חיפוש קורסים
select
select
לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

רפואה סינית

תכנית לימודים יוקרתית בשיתוף אוניברסיטאות מובילות בסין
הרפואה הסינית היא תורת ריפוי הנשענת על מסורת עתיקה בת אלפי שנים, ומהווה כיום את השיטה המוכרת ביותר על-ידי הממסד הרפואי הקונבנציונאלי.

ייחודיות התכנית
ביה"ס לרפואה סינית של מכללת רידמן הוא מהראשונים והוותיקים בישראל. תכנית הלימודים נבנתה בשיתוף אוניברסיטאות מובילות לרפואה סינית בסין –צ'אנגדו וז'הג'יאנג ומוכרת ע"י האגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. שעות הלימוד הרבות מוקדשות הן ללמידה תיאורטית והן לפרקטיקה קלינית עשירה ומגוונת המכשירה ליכולת טיפול עצמאית, כל זאת בהובלת צוות המרצים הבכיר והמנוסה בישראל.

מבנה תכנית הלימודים
הלימודים נמשכים ארבע שנים וכוללים התמחות בכל אחד מהכלים הטיפוליים רבי העוצמה שהתפתחו ברפואה הסינית ברבות השנים: דיקור, צמחי מרפא, תזונה וטווינא. כאשר למתעניינים ניתנת אפשרות להתמחות בזן-שיאצו כמקצוע מגע במקום בטווינא. בנוסף כוללת התכנית לימוד מעמיק של הפילוסופיה הסינית, לימודי צ'י קונג רפואי, קורסי התמחות ייחודיים באורתופדיה, גניקולוגיה, רפואת עור ורפואת ילדים, קורסי העשרה וצפייה בטובי המומחים המטפלים במסגרת הפרויקט הייחודי "כיתת אומן".

דגש מיוחד מושם על שילוב בין לימוד הרפואה הסינית המסורתית יחד עם ידע מקיף ומעמיק ברפואה המערבית המודרנית, תכנית הלימודים ברפואה מערבית מועברת ע"י המרצים המובילים של החטיבה לרפואה מערבית במכללת רידמן .

תעודות
כבר בסיום השנה הראשונה והשנייה מוענקות תעודת מטפל בזן-שיאצו או בטווינא המאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום, ובתום ארבע שנות לימוד מוענקת תעודת מטפל מוסמך ברפואה סינית בשיתוף אוניברסיטת צ'אנגדו בסין המקנה הכרה בינ"ל ואפשרות להמשך לתואר ברפואה סינית בסין.

קריירה
בוגרי ביה"ס מבוקשים כיום כמטפלים בכל קופות החולים, בתי החולים והקליניקות ברחבי הארץ. "רידמן קריירה"-חטיבת ההשמה הייחודית של המכללה מציעה לבוגרי התכנית מגוון רחב של משרות מיד עם תום לימודיהם ומלווה את תהליך כניסתם לשוק העבודה.