הדבר החשוב ביותר שלמדתי במהלך התואר הוא בחינת המציאות מנקודות מבט מגוונות. החשיפה והמודעות לשוני תרמו לקבלת תמונה רחבה על המציאות, מתוך למידה על עצמי, על אחרים ועל…
תמונה-יאסין-אגבריה

אגבאריה יאסין

במהלך לימודי לתואר הראשון במחלקה למדעי התנהגות רכשתי ידע רב בתחומים שונים, דבר שאפשר לי להשתלב בתחומי העבודה והלימודים שרציתי. אחד היתרונות של הלימודים במחלקה למדעי ההתנהגות הוא…
תמונה-נטליה-קופציוב

נטליה קופצ'יוב

כיום אני לומדת תואר שני בנוירוביולוגיה באוניברסיטת חיפה (שנה ב'), עובדת במעבדה וחוקרת השפעות של אוכל עתיר בשומן (Hight fat diet) על הזיכרון החברתי (Social recognition memory) והשפעותיו…
תמונת בוגר - יעל ברזילי

יעל ברזילי

בת 26, את תקופת הלימודים במכללה אני מגדירה כאחת מהתקופות היותר מוצלחות בחיי. השילוב של החיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוצה לו יחד עם הלימודים שהיו מרתקים ברובם היה מהנה…
תמונת בוגר - אליעז כהן

אליעז כהן

בוגר המחלקה למדעי ההתנהגות. לאחר לבטים רבים היכן ללמוד הגעתי אל המכללה האקדמית כנרת, בנוסף לנוף המרהיב מצאתי גם בית אקדמי חם. צוות מרצים שהם קודם כל בני אדם…

סגל אקדמי

דילוג לתוכן