מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  .B.Sc בהנדסת תוכנה

  הנדסת תוכנה באקדמית כנרת – כרטיס הכניסה להייטק

  תואר בהנדסת תוכנה באקדמית כנרת הוא הדרך שלכם להיות בטוחים שבחרתם במקצוע פרקטי ואף משתלם, הדרך שלכם לפתוח בקריירה מבוקשת, עם משכורות התחלתיות גבוהות במיוחד – ומשם הן יכולות רק לעלות. בין אם אתם רוצים לעסוק בתכנות או בהיבטים אחרים הקשורים לתוכנה, זה התואר שיפתח לכם את הדלת לעולם ההייטק היוקרתי והמתגמל.

  מדוע כדאי לבחור בתואר הנדסת תוכנה?

  הרחבת אופקים לקראת קריירה משמעותית

  התוכנית לתואר ראשון בהנדסת תוכנה נועדה להכין את בוגריה לקריירה ארוכת טווח במגוון התחומים השונים בהנדסת תוכנה מתוך ראיה מערכתית וזיקה תעשייתית. התואר איננו מכשיר את הבוגרים להיות "מתכנתים" בלבד, אלא מקנה ידע ומיומנויות רחבים בנושאים העיוניים והמעשיים הקשורים למקצוע, ובכך מכין אותם לקריירה מגוונת ושאפתנית שבה השמים הם הגבול. למרות שהתוכנה מתבטאת, בסופו של דבר, בתוכניות מחשב ואפליקציות, נדרשת ראיה רחבה של כלל המערכת, הדורשת הבנה וידע בנושאים כגון תקשורת, מערכות הפעלה, מסדי נתונים, בינה מלאכותית, ארכיטקטורה מערכתית, ניהול ועוד.

  התמחויות עדכניות

  במהלך המחצית השנייה של התואר יוכלו הסטודנטים להתמקד באחד משני מסלולי התמחות: מדעי הנתונים או מערכות משובצות-מחשב וזמן אמת, כאשר כל אחד מהם מכין את הסטודנט לתחום מבוקש ורלוונטי במיוחד בעידן הנוכחי, מתוך ראיית הצרכים העדכניים של עולם ההייטק.

  מקצוע מבוקש

  אין תחום בתעשייה שאיננו נשען בצורה משמעותית על תוכנה. לפיכך מגוון ההזדמנויות והעיסוקים הוא עצום, והדרישה למהנדסי תוכנה הולכת וגדלה. מהנדסי תוכנה בעלי תואר אקדמי מועדפים על רוב המעסיקים, וזוכים לקידום מהיר – מקצועי וניהולי.

  איך הלימודים יקדמו אותי מקצועית?

  זיקה תעשייתית

  התעשייה מצפה מהבוגר להיות לא רק בעל ידע אלא גם בעל נסיון. הלימודים במחלקה שמים דגש על ההתנסות המעשית, החל בפרויקטים במהלך התואר וכלה בפרוייקט הגמר התעשייתי. רוב הסטודנטים משולבים במשרות סטודנט בתעשייה כבר במהלך השנתיים האחרונות של התואר.

  מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

  PERSONAL ACADEMY

  אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

  מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   תמונת בוגר - לוי אליאסף

   לוי אליאסף

   התחלתי את הלימודים בגיל 35 במכללת כנרת ,כנרת בשבילי זה: אוירה משפחתית עם מרצים מעולים מהתעשייה וסטודנטים עובדים המגיעים עם ניסיון מכלל ענפי המשק. תוך כדי הלימודים מתנסים…
   תמונת בוגר - רביע נח'לה

   נח'לה רביע

   במסגרת לימודי לתואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות רכשתי ידע הנדסי ואנליטי. במסגרת לימודי התואר שהינו מסלול לאנשים עובדים השלב המעשי הגיע מיד לאחר רכישת ידע התיאורטי. במיוחד שסגל…

   סגל אקדמי

   דילוג לתוכן