חיפוש קורסים
select
select
לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

עיסוי אינטגרטיבי


מגמת העיסוי האינטגרטיבי במכללת רידמן מקנה ידע נרחב ומעמיק, רב תחומי ופנוראמי, במגוון הטכניקות של העיסוי, במטרה להכשיר מטפלים בעלי סגנון אישי ומיומנות ברמה גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים. בכירי המורים בישראל המלמדים כיום את תחום העיסוי הינם בוגרים של מגמה זו.


ייחודיות התכנית:
המגמה עומדת בקריטריונים הגבוהים שקבע ה- AMTA – איגוד העיסוי המוביל בארה"ב מזה 50 שנה, ובנוסף מבוססת על שת"פ בינלאומי בן למעלה מ- 25 שנים עם
IPSB College מכללה בינלאומית לרפואה משלימה בסן-דיאגו, קליפורניה. צוות המרצים במגמה מאגד בתוכו את בכירי המרצים והמטפלים בארץ. דגש מושם על שלב ההתמחות המעשית המתקיים בשנה ב' בין היתר עם קבוצות ספורט ובשנה ג' בבתי חולים. מגמה זו מנהיגה את שילוב טיפולי העיסוי באירועי הספורט המובילים בישראל: מרתון טבריה, ירושלים, תל-אביב, טריאתלון אילת, טריאתלון כנרת ועוד.

מבנה תכנית הלימודים:
הלימודים נמשכים שלוש שנים וכוללים: עיסוי שוודי הוליסטי, עיסוי רפואי משולב, עיסוי רקמות עמוקות וספורט תרפיה בשילוב אבחון וטיפול בבעיות אורתופדיות, בשנה השלישית יעברו הסטודנטים התמחות במגע ותנועה- אינטגרציה מבנית (Rolfing) כל זאת בשילוב, חוגי העשרה, הרצאות אורח ולימודי רפואה מערבית מקיפים ומעמיקים.

תעודות
תעודות מוענקות החל מסיום שנה א' ומאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום. בסיום המגמה התלת-שנתית תינתן תעודה בינלאומית בשיתוף College  IPSB סאן דיאגו, קליפורניה.

קריירה
בוגרי המגמה מחזיקים בדיפלומה בינלאומית המאפשרת להם לעבוד כמעט בכל מקום בעולם! רידמן קריירה - מחלקת ההשמה הייחודית של המכללה, מציעה לבוגרי התכנית מגוון של משרות מיד עם תום לימודיהם ומלווה את תהליך כניסתם לשוק העבודה.