תואר גלובאלי בניהול תיירות ומלונאות ...

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

תואר גלובאלי בניהול תיירות ומלונאות ...הודעה לעיתונות
מאי 2013


תואר גלובאלי בניהול תיירות ומלונאות ...


תוכנית הלימודים במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת משלבת לימודים והתנסות בחו"ל בקורס על תיירות קרוז המתקיים במהלך שייט לקפריסין ואיי יון ובהתמחות מעשית בצרפת, פעילויות המכינות את הסטודנטים, דור העתיד של המנהלים בענפי התיירות והמלונאות לאתגרים של עידן הגלובליזציההגלובליזה הופכת את הכלכלה לפעילות עולמית, במקום מקומית כפי שהייתה בעבר, וענף התיירות הבינלאומית חוצת הגבולות, משקף יותר מכל את המהפכות הכלכליות-חברתיות המתחוללות סביבנו עם מיליארד תיירים בינלאומיים בשנה, ותחזיות להמשך גידול לפי ארגון התיירות העולמי.

במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת, מקיימים תוכנית לימודים המדגישה את הקניית הכלים, הידע והמיומנויות להצלחה של הסטודנטים, מנהלי העתיד בענף, ורואים בהתנסות שלהם בחו"ל חלק חשוב בתהליך !

בשבוע הבא יצאו הסטודנטים משנה ג' בניהול תיירות ומלונאות, לחמישה ימים של סיור מקצועי, אשר מטרתו לחשוף אותם להכרות עם המדיה של קרוז – שייט נוסעים ולהתנסות בשטח. הסטודנטים יחשפו לתהליכי השיווק, בניית חבילות נופש, אופן תפעול המלון הצף, מגוון הפעילויות המוצעות לתיירים במהלך הקרוז וכן תפעול סיורי החוף. במסגרת השייט יפגשו הסטודנטים עם בעלי תפקידים שונים על האוניה וכן עם גורמים תיירותיים באיים היווניים במסגרת סיורי החוף. את הקרוז ילווה נציג בכיר מחברת "מנו ספנות", אמיר וייס, סגן מנהל המלון מחלקת ההדרכה שהוא עצמו בוגר המחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללת כנרת וכן צוות מרצים מהמחלקה לניהול תיירות ומלונאות. כל יום סיור יסתיים בניתוח מקצועי עם הסטודנטים, זאת לפני הבילוי הלילי המוצע על האוניה.

בחודש אוגוסט הקרוב, עם סיום מבחני הסמסטר, תצא משלחת של סטודנטים משנים א' ו - ב' להתמחות מעשית בעיר נים שבצרפת, בבית הספר הבינלאומי לעסקים "ואטל". במהלך ההתמחות יתנסו הסטודנטים במחלקות המלון השונות וילמדו על רזי האירוח הצרפתי, אשר הפך להיות מודל מוביל בעולם כולו, הן בתחומי המזון והאירוח, והן בתחומי התיירות. אנו מאמינים כי פעילות זו, המשולבת בתוכנית הקורסים האקדמיים לתואר של המחלקה שלנו, היא בעלת ערך מוסף חשוב ביותר להשתלבות הסטודנים שלנו בתפקידי ניהול בסביבה עסקית עולמית ותחרותית, בה עליך לחשוב גלובאלית כדי לפעול לוקאלית, אומר ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות.

אנו גאים מאוד בבוגרינו הרבים אשר מצליחים להתקדם מהר בענף ולהגיע לעמדות ניהול ביניים וניהול בכיר ומעידים על התרומה הדומיננטית של הלימודים במחלקה לפיתוח הקריירה שלהם.

לפרטים נוספים: שרון סחר, דוברות ויח"צ, המכללה האקדמית כנרת, 054-6769356