דבר ראש המחלקה

.B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר ראש המחלקה

ד"ר יותם פלד

הנדסת חשמל מודרנית מקיפה תחומים רבים, ביניהם מערכות חומרה ותוכנה המבוססות על התקנים אלקטרוניים, אופטיים, ביולוגיים ואחרים, ומיושמות בכל מגזרי החיים: מחקר ופיתוח, תחומים מסחריים וצבאיים (מחשבים, מכשור רפואי, טלפונים סלולרים ,מצלמות, רובוטים, לווינים ועוד).
מסלולי הלימוד במחלקה מקנים לבוגר כלים המאפשרים לו להתמודד עם בעיות הנדסיות עכשיויות ועתידיות עם דגש על התמחות במחשוב, התקנים אלקטרונים ומערכות הספק. ההתמחות במסלול מערכות הספק מאפשרת לבוגרים להירשם בפנקס האדריכלים ומהנדסים במדור מערכות הספק ובכך לעסוק גם בהיבטים של יצירת חשמל כמקור אנרגיה עיקרי והובלתו לצרכני הקצה באופן יעיל ובטוח.
סגל ההוראה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה מורכב ממרצים בעלי התמחות רבת שנים מהתעשייה והאקדמיה בתחומים אותם הם מלמדים. בנוסף, המרצים בעלי ניסיון עשיר בהוראה ובכך משלבים את הניסיון בהוראה עם צרכי התעשייה ומאפשרים למידה מיטבית בהכוון לצרכי השוק.
אחד היתרונות הגדולים בלימודים במכללה האקדמית כנרת הוא היחס האישי אותו מקבלים הסטודנטים. כיתות קטנות בהרצאות מאפשרות למידה אפקטיבית וקבלת יחס אישי מסגל ההוראה. בנוסף, הצוות המנהלי מעניק גם הוא יחס אישי וסביבה תומכת היוצרים אווירה לימודית מעולה.
המעבדות במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה מצוידות בכלים חדישים איתם עובדים בתעשייה. התנסות בשימוש בכלים אלו במהלך הלימודים בנוסף לביצוע הפרויקט ההנדסי בשיתוף הדוק עם מפעלי התעשייה באזור, מאפשרת לבוגרים להשתלב בעולם התעסוקה באופן מידי. עדות לכך היא שבוגרי המחלקה עובדים במגוון רחב של תחומים במפעלים רבים בכל רחבי הארץ.