סיור מגבש ואירוע חברתי גיבוש מחלקתי במחלקה לניהול תיירות ומלונאות

סיור מגבש ואירוע חברתי גיבוש מחלקתי במחלקה לניהול תיירות ומלונאות
לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

סיור מגבש ואירוע חברתי גיבוש מחלקתי במחלקה לניהול תיירות ומלונאות

תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת יחד עם מרצים מחברי הסגל האקדמי, לסיור מגבש ואירוע חברתי בתיירות הכפרית של קיבוץ אורטל ברמת הגולן. הפעילות נפתחה בקבלת פנים חמה של חברי המשק אשר הדריכו והפגישו אותנו עם מגוון הפעילויות התיירותיות במקום החל במיזם תיירותי חדש של גן חיות אוכלות עשב בו ניתן ליהנות ממינים מגוונים ויוצאי דופן של כבשים, עזים, חמורים גמלים ועוד רבים אחרים; תצפית נוף מרהיבה לאזור צפון הגולן הסובב; ביקור ביחידות האירוח הכפרי לסוגיהם השונים החל מיחידות בסגנון קיבוצי סטנדרטי ועד בקתות עץ מרווחות וייחודיות וגולת הכותרת הייתה ביקור ביקב הבוטיק המקומי עם ההסברים המאלפים של אילן היינן והטעימות משמחות הלב. עם סיום סיורי השטח התכנסנו באולם האירועים לארוחת ערב עשירה ומפנקת ופעילות מחלקה בה הסטודנטים מהשנים השונות הפתיעו במצגות מהווי הסיורים והפעילות במחלקה, סרטוני וידאו קצרים והופעת ריקודים סוערת של השנה השלישית. סיום האירוע היה כאשר סטודנטים ומרצים רקדו ושרו יחדיו על רחבת הריקודים. המחלקה לניהול תיירות ומלונאות מקימת מערכת שוטפת של פעילויות מלוות לימודיות וחברתיות לאורך כל שנת הלימודים: סיורים באתרי התיירות ברחבי הארץ ואף בחו"ל, כנסים אקדמיים מקומיים ובינלאומיים, התמחות מעשית של הסטודנטים בארץ ובחו"ל וכמובן אירועי לימוד וגיבוש כמו אירוע אמצע שנה זה בקיבוץ אורטל אשר גרם לכולנו לחזור שמחים ומלאי מרץ לקראת שלל האתגרים העומדים בפנינו במהלך הסמסטר השני של שנת הלימודים".

משי, סטודנטית במחלקה, מסכמת את האירוע: "התארחנו במתחם הנופש "הנוף הצפוני", טעמנו יין משובח ביקב הבוטיק של הקיבוץ וביקרנו בגן החיות החדש שפתוח למבקרים בכל ימות השנה. קיבלנו הסברים מקצועיים ומעניינים מצוות המקום, שמענו על רקע הקיבוץ ופעילויותיו השונות, ראינו את בקתות האירוח מבפנים ועשינו סיור רגלי בין האתרים השונים, בקרירות ששמורה רק למקומות צפוניים כאלה...

לבסוף התכנסו באולם הכנסים "בזיליקום" שבפתח הקיבוץ, שם ציפתה לנו ארוחת ערב מרוקאית מיוחדת במינה, מלווה בכוסות יין מהיקב המקומי שיכולנו לרכוש במחיר סמלי. בהמשך, כל כיתה הציגה קטע ייחודי שהכינה לקראת הערב, ולאחר מכן - בהשתתפות סגל המחלקה, התקליטן, צוות המקום והסטודנטים - רקדנו וחגגנו את תחילת הסמסטר באווירה קלילה ומגבשת, עם הרבה צחוק וכיף גדול!".