מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  .B.A בלימודי תקשורת והתמחות בשיווק רב-ערוצי או קולנוע וטלוויזיה

  תואר בתקשורת באקדמית כנרת – הצטרפו לתעשייה שקובעת את סדר היום

  למה ללמוד תואר ראשון בתקשורת?

  בעידן הדיגיטלי, תקשורת מהווה חלק בלתי נפרד מן הפעילות האנושית בכל תחומי החיים. המטרה המרכזית של המחלקה לתקשורת באקדמית כנרת היא להכשיר את הבוגרים שלנו להשתלבות מוצלחת בתעסוקה במרחב התקשורתי הדינמי. בוגרי תואר בתקשורת יוצאים עם ארגז כלים מעשיים, לצד ידע והבנה מעמיקים של תהליכים ותופעות חברתיות, תקשורתיות ופוליטיות. המחלקה חרטה על דגלה חוויית לימודים דינמית ורלוונטית וחינוך למצוינות אקדמית ומקצועית, במטרה להכשיר את אנשי התקשורת הבאים של ישראל. לפיכך, לימודי תקשורת כוללים מנעד רחב של נושאים: תקשורת בינאישית, שיווקית וחזותית, כתיבה עיתונאית, קולנוע וטלוויזיה, בימוי ותסריטאות, סרטי תדמית, פרסום, שיווק דיגיטלי רב-ערוצי, תהליכי הפקה, עריכה ועוד.

  תואר בתקשורת הוא התואר הנכון למי שרוצה להשתלב בתעשייה הזוהרת והמשפיעה ביותר – בחזית או מאחורי הקלעים.

  חמש סיבות ללמוד תואר בתקשורת באקדמית כנרת

  1. אקדמיה ופרקטיקה – שילוב מנצח והכנה לעולם האמיתי

  הקו המנחה את תכנית הלימודים הוא חיבור מתמיד של הלימודים העיוניים עם היישום המקצועי בתעשיית התקשורת העכשווית. התכנית כוללת קורסים מתחומי החברה, הטכנולוגיה והתרבות, המספקים לסטודנטים הבנה מעמיקה של תהליכי תקשורת העומדים בבסיס פעילותם של פלטפורמות מקוונות, מוסדות התקשורת וקהלים. לצד זאת, כוללת התכנית מנעד רחב של סדנאות מקצועיות לפיתוח ידע, הבנה, ומיומנויות לעבודה בעולם הדיגיטלי ובמדיה החברתית, כולל: סדנאות פרסום, שיווק רב-ערוצי, קולנוע וטלוויזיה, רדיו, עיתונות, הפקה, יחסי ציבור ועוד.

  2. מחוברים לשטח

  הסטודנטים בתוכנית תואר בתקשורת במכללה האקדמית כנרת נהנים משילוב מנצח: אקדמיה-פרקטיקה-תעשייה. תוכנית הלימודים מותאמת לתעשיית התקשורת ושמה דגש על פרקטיקה והתנסות מעשית. המרצים במחלקה לתקשורת מגיעים מהשטח, ומנחילים לסטודנטים פרקטיקה רלוונטית ברמה הגבוהה ביותר. במהלך התואר משתתפים הסטודנטים במגוון סיורים, סדנאות, כנסים, הרצאות אורח שבועיות עם אנשי תקשורת בולטים, אירועים ופרויקטים משותפים עם אנשי מקצוע מתעשיית התקשורת בישראל ועוד. כל אלו יספקו לכם ארגז כלים פרקטי ויאפשרו לכם לפתח קשרים שיסייעו לכם להשתלב בהצלחה ובמהירות בתעשייה.

  3. PERSONAL ACADEMY

  אנו באקדמית כנרת יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY – סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר ומלווה אותך באופן אישי עד קבלת התואר. שילוב של סגל מקצועי ומסור עם כיתות לימוד קטנות מאפשר לימודים באווירה נעימה ואכפתית. כחלק מהליווי הצמוד קיימת אפשרות לחונכות פרטנית בהתאמה אישית לסטודנטים שנדרשים לכך.

  4. התמחות באחד משני מסלולים:

   • מסלול שיווק רב-ערוצי: במסלול זה תרכשו הבנה מעמיקה של עולם השיווק, כולל: מהו שכנוע, איך עובד עולם הפרסום, כיצד חושבים אסטרטגית על שיווק ועוד. לצד ההבנה התיאורטית תקבלו כלים ומיומנויות יישומיות שיאפשרו לכם להשתלב בעולם השיווק: איך לעשות מחקר שוק, איך לתכנן קמפיין שיווקי משלב הרעיון, דרך קביעת אסטרטגיה ועד לגזירת הקריאייטיב. תקבלו כלים פרקטיים לשיווק בעולם הדיגיטל והרשתות החברתיות: שיווק ופרסום בפייסבוק, לינקדין, יוטיוב ואינסטגרם, קידום בגוגל, יצירת דפי נחיתה ועוד. פרויקט גמר בשנה ג' נכנס לתיק העבודות שלך ויסייע לכם להדגים את יכולותיכם ולהשתלב בתחום.
   • מסלול קולנוע וטלוויזיה: מסלול זה פונה לכל מי שתחום ההפקות והטלוויזיה מלהיב אותו. המסלול מכין את בוגריו להשתלבות בתעשייה בתפקידי הפקה, בימוי, תסריטאות, צילום ועריכה. במהלך הלימודים הסטודנטים יבנו לעצמם תיק עבודות בז'אנר שבו ירצו להשתלב (טלוויזיה, סרטי תדמית ושיווק, קולנוע, סדרות רשת וכו') ויצרו פרויקט גמר שיאפשר להם להדגים את יכולותיהם ולהשתלב בתעשייה.

  5. חווית לימודים מהנה ומאתגרת בקמפוס ירוק בעמק הירדן, על גדות הכנרת, במקום הכי יפה בארץ!

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   סגל אקדמי