דף קשר חם לבוגרינו

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דף קשר חם לבוגרינו


השנה פתחנו בשמחה את המחזור ה- 7 שלומדים לתואר להנדסת תעשיות מים עם כ- 50 נרשמים.
המחלקה ממשיכה להתפתח כאשר לפני כשבועיים נחנכו את מעבדות המחקר החדשות של המחלקה: המעבדה לביוטכנולוגיה סביבתית והמעבדה להנדסת פולימרים וחומרים ננו-מרוכבים. מעבדות אלה יעסקו במחקר אקדמי וגם במתן שירותים לתעשייה בתחומים של מו"פ, בדיקות ייתכנות ועוד

ב- 12/12/16 ערכה המחלקה את כנס כנרת השלישי לפרויקטים וטכנולוגיות בתחום הנדסת מים. בכנס נוכחו מעל 300 משתתפים כאשר שמחנו לראות ביניהם מעל 20 בוגרנו. הכנס נערך על שמו של פרופ' נח גליל, דיקן ביה"ס להנדסה ע"ש אחי רכוב, אשר הלך לעולמו בתאריך 25/10/16.
בכנס נערך טקס בהשתתפות המשפחה, בא הוענק למשפחתו ספר המסכם את פעילותו בת השנתיים במכללת כנרת.

המחלקה מגבירה את מערבותה בהעשרת הידע של מהנדסים ואנשי מקצוע של סקטור המים האחרים. בנושא זה נפתח לראשונה קורס בחירה מחלקתי בנושא של השקיה מתקדמת לנרשמים חיצוניים. קורסים נוספים יפתחו גם בסמסטרים הבאים ולכל הבוגרים יישלח דיוור בנושא ואפשרות להרשמה תוך קבלת הנחה משמעותית כבוגרי המחלקה.

החודש גם קיימנו סדנא מקצועית הראשונה בנושא "ניטור תהליך העיכול הביולוגי במכוני טיפול בשפכים עירוניים" בהשתתפות 15 אנשי מקצוע. הודעות על סדנאות עתידיות ידוורו גם לבוגרי המחלקה.
בחודשיים האחרונים אנו חשים בגל גדל של פניות המעסיקים לקליטת הבוגרים של המחלקה. הפניות נבחנות ע"י צוות המחלקה ומדוורות בהתאם לתוכן הפניה לקבוצה הפוטנציאלית מבין בוגרי המחלקה.
נשמח להמשיך לבצע שיתופי שעולה עם בוגרנו.
עד כאן ידיעון מס' 1.

לחצו לפתיחת הקובץ