מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

.B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה באקדמית כנרת – להצטרף למהנדסי העתיד

מחפשים מקצוע שימושי ומבוקש, שיתרום לעתידכם המקצועי והכלכלי? הגעתם למקום הנכון. הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מקיפה מערכות חומרה ותוכנה המיושמות בכל מגזרי החיים: מחקר ופיתוח, תחומים מסחריים וצבאיים. בשל מיעוטם של משאבי טבע בישראל, יש חשיבות רבה לקיומם ולחיזוקם של תחומים אלה לחוסנה ולצמיחתה הכלכלית של המדינה. בואו להוביל ולהשפיע.

מדוע כדאי לבחור בתואר הנדסת חשמל ואלקטרוניקה?

להיות מהנדסים מדופלמים

תכנית הלימודים לקבלת תואר B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מאפשרת רישום בפנקס המהנדסים הן בתחום האלקטרוניקה והן בתחום מערכות הספק (אם נלמד המסלול המתאים) ומטרתה להעמיד בוגרים בעלי ידע עשיר במקצועות היסוד בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובעלי מיומנות לביצוע משימות תכנון מקצועי יישומי.

התמחויות מגוונות ומשמעותיות

מסלולי הלימוד במחלקה מקנים לבוגר כלים המאפשרים לו להתמודד עם בעיות הנדסיות עכשוויות ועתידיות עם דגש על התמחות בהתקנים אלקטרוניים, מחשוב ומערכות הספק. מסלול הלימודים במכללת כנרת מאפשר להתמחות במסלולים אלו במקביל ולהשלים את הלימודים בארבע שנים.

התמחות במסלול מערכות הספק מאפשרת לבוגרים לעסוק בכל ההיבטים של יצירת חשמל כמקור אנרגיה עיקרי והובלתו לצרכני הקצה באופן יעיל ובטוח. התמחות בהתקנים אלקטרוניים ומחשוב פותחת שער לעולם ההייטק ומאפשרת להשתלב במגוון דיסציפלינות.

מקצוע מבוקש ונחוץ

בשוק העבודה הישראלי ישנו מחסור מתמיד במהנדסי חשמל ואלקטרוניקה המוביל לביקוש מתמיד של בוגרי המחלקה, כך שתוכלו להיות רגועים לגבי אפשרויות ההעסקה שלכם בתום התואר.

מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

PERSONAL ACADEMY

אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

סגל מקצועי איכותי

חברי הסגל המקצועי של המחלקה מצויים בשורה הראשונה בתחומי ההנדסה, מגיעים מהשטח, ומנחילים לסטודנטים פרקטיקה רלוונטית וייחודית.

מה לומדים בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה?

תוכנית הלימודים בנויה מהחלקים העיקריים הבאים:

  • מכינה המיועדת לסטודנטים חסרי רקע מתאים, אשר תכשיר אותם לרמה ההתחלתית הנדרשת ללימודי הנדסה.
  • קורסי יסוד – מקנים תשתית רקע רחבה מעמיקה במקצועות מדעיים עם דגש על מקצועות המתמטיקה והפיזיקה.
  • קורסי הנדסה בסיסיים – מקנים ידע בסיסי רחב בתחומים השונים של הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ומכינים את הסטודנט לפעילות בכל ענף מקצועי בהנדסת חשמל אליו הוא עשוי להגיע.
  • קורסי התמחות – מקנים ידע מעמיק וכלים הנדסיים בנושאי התקנים, מחשוב ומערכות הספק.
  • פרויקט מסכם – פרויקט הנדסי שמטרתו לאפשר לסטודנט ליישם ולשכלל את הידע שרכש ואת הכישורים שפיתח לפתרון בעיה הנדסית בצורה מודרכת ומונחית.

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

תמונת בוגר - לוי אליאסף

לוי אליאסף

התחלתי את הלימודים בגיל 35 במכללת כנרת ,כנרת בשבילי זה: אוירה משפחתית עם מרצים מעולים מהתעשייה וסטודנטים עובדים המגיעים עם ניסיון מכלל ענפי המשק. תוך כדי הלימודים מתנסים…
תמונת בוגר - רביע נח'לה

נח'לה רביע

במסגרת לימודי לתואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות רכשתי ידע הנדסי ואנליטי. במסגרת לימודי התואר שהינו מסלול לאנשים עובדים השלב המעשי הגיע מיד לאחר רכישת ידע התיאורטי. במיוחד שסגל…

סגל אקדמי

דילוג לתוכן