מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  .B.A במדעי ההתנהגות

  תואר במדעי ההתנהגות באקדמית כנרת – להיות אדם לפני הכל

  תואר ראשון במדעי ההתנהגות מספק התבוננות מורכבת באדם – כפרט, כחלק מחברה וכחלק מתרבות, ולשם כך נלמדים ההיבטים הפסיכולוגי, הסוציולוגי והאנתרופולוגי. סטודנטים הלומדים תואר ראשון במדעי ההתנהגות באקדמית כנרת לומדים על התנהגות האדם, המניעים לה ותוצאותיה, זאת תוך התבוננות ביקורתית ומעמיקה בגישות שונות, תיאוריות שונות וממצאים מחקריים, מה שמכין אותם לעסוק לאחר הלימודים בשפע תחומים העוסקים באדם ובחברה. התואר הנכון לכל מי שחולם לעסוק בנפש האדם.

   

  מדוע כדאי לבחור בתואר במדעי ההתנהגות?

  מקפצה לתארים מתקדמים

  תואר ראשון הוא חשוב בפני עצמו, אך לפעמים הוא חשוב יותר כהתחלה למסלול ארוך ומעמיק יותר. לכן כדאי שתדעו שלימודי התואר הראשון במדעי ההתנהגות הינם ברמה אקדמית גבוהה, ומכינים אתכם לקראת לימודי תואר שני או אף הסמכה/תעודה במגוון תחומים רלוונטיים ומלאי עניין, כשהנפוצים מביניהם הינם: פסיכולוגיה חינוכית, פסיכולוגיה מחקרית, תרפיה, ייעוץ חינוכי, ניתוח התנהגות, משאבי אנוש, עבודה סוציאלית, סיעוד, חינוך מיוחד וייעוץ ארגוני.

  פרקטיקה מקצועית

  במהלך התואר הסטודנטים עוברים התנסות מחקרית במעבדת מחקר, וכן התנסות מעשית (פרקטיקום) לצורך צבירת ניסיון, וכך יסיימו את התואר עם ניסיון מעשי שיסייע להם בשילובם בשוק העבודה.

  איך הלימודים יקדמו אותי מקצועית?

  בוגרי המחלקה למדעי ההתנהגות ממשיכים ללמוד בתארים שונים (בארץ ובעולם) בתחומים המשיקים למדעי ההתנהגות.
  בנוסף, תעסוקה לבוגרי המחלקה כוללת: מנהלי כוח אדם, עבודה עם נוער, הוסטלים, הדרכה, חיזוק של אוכלוסיות חלשות וחינוך מבוגרים, וכן השתלבות במוסדות הרווחה: בתי חולים, בתי כלא, ומוסדות שיקום נוספים.
  יש לציין, כי במהלך התואר הסטודנטים במחלקה פוגשים בארגונים, עמותות, ומוסדות שונים המספקים הזדמנות להתנדבות, היכרות ותעסוקה, כך שתוכלו לצאת מוכנים ובעלי ניסיון אל שוק העבודה.

  מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

  PERSONAL ACADEMY

  אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

  מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

  סגל מקצועי איכותי

  חברי הסגל המקצועי של המחלקה מצויים בשורה הראשונה של החוקרים בתחומיהם, והינם זמינים ללוות את הסטודנטים במהלך לימודיהם תוך כדי שימוש בגישות הוראה מגוונות, והנחלה של פרקטיקה רלוונטית.

  חברתיות וקהילתיות

  באקדמית כנרת מאמינים שהלימודים האקדמאיים הם יותר מקורסים ומבחנים, ומקפידים על שילוב פעילויות חברתיות לגיבוש מחלקתי, וכן תרומה לקהילה להעלאת הערך החברתי וקידום רוח ההתנדבות.

  מה לומדים בתואר במדעי ההתנהגות?

  הסטודנטים בתואר לומדים לשאול, לחקור וליישם. כמו כן, במסגרת התואר מוצעים קורסים חווייתיים המפגישים עם העצמי, עם שאלות בנוגע לסביבה בה אנו חיים וכיצד ניתן לבצע שינוי חברתי בפועל.

  התכנית בנויה מ-120 נקודות זכות, בהתאם לדרישות המועצה להשכלה גבוהה, ומורכבת מקורסי מבוא (כגון: מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה), קורסי מתודולוגיה (כגון: שיטות מחקר כמותיות, שיטות מחקר איכותניות), סמינרים, קורסי בחירה ופרקטיקום (עבודה מעשית).
  הקורסים בתואר מספקים היכרות עם גישות טיפוליות שונות כמו ניתוח התנהגות ופסיכולוגיה קוגניטיבית.

  בנוסף בתואר ישנה העמקה בהיבטים ביולוגיים ואישיותיים להסבר התנהגות האדם.
  הקורסים בתואר מספקים למידה על ילדים, נוער ובוגרים; אוכלוסיות בסיכון, תרבויות שונות והבדלי מגדר, ועונים על הדרישות להמשך לימודים בפסיכולוגיה.

  מעבר לתכנית הלימודים, מוצע לסטודנטים מגוון סדנאות והרצאות העשרה כדי לציידם בכלים מקצועיים להתפתחות אישית ומקצועית.

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   שניר כהן

   מדוע התעניינת בלימודי ניהול משאבי אנוש? אני מגיע מתחום המחשבים. בחרתי במסלול לימוד ניהול משאבי אנוש מתוך הבנה שלא משנה לאן העתיד המקצועי שלי יתפתח, תמיד אצטרך לעבוד…
   תמונת בוגר - תהילה נג'די

   תהילה נג'די

    הדבר החשוב ביותר שלמדתי במהלך התואר הוא בחינת המציאות מנקודות מבט מגוונות. החשיפה והמודעות לשוני תרמו לקבלת תמונה רחבה על המציאות, מתוך למידה על עצמי, על אחרים ועל…
   תמונה-יאסין-אגבריה

   אגבאריה יאסין

   במהלך לימודי לתואר הראשון במחלקה למדעי התנהגות רכשתי ידע רב בתחומים שונים, דבר שאפשר לי להשתלב בתחומי העבודה והלימודים שרציתי. אחד היתרונות של הלימודים במחלקה למדעי ההתנהגות הוא…
   תמונה-נטליה-קופציוב

   נטליה קופצ'יוב

   כיום אני לומדת תואר שני בנוירוביולוגיה באוניברסיטת חיפה (שנה ב'), עובדת במעבדה וחוקרת השפעות של אוכל עתיר בשומן (Hight fat diet) על הזיכרון החברתי (Social recognition memory) והשפעותיו…
   תמונת בוגר - יעל ברזילי

   יעל ברזילי

   בת 26, את תקופת הלימודים במכללה אני מגדירה כאחת מהתקופות היותר מוצלחות בחיי. השילוב של החיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוצה לו יחד עם הלימודים שהיו מרתקים ברובם היה מהנה…
   תמונת בוגר - אליעז כהן

   אליעז כהן

   בוגר המחלקה למדעי ההתנהגות. לאחר לבטים רבים היכן ללמוד הגעתי אל המכללה האקדמית כנרת, בנוסף לנוף המרהיב מצאתי גם בית אקדמי חם. צוות מרצים שהם קודם כל בני אדם…

   סגל אקדמי

   דילוג לתוכן