מעבדה ליזמות וחדשנות המשלבת בין האקדמיה לתעשיית התיירות של הסטודנטים הלומדים לתואר BA בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

מעבדה ליזמות וחדשנות המשלבת בין האקדמיה לתעשיית התיירות של הסטודנטים הלומדים לתואר BA בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת

יום העיון השנתי להצגת עבודות מחקרי סטודנטים בהנחית סגל המרצים הבכיר במסגרת סמינרים לתואר BA במחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת התקיים ביום חמישי 22.6.2017, הוא המשך של מסורת רבת שנים, והוא מושך אליו אנשי תיירות, יזמים ובעלי תפקידים במשרד התיירות ובתעשיית התיירות הנהנים לקבל השראה משפע של רעיונות חדשניים וחשיבה מחוץ לקופסא כפי שרק הסטודנטים הצעירים בני דור ה Y יכולים להפגין. כ-150 סטודנטים הלומדים במחלקה מסיימים בימים אלה את שנת הלימודים האקדמית התכנסו ליום עיון מרתק בו הוצגו פרויקטים וסמינרים פרי עבודתם הכוללים בהם חדשנות ויצירתיות בנושאים הקשורים לפיתוח וניהול אתרים ובתי מלון בישראל ובעולם.
בדברי הברכה של גב' חני סובול, מנכ"לית התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, היא הביעה את הערכתה לפועלה של המחלקה לניהול תיירות במכללה האקדמית כנרת והעניקה פרסי איכות הלמידה לעבודות מצטיינות לסטודנטים הלומדים במחלקה.
דר' אלון גלבמן, ראש המחלקה אומר כי: " המחלקה לניהול תיירות ומלונאות של המכללה האקדמית רואה ביום העיון השנתי נדבך חשוב של יישום האתגר שלנו לשלב מצוינות אקדמית עם חיבור לתעשיית התיירות הפועלת בישראל ובעולם. שילוב מוצלח זה מסביר את העובדה שהמחלקה שלנו גאה מאוד בכך שלאורך שני העשורים בהם היא פועלת, נקלטו בתעשיית התיירות בישראל מאות מבוגריה הנושאים תפקידים בתחומי התכנון ניהול ופיתוח תיירות ומלונאות. בנוסף ליום העיון ולתכנית אקדמית עשירה ומגוונת, הכשרת דור העתיד של המנהלים בענף התיירות והמלונאות מתבטאת גם בסיורים מגוונים באתרי תיירות ובמלונות, פורומים ומפגשים של הסטודנטים עם בכירי התעשייה, כנסים אקדמיים בינלאומיים ותכנית התמחות מעשית (סטאז') בישראל ובעולם". בין הנושאים שהוצגו על ידי סטודנטים ביום העיון: השפעת משחקים אולימפיים על העיר המארחת, אתרי מורשת בתל אביב לעומת עכו, שווקים קולינריים בתל אביב, תפישת סיכון של תרמילאיות ישראליות, הפיכת דימוי שלילי של יעדי תיירות לדימוי חיובי יותר, חילופי בתים בישראל ובעולם, תיירות יין ביקבי בוטיק, תיירת להט"בית בתל אביב. יום העיון נמשך עד שעות אחר הצהריים המאוחרות ועם סיומו עברו הסטודנטים והמרצים במחלקה לחגוג יחדיו את סיום השנה האקדמית בשייט בספינה בכנרת – ממש רגע לפני תחילת בחינות הסמסטר.