מתעניינים/ות בלימודים במכללה האקדמית כנרת?

  פרופסור אברהם שיצר - דיקן הפקולטה להנדסה באקדמית כנרת

  פרופ' אברהם שיצר

  ייעודה העיקרי של הפקולטה להנדסה הוא הכשרת מהנדסים בתחומים מוגדרים עבור תעשיות העילית (high-tech) בישראל.
  בנוסף לידע, לתואר ולמקצוע שהפקולטה מקנה לסטודנטים במהלך לימודיהם, הפקולטה תורמת גם לפיתוח החברה והמשק בישראל, בייחוד באזורי הפריפריה בצפון. אין לי ספק כי תעשייה ברמה גבוהה מהווה מנוף וערובה לפיתוח חברתי וכלכלי.

  בפקולטה קיימות 5 מחלקות ללימודי הנדסה ארבע-שנתיים המובילים לתואר אקדמי "בוגר במדעים" B.Sc.:
  הנדסת תוכנה
  הנדסת תעשיות מים
  הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
  הנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה
  הנדסת אנרגיה גז ונפט

  כל אחת מתוכניות הלימוד כוללת בסיס איתן במדעי היסוד, במדעים הנדסיים ובהתמחות מקצועית-הנדסית. כל אלה מוקנים באמצעות קורסים, תרגולים במעבדות ובביצוע פרויקטים שנתיים. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים גם לנושאים בתחומי הכלכלה, הניהול והיזמות.

  הקשר עם התעשייה מהווה אחד מעמודי התווך של הפקולטה להנדסה. הקשר בא לידי ביטוי במגוון פעילויות: סיורים בחברות תעשייתיות ומפעלים, הרצאות אורח, פרויקטים בהנחיית מומחים מהתעשייה, קיום כנסים משותפים, שיתוף מרצים בעלי ניסיון אקדמי ומעשי ובסיוע בהשגת עבודה של סטודנטים בתעשייה במהלך ולאחר סיום הלימודים.

  ליד הפקולטה פועלת מועצה מייעצת אקדמית-תעשייתית ובה חברים מראשי המשק והתעשייה. המועצה מלווה את הפקולטה ואת תכניות הלימודים ומחזקת את קשרי הפקולטה עם התעשיות השונות.
  הפקולטה להנדסה מעמידה  את הסטודנטים במרכז עשייתה. בשיתוף עם דיקנט הסטודנטים, מוקדשת תשומת לב מלאה לכל סטודנט וסטודנטית ולבעיותיהם האישיות – האקדמיות, הכלכליות והחברתיות.
  אני מזמין אתכם להצטרף לפקולטה להנדסה וללמוד בה לקראת תואר אקדמי באחד ממקצועות ההנדסה שתבחרו. מקצוע המהנדס יפתח עבורכם את הדלת לתעסוקה ולקריירה רבת עניין, מאתגרת, מגוונת ורבת שנים.

  דיקן הפקולטה להנדסה ע"ש אחי רכוב
  פרופסור אברהם שיצר

  מתעניינים/ות בלימודים באקדמית כנרת?

  מלאו את פרטיכם/ן ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

   תמונת בוגר - גיל נסים

   גיל נסים

   מכללת כנרת היא הבית המקצועי של מהנדסי המים בארץ. התואר נוגע בכל התחומים ומכין אותך לתעשייה (וגם לאקדמיה) בצורה מקצועית מאוד. היה לי הכבוד ללמוד 4 שנים במכללה…
   תמונת בוגר - עומר שלו

   עומר שלו

    "המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללת כנרת מעצבת מהנדסי מים מצוינים עם ידע ייחודי ורלוונטי בתחום"
   תמונת בוגר - טל לוי

   טל לוי

   "סביבת לימודים פנטסטית במקום היפה בארץ".
   תמונה - סלדה אדריס

   סלדה אריס

   אחד היתרונות של הלימודים במכללת כנרת הוא שהלימודים מלאים בהבנת התעשייה והעבודה בפועל. הם מכינים אותך מבחינה הפרקטית לעבודה בתחום עוד לפני שהגעת לשם וזה מעבר ללמידה התיאורטית.

   סגל אקדמי