זכיה בשליחות להתמחות בחו"ל ברשת הילטון של הסטודנט המצטיין גדעון להב מהמחלקה לניהול תיירות ומלונאות באקדמית כנרת

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

זכיה בשליחות להתמחות בחו"ל ברשת הילטון של הסטודנט המצטיין גדעון להב מהמחלקה לניהול תיירות ומלונאות באקדמית כנרת

הסטודנט המצטיין גדעון להב הלומד במחלקה לניהול תיירות ומלונאות של האקדמית כנרת נבחר למלגת הצטיינות בחו"ל באחד ממלונות הילטון באירופה. "הגעתי לאקדמית כנרת לאחר מסע של שנתיים בחוץ לארץ מיד לאחר השרות הצבאי, בו חוויתי עבודה באוניות פאר איטלקיות ותרמילאות במזרח הרחוק, מה שהוביל אותי לתשוקה חדשה שהיא עולם התיירות ותונעת בני האדם ברחבי העולם ותעשיית התיירות". במהלך שנות הלימודים רכשתי ידע רב, ובמקביל התמחתי בתכנית מיוחדת של סוכן נסיעות בחברת אמסלם טורס, וכיום לקראת סוף השנה השלישית קיבלתי תפקיד ניהולי בחוות כנרת כמנהל תורן ואחראי על שיווק וניהול ערוצים (ניהול OTA של המלון) של שהם סוויטות יוקרה ויחידות אירוח כפרי".

"אני שמח כי נרשמתי והתקבלתי ללימודי תואר שני בתכנית הבינלאומי באנגלית בניהול תיירות ומלונאות של המחלקה באקדמית כנרת ושם אלמד כיצד לנהל עסק תיירותי במרחב הגלובלי".
ניתן לציין בסיפוק רב כי מאז שרשת הילטון השיקה את התכנית של התמחות מצטיינים מחו"ל, עליה מתחרים סטודנטים מכלל המחלקות לתיירות במדינה, זוכים מידי שנים סטודנטים מהמחלקה לניהול תיירות ומלונאות באקדמית כנרת. ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות מציין בסיפוק כי המלגות הן ביטוי למדיניות שלנו לעידוד מצויינות ושל העצמה וחיבור הסטודנטים במחלקה לתעשיה. מדובר על מגמה קימת בעולם ההולכת ומתחזקת גם בישראל, בה תעשיית התיירות ומלונות הרשת הבינלאומיות בפרט, מעוניינות לקלוט לשורותיהם צעירים בעלי פוטנציאל ניהולי שלמדו לתואר בניהול תיירות ומלונאות ומגיעים עם הרקע המתאים להצלחה. מדיניות זו היא אחד האמצעים החשובים בהתמודדות עם האתגרים העומדים בפני הארגונים הקשורים לסביבה עסקית תחרותית ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים כחלק מפיתוח התיירות בעידן של גלובליזציה. המסלול המרתק שעבר גדעון להב במהלך התואר הראשון כבר נושא פירות והשגים מרשימים, וההמשך הישיר שלו לתואר השני הבינלאומי במחלקה, יוביל אותו לאפשרויות ניהוליות התחומים חובקי עולם.

בתמונה: (מימין) ד"ר אלון גלבמן, גדעון להב, ד"ר עוזי פיינשטיין וד"ר אלעד אלמוג באירוע בהילטון