רשת פתאל השיקה את התכנית היוקרתית "עתודה לניהול"

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

רשת פתאל השיקה את התכנית היוקרתית "עתודה לניהול"


רשת פתאל השיקה את התכנית היוקרתית "עתודה לניהול" עבור הסטודנטים הלומדים לתואר ראשון במחלקה לניהול תיירות ומלונאות

רשת המלונות פתאל שהיא הגדולה בישראל עם כשלושים מלונות בישראל ועוד למעלה מארבעים מלונות בחו"ל השיקה אתמול (13.5.2013) את התכנית היוקרתית "עתודה לניהול" עבור סטודנטים הלומדים במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת. מר רונן כהן, מנהל משאבי אנוש של הרשת בישראל, הגיע אתמול (13.5.2013) במטרה להציג בפני הסטודנטים את התכנית ליווי הסטודנטים בשכר לאורך שנות לימודיהם לתואר ראשון בהתמחות המעשית המודרכת והבטחה לקבלת תפקיד ניהולי ברשת פתאל מיד עם סיום לימודיהם. לדברי מר כהן, ברשת פתאל קיים צורך תמידי של איוש משרות ניהול, הן בשל התרחבות פעילותה בארץ ובעולם והן בשל ניוד ותחלופה ברשת, והם הגיעו למסקנה אסטרטגית כי התכנית האקדמית לתואר ראשון במכללה האקדמית כנרת מכשירה היטב את מנהלי העתיד ומקנה להם תשתית אקדמית ניהולית עם פוטנציאל גבוה ביותר להצלחה, ומטרתם היא להקנות לסטודנטים כבר במהלך לימודיהם ניסיון מעשי בשטח והכרה טובה עם הפרקטיקה, כך שעם סיום לימודיהם יוכלו להשתלב במהירות ולהתקדם בתפקידי ניהול מגוונים ברשת החל ממנהלי מחלקות ואגפים ועד בהמשך תפקידי ניהול בכירים.

התכנית המוצעת לסטודנטים המתמחים היא בשכר ומלווה חבילה של הטבות ותמריצים כולל מענק ע"ס 10,000 ש"ח שינתנו לבוגרי התכנית שיתמידו ברשת וישלימו לפחות שנתיים של עבודה בפתאל לאחר סיום הלימודים. מדובר בתכנית יוקרתית אשר מיועדת רק לסטודנטים אשר רואים את הקריירה העתידית שלהם כמנהלים בענף המלונאות ויעברו בהצלחה את ראיונות הקבלה לתכנית.

ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, ציין כי: "התכנית של רשת פתאל מלמדת על ההערכה הגבוה של תעשיית המלונאות כלפי התואר הקיים במכללה בניהול תיירות ומלונאות, והיא מהווה עוד מרכיב חשוב באפשרויות ההתמחות המוצעות לסטודנטים הלומדים ומשתלבת היטב עם אפשרויות פרקטיקה נוספות המוצעות לסטודנטים, כולל סטאז' בצרפת בקיץ עם סיום שנת הלימודים הראשונה, סיורים מקצועיים מגוונים, מפגשים שוטפים עם בכירים בתעשיית התיירות והמלונאות ובשנה השלישית פרויקט לימודי של שיט לאיים קפריסין ורודוס".