מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

.B.Sc בהנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה

הנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה – ללמוד תואר חיוני מבלי להפסיק לעבוד

מעוניינים ללמוד תואר הנדסי מבוקש וחיוני במקביל לעבודתכם? מסלול הנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה נתפר למידותיכם. במסלול זה נלמדים תחומים הנדסיים לצד תחומים ניהוליים שמטרתם להכשיר את הבוגר לתפקד כמהנדס איכות ולהשתלב בתפקידי ניהול ומקצוע הקשורים לתחום האיכות והאמינות הקריטי כל כך בתעשייה.

מדוע כדאי לבחור בתואר איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה?

שילוב עבודה ולימודים

בכנרת מבינים שיש מצבים בחיים שבהם אין אפשרות להפסיק לעבוד על מנת ללמוד, ועל כן נוצר המסלול הזה שמתאים במיוחד לאנשים עובדים ועסוקים, כך שיוכלו להמשיך להתפרנס בכבוד וגם לרכוש מקצוע איכותי ושימושי במקביל.

מקצוע מבוקש ומשמעותי

השנים שתשקיעו בתואר זה ישתלמו לכם ובגדול, כי בסופן תצאו עם מקצוע חדש שנדרש בכל ארגון, תוך הבנה שמהנדס איכות ואמינות הוא חיוני לצורך הצלחת הארגון.

התמחות באיכות

התואר מקנה הבנה של מכלול התהליכים הארגוניים המביאים ליצור מוצר איכותי ולאספקת שירות איכותי, ולשביעות רצון גבוהה של הלקוחות.

מקצועיות לפני הכל

הלימודים מקנים ידע והבנה בכלל תחומי ההנדסה והניהול הרלוונטיים, ביניהם הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת חומרים, לוגיסטיקה וניהול היצור, כשהמטרה היא ליצור מהנדסי איכות ואמינות מקצועיים ובעלי ידע נרחב ומקיף.

איך הלימודים יקדמו אותי מקצועית?

שילוב במערך ארגוני מסועף

תפקיד מהנדס האיכות מחייב תקשורת עם בעלי תפקידים מכל יחידות הארגון, כולל עם ספקי הארגון ועם לקוחותיו. על כן לאורך כל הכשרתו מועברים קורסים המאפשרים לסטודנטים להשתלב במערך מורכב של פעילויות שונות בארגון ולהבין כיצד ארגון מתפקד בסביבתו הקרובה ואף בסביבה רחוקה בארגונים גלובאליים.

פרקטיקה מעל הכל

הלימודים כוללים בין היתר גם התנסויות במפעלים ופרויקט יישומי מסכם, כך שבוגרי התוכנית יוצאים לשוק העבודה כשהם חוו גם את ההיבטים הפרקטיים של המקצוע, ולא רק התיאורטיים.

מדוע כדאי ללמוד דווקא בכנרת?

PERSONAL ACADEMY

אנו באקדמית כנרת, יודעים להעריך את הבחירה והמחויבות ללימודים אקדמיים, ולכן פיתחנו את PERSONAL ACADEMY, סביבת לימודים אישית וחדשנית, שמוציאה ממך יותר, ומלווה אותך באופן אישי עד התואר.

מפגשים אישיים עם מרצים, בניית תכנית אישית בהתאמה ליכולות שלך ולשאיפות שלך, כתות לימוד קטנות, לימודים בקצב המותאם לך, קמפוס ירוק וחוויתי על גדות הכנרת.

סגל מקצועי איכותי

חברי הסגל המקצועי של המחלקה מצויים בשורה הראשונה בתחומם, מגיעים מהשטח, ומנחילים לסטודנטים פרקטיקה רלוונטית וייחודית.

מדוע צריך את המקצוע הזה בכלל?

מהנדס איכות ואמינות מעורב בכל מחזור חייו של מוצר או שירות, החל משלב התפיסה, דרך הפיתוח והייצור, ועד להתקנה אצל הלקוח, והוצאתו משירות. על המהנדס להשתמש בשיטות וכלים מתקדמים כדי להבטיח עמידת המוצר בדרישות התפעול והביצוע ולמנוע היווצרות פגמים.

חברות עולמיות ומצליחות הבינו שאין תחליף לאיכות גבוהה כמתכון מרכזי לשמירה על לקוחות מרוצים ונאמנים לזמן רב. לקוח מרוצה גם נשאר נאמן, אך גם ממליץ לחבריו. בנוסף עוסקת הנדסת איכות ואמינות גם בפיתוח, ייצור ותחזוקה אפקטיביים שמאפשרים היצע מוצרים במחירים שהלקוח מרוצה מהם והיצרן מרוויח בהם. על כן, הביקוש למהנדסי איכות טובים הולך וגדל עם הזמן, וזו ההזדמנות שלכם לרכוש מקצוע מבוקש וחשוב בתעשיית האלקטרוניקה.

מה לומדים בהנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה?

  • בסמסטר הראשון מתקיימת מכינה המכשירה את הלומדים לקראת מקצועות ההנדסה הבסיסים.
  • לאחר תום המכינה עוברים הסטודנטים ללמוד 160 נ"ז של קורסים הקשורים ישירות לתואר, ונפרשים על פני ארבע וחצי שנים.
  • הלימודים כוללים גם סיורים והתנסויות במפעלים ובארגונים, ומסתיימים בפרויקט יישומי מסכם שבו מיישם הסטודנט ידע, שיטות וכלים שרכש בלימודיו כדי לפתור בעיות הנדסיות של איכות ואמינות בארגון.

מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

תמונת בוגר - לוי אליאסף

לוי אליאסף

התחלתי את הלימודים בגיל 35 במכללת כנרת ,כנרת בשבילי זה: אוירה משפחתית עם מרצים מעולים מהתעשייה וסטודנטים עובדים המגיעים עם ניסיון מכלל ענפי המשק. תוך כדי הלימודים מתנסים…
תמונת בוגר - רביע נח'לה

נח'לה רביע

במסגרת לימודי לתואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות רכשתי ידע הנדסי ואנליטי. במסגרת לימודי התואר שהינו מסלול לאנשים עובדים השלב המעשי הגיע מיד לאחר רכישת ידע התיאורטי. במיוחד שסגל…

סגל אקדמי

דילוג לתוכן