סגל אקדמי

  • גיל חסון

    מתרגל בבית הספר להנדסה

    תחומי התמחות

    תרגול מקצועות ליבה, מעבדות ותיב"ם

    קורסים נבחרים

    תרגול והרצאה בסדנת תיב"ם עבור מהנדסי חשמל שנה ד' 2019/20
    תרגול בקורס בחירה מחלקתי- אוטוקד למהדסי מים- שנה ד' 2019/20
    תרגול בקורס פיסיקה 0- מהנדסי איכות ואמינות והנדסת תעשיות גז ונפט שנה"ל 2017/18 וגם 2018/19
    תרגול במעבדה להידראוליקה- הנדסת תעשיות גז ונפט שנה ב' 2018/19

  • מתן הדרי

    מהנדס איכות מים

  • גיא פורר

    תחומי התמחות

    טיפול בשפכים עירוניים
    טיפול בשפכי תעשיה

    קורסים נבחרים

    טיפול בשפכי תעשיה

  • סבטלנה פוסטילניק

    מתרגלת

    תחומי התמחות

    פיסיקה

  • חיים אבירם

    ראש חטיבת כלכלה

    תחומי התמחות

    כלכלת תחבורה
    כלכלה עירונית ואזורית

    קורסים נבחרים

    מיקרו כלכלה
    כלכלה עירונית ואזורית
    כלכלת תחבורה
    כלכלה הנדסית
    כלכלה ציבורית
    סמינר בכלכלה חברתית

  • אוולין זכאי

    ראש חטיבת מתמטיקה ומרצה בכירה

    תחומי התמחות

    בכל אחד מאיתנו שוכנים חכמה טבעית וכוחות לא מנוצלים. אם נשכיל לגלות ולחוות הצלחות קטנות, נצליח לחולל הצלחה גדולה. המשימה הניצבת אז מול הסטודנט תראה כאתגר ולא כמכשול, ואני אלווה אותו במסע המרתק שלו לגלות ולהתייחס מחדש למתמטיקה כאחת החכמות שהעניק לנו בורא העולם.

    Research Interests:
    1. Coaching for learning and thinking processes in Mathematics
    2. Basic Math Skills and Performance
    3. The Donald-Flanigan Conjecture: (every Group Algebra can be deformed to a Deformation Theory of Algebras

    קורסים נבחרים

    חדו"א 1, חדו"א 2, לוגיקה מתמטית, מתמטיקה דיסקרטית

  • אמתי גולדברג

    מתרגל

  • איתמר נדב

    תחומי התמחות

    תנועת מים בקרקע, השקייה

  • אביבה עבדל

    מרצה

    תחומי התמחות

    מערכות מידע, בסיסי נתונים, ניהול ידע באמצעות כריית נתונים

    קורסים נבחרים

    מערכות מסדי נתונים
    מבוא להנדסת מערכות מידע למהנדסי מים

  • קרן תמיר

    מרצה

    קורסים נבחרים

    יזמות עסקית

  • זיו מיקוליצקי

    מרצה לפיזיקה

    תחומי התמחות

    פיזיקה

    קורסים נבחרים

    פיזיקה 1 ופיזיקה 2

  • שי הרר

    מרצה

    תחומי התמחות

    תכנון מערכות אספקת מים

  • עידית גולני

    מרצה

    תחומי התמחות

    נוירופסיכופרמקולוגיה
    פרמקולוגיה ופורמולציה של תרופות

    קורסים נבחרים

    מבוא לכימיה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
    כימיה, הנדסת תעשיות מים

  • רן סוצקוורין

    חבר סגל וחוקר

    תחומי התמחות

    • סינתיזה ועיבוד של פולימרים:
    1) שיטות פילמור שונות (אמולסיה, אמולסיה הפוכה, צובר, קו-פולימריזציה ועוד)
    2) תרכוב של פולימרים, חומרים מרוכבים וננו-מרוכבים (שיטות מנתיות ורציפות).
    • פולימרים מתקדמים וחומרים ננו-מרוכבים: פיזור של ננו-חלקיקים אורגאניים ואנאורגאניים (carbon nanotubes, graphene, carbon black, titania, silica, etc.) במדיות שונות, באמצעות טכניקות שונות (in-situ polymerization, compounding, etc.).
    • תכונות הידרופיליות והידרופוביות.
    • משטחים אנטי-מיקרוביאלים ומונעי אילוח ביולוגי.
    • פולימרים וחומרים מרוכבים מוליכי חשמל.
    • אפיון פולימרים וחומרים מרוכבים: מורפולוגיה (SEM, HRSEM), תכונות תרמיות (TGA, DSC), תכונות ריאולוגיות (rotational and capillary rheology, Brookfield), תכונות מכאניות (Instron, DMTA), תכונות חשמליות (2-points. 4-points, TLM) ועוד.

    קורסים נבחרים

    1. הנדסת חומרים
    2. מבוא להנדסה כימית וביוכימית
    3. סימולציה תהליכית
    4. תהליכי הפרדה
    5. כימיה פיזיקלית
    6. כימיה כללית
    7. חומרים פולימריים ופלסטיים

  • נידאל מסאלחה

    מרצה חוץ

    תחומי התמחות

    תהליכי טיפול במים ושפכים, תהליכי חמצון מתקדמים להרחקת מיקרומזהמים, ורעילות תוצרי חיטוי מים

    קורסים נבחרים

    הנדסת השקייה

  • רבקה וייזר ביטון

    ראש תחום הכימיה ומרצה

    תחומי התמחות

    תחום התמחות: כימיה אורגנית סינטתית לרבות תרכובות אורגנוסיליקון.
    מרצה לכימיה כללית ואנליטית, כימיה פיסיקלית, כימה אורגנית, מיומנויות למידה ושיטות לפיתרון בעיות. כמו כן, מרצה בקורס ל"שיטות פיסיקליות לקביעת מבנה של מולקולות" הכולל את עקרונות המיכשור, ניתוח ספקטרא וזיהוי מבנה באמצעות: NMR, IR, MS, UV .
    • מאמנת (קוצ'רית) מדופלמת לאימון אישי ואימון קבוצתי.
    • מרצה ומדריכה מדופלמת בשיטת העשרה אינסטרומנטאלית ממכון פוירשטיין ומלמדת מיומנויות למידה כולל פיתוח קורס המתאים לאקדמיה.
    • בתחום הכימיה ידע וניסיון רב בסינטזה אורגנית, קינטיקה כימית, קינטיקה אנזימתית. שימוש במכשור אנליטי.

  • משהור חוש

    מרצה בכיר

    תחומי התמחות

    תכנון, תפעול וניטור של מערכות אספקת מים
    אופטימיזציה של מערכות תשתית
    ניהול ותכנון של משאבי מים בתנאי אי-ודאות

    קורסים נבחרים

    מכניקת זורמים
    הידראוליקה
    הידרולוגיה

  • זיו מורנו

    מרצה

    תחומי התמחות

    לכידה קפילרית של פחמן דו חמצני באקוויפרים מלוחים
    הידרולוגיה סטוכסטית
    הסעת מזהמים בסביבה נקבובית
    הידרו-גאו-פיסיקה
    הידרולוגיה של תווך נקבובי רווי/לא רווי
    מדעי הקרקע

    קורסים נבחרים

    מבוא להידרולוגיה של תת הקרקע

  • ילנה לוברסקי

    מרצה מן החוץ

    תחומי התמחות

    תרמודינאמיקה-פיתוח משוואת מצב, קינטיקה של ריאקטורים, טיפול במים ושפכים

    קורסים נבחרים

    מעבר חום ומסה
    תרמודינאמיקה
    הנדסת ריאקטורים כימיים וביולוגיים
    מעבדה בהנדסה תהליכית-ביוטכנולוגית
    הידרודינמיקה
    מעבדה בהנדסת כימיה.

  • נוריאל מררו

    מרצה

    תחומי התמחות

    אלקטרוניקה חשמל ובקרה

    קורסים נבחרים

    בקרת – מערכות מים ושפכים

  • אושרי רינות

    מרצה

    תחומי התמחות

    כימיה של הקרקע
    יחסי קרקע-מים-צמח-סביבה
    בריאות קרקע

    קורסים נבחרים

    כימיה של הקרקע
    השקיה בקולחים

  • יוליה סירוטה

    מרצה מן החוץ

    תחומי התמחות

    תואר ראשון בכלכלה וניהול, טכניון
    תואר שני- תורת המשחקים, טכניון עם אוניברסיטת חיפה
    תואר שלישי – מדעי התנהגות, טכניון עם אוניברסיטת חיפה

    קורסים נבחרים

    מלמדת מבוא לחקר ביצועים, לימדתי לוגיסטיקה,
    מתרגלת אנליזה נומרית ושיטות נומריות

  • אופיר מנשה

    חבר סגל (מרצה בכיר) במחלקה להנדסת תעשיות מים

    תחומי התמחות

    מיקרוביולוגיה של מים ושפכים בדגש על תהליכי עיכול ביולוגים במכוני טיפול בשפכים עירוניים ותעשייתיים
    טוקסיקולוגיה: מיקרו-מזהמים סביבתיים

    קורסים נבחרים

    מבוא למיקרוביולוגיה
    מיקרוביולוגיה של מים ושפכים
    מיקרוביולוגיה תהליכית
    טוקסיקולוגיה
    אקולוגיה
    אנרגיה וסביבה

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן