דבר ראש המחלקה

.B.Sc בהנדסת איכות ואמינות

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר ראש המחלקה

שלום רב לכולם,

איכות היא מידה החלה על עסקה (לאו דווקא עסקית) בין גופים. מידת האיכות של העסקה היא גבוהה אם צורכי כל הגופים הקשורים בה מולאו.

אמינות היא מונח הנדסי החל על מוצר שנועד לבצע משימה מוגדרת. האמינות של המוצר היא ההסתברות שהוא יבצע כהלכה משימה מוגדרת בתוך פרק זמן מוגדר ובתנאי פעולה וסביבה נתונים.

מהנדס איכות ואמינות פועל בארגון להבטחת עמידה בצורכי האיכות והאמינות גם של הלקוחות וגם של הארגון שלו. יש לו השלכה לא רק על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות, אלא גם על רווחיות הארגון והישרדותו לאורך ימים כמקום פרנסה טובה לכל עובדיו. מהנדסי איכות ואמינות מועסקים בכל מגזרי המשק ופועלים בארגונים השונים בשם ההנהלה הבכירה. התפקיד מחייב ידע נרחב וניכר בהיבטים שונים של הנדסת מוצרים ותהליכים, בסטטיסטיקה, במדעי ההתנהגות ובמערכות פיקוח ובקרה בנושאי איכות, בטיחות וגהות, סביבה, ביטחון וקהילה. מהנדס איכות חייב לרכוש יכולות וכישורים בתקשורת ארגונית - עובדים, מנהלים, לקוחות וגופים חיצוניים בעלי עניין – ולהפעיל מנהלים בדרגתו ובכירים ממנו.

הלימודים לתואר אקדמי בהנדסת איכות ואמינות בארץ מתקיימים רק בבית הספר להנדסה במכללת כנרת. הלימודים דורשים השקעת מאמץ הן בתיאוריה והן ביישומיה, והעמידה באתגר מביאה להם סיפוק רב.

אם אתם רואים עצמכם מתאימים לעבודה מקצועית ואחראית הדורשת ראייה מערכתית רחבה ולפעולה בתחום המתפתח במהירות והנדרש מאד במשק, הצטרפו ללימודים מיוחדים אלה.

בברכה,
ראש המחלקה