העיתונאית אורלי אלקלעי, במכללת כנרת: לקשרי הון-שלטון בישראל השפעה משמעותית על הסיקור העיתונאי

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

העיתונאית אורלי אלקלעי, במכללת כנרת: לקשרי הון-שלטון בישראל השפעה משמעותית על הסיקור העיתונאי

הדברים נאמרו כחלק מאירוע לסטודנטים במחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת שנערך בשבוע שעבר. האירוע היה מפגש הפתיחה מפגשים הנערכים במסגרת מועדון העיתונות, MediaIL, של המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת. הסדרה כוללת מפגשים עם דמויות בולטות מעולם העיתונות והתקשורת, שעוסקים בנושאי תקשורת וחברה, עבור תלמידי ומרצי המכללה והציבור הרחב.
למפגש הראשון, הגיעה העיתונאית אורלי אלקלעי, כתבת הפלילים של רשת ב', ונכחו בו סטודנטים, מרצים ותושבי עמק הירדן. אלקלעי נתנה לסטודנטים כמה עצות שימושיות לעבודה העיתונאית, וטיפים על עולם התקשורת המסורתית והדיגיטלית. בין היתר, דיברה אלקלעי על קשרי ההון-שלטון המשפיעים על עולם העיתונות ועל שיקולי העריכה של כלי התקשורת. בסוגיית הנשיא לשעבר קצב, אמרה אלקלעי כי הייתה רשת של קשרים שהשפיעה על סיקור הפרשה מצד כלי תקשורת שונים. בנוסף, סיפרה אלקלעי על עבודתה ככתבת פלילית מול משפחות הפשע, ועל היחסים האנושיים שנרקמים במהלך הסיקור העיתונאי.
במפגשים קודמים במסגרת מועדון MediaIL, הגיעו דמויות בולטות מעולם התקשורת כגון נחום ברנע, עודד בן עמי, חיים טופול ועוד.
ד"ר לאה מנדלזיס, ראש המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת: "מועדון MediaIL פותח שנה נוספת של פעילות, שבה יזכו הסטודנטים ותושבי האזור ללמוד ממקור ראשון מניסיונם העשיר של אנשי המקצוע המובילים והבולטים בתחום התקשורת. פעילות המועדון היא רק אחת משלל האפשרויות העומדות בפני הסטודנטים במחלקה להתנסות מעשית בשטח בתחום התקשורת, כך שיצאו אל העולם המקצועי מצוידים בניסיון ממשי, והבנה מעמיקה של התחום שמאפשרים להם להשתלב במהרה בתפקידים משמעותיים בעולם התקשורת."