דבר ראש המחלקה

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר ראש המחלקה

שלום לכם,

סגל המרצים, רכזת המחלקה ואנכי שמחים על התעניינותכם במסלול לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש. על שפת הכנרת המדהימה ביופייה, תכננו בקפידה תוך הקפדה על מקצועיות, יישומיות, ואקדמיה ברמה גבוהה מחד, ומעוף ויצירתיות מאידך, מסלול לימודים מוביל בניהול משאבי אנוש.

מהו תואר ראשון בניהול משאבי אנוש?
תואר ראשון בניהול משאבי אנוש מהווה בסיס אקדמי לכל המתעתדים לעסוק (או עוסקים) בתחום של ניהול עובדים וניהול משאבי אנוש בפרט. בצד לימודי בסיס ומתודולוגיות אשר מאפשרות למנהלים לבחון באופן מדעי את התנהגויותיהם, ועמדותיהם של העובדים בארגון בכדי להוביל את הארגון להצלחה ואת העובדים למסלול קריירה מתגמל, הלומדים במסלול ילמדו את המיומנויות והכלים הנדרשים לניהול, וניהול משאבי אנוש בפרט, במאה ה-21. היום ברור לחלוטין כי נהול אנשים בארגונים הוא מקצוע לכל דבר ומתוך ראיה זו אנחנו בנינו עבורכם מסלול אקדמי מוביל המשלב ראייה יישומית יוצאת דופן.

מדוע ללמוד ניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית כנרת?
שילוב בין עבודה ולימודים - מתוך הבנה כי בעולם העבודה הנוכחי יש לאפשר שילוב של לימודיים אקדמיים בצד פיתוח מתמשך של קריירה, המסלול במכללה מותאם גם לאנשים עובדים. לאור זאת בנינו מסלול ייחודי האפשרי גם עבור סטודנטים אשר עובדים במהלך היום. זהו המסלול היחידי בארץ ללימודי משאבי אנוש אשר פועל במתכונת זו.

יישומיות - המסלול הנו יוצא דופן מבחינת היישומיות שלו. ראשית מרבית המרצים אשר מלמדים במסלול הנם אקדמאים אשר עובדים בתחומים שונים של המקצוע במקביל לעשייתם האקדמית העשירה. מדובר בשילוב של ידע וניסיון אשר מייצרים יחדיו מקצועיות. שנית לכל אורך הדרך כבר מהשבוע הראשון ללימודים הסטודנטים יחוו היבטים יישומיים של משאבי אנוש. מבחינה זו לכל אורך לימודיהם הם ישמעו הרצאות העשרה ממרצים מובילים, יעברו סדנאות מקצועיות בתחום וכבר בסוף השנה השניה הם יחלו בפרקטיקום מעשי. כמהלך יישומי משלים הסטודנטים בשנה השלישית יוכלו לבחור יום לימודים נוסף ולסיים את המסלול עם תעודת יועץ ארגוני או מאמן אישי לבחירתם זאת בכפוף למספר נרשמים לכל אחד ממסלולי ההעשרה. בנוסף מתוך אותה ראייה יישומית המסלול נמצא בשלבים מתקדמים של הכרה על ידי העמותה לניהול פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל כנדבך מקצועי נוסף החשוף בפני הסטודנטים ואשר מעצים את התמקצעותם בתחום.

מה אוכל לעשות בסיום התואר?
בשל מבנהו הייחודי, התואר מאפשר לסטודנט כבר במהלך הלימודים ובוודאי עם סיומם לבחור בנתיבים מגוונים של קריירה מקצועית או אקדמאית. סטודנטים אשר ירצו להמשיך את לימודיהם יוכלו להמשיך וללמוד ייעוץ ארגוני, מנהל עסקים, סוציולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה ארגונית, לימודי עבודה ועוד. מבחינה מקצועית הם יוכלו להשתלב במחלקות משאבי אנוש, חברות ייעוץ, ובתחומים אלה לפצוח בקריירה משמעותית הן כשכירים והן כעצמאים.

נשמח לראותכם בין יתר הסטודנטיות והסטודנטים אשר כבר בחרו, ולסייע לכן ולכם לבנות מסלול קריירה משמעותי הנשען על אקדמיה פורצת דרך. אנו מבטיחים חוויה סטודנטאלית, תמיכה לאורך הדרך ויחס חם הן מהסגל האקדמי והן מהסגל המנהלי.

בברכה,
דר' איצקוביץ יריב
ראש המחלקה לניהול משאבי אנוש