בוגרים מספרים

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

בוגרים מספרים

אני החתום מטה בעל תעודת עיוור/לקוי ראיה, מוצא זכות וחובה נעימה לכתוב מכתב זה הבא להכיר תודה והוקרת הטוב לכול העוסקים במלאכה במכללת כנרת – עמק הירדן.
הרעיון של לימוד עם כיתה אחת ביחד 3 שנים הינו רעיון טוב שמגבש ועוזר לאורך כל הלימודים. הקורסים היו טובים והועברו ע"י המרצים שלדעתי היו מהטובים
בתחום. היתרון הכי גדול ללמוד במכללה זה כיתות יחסית קטנות שבהן המרצה שם לב לכל סטודנט. יש השקעה אישית בכל סטודנט ומי שמעוניין לשאוף קדימה מצליח. אין לי ספק שהזיכרונות הטובים מתקופת הלימודים ימשיכו איתי תמיד.
זכיתי ללמוד במחלקה דינמית ומאוד עכשווית,עם גישה נכונה ללימודי תואר המשלבים עבודה בשטח עם המון סיורים ומרצים מין השורה הראשונה. האזור של המכללה שוכנת במקום שקט ויפה.
בראש ובראשונה, יחס אישי. המרצים מתעניינים באדם העומד מולם וכמובן שהמרצים בעלי ראש פתוח. על כן יש שיח פורה, מצד אחד יש דרישות מצד שני יש נכונות מצד המרצים להתאים עד כמה שניתן את תוכנית הלימודים לדרישות התלמידים. המכללה היא אבן שואבת אשר מעניקה חיים לעמק המנומנם בבקעת הירדן. על כן החברויות שנרקמות במהלך הלימודים עמוקות יותר מהחברויות שאנו רגילים להכיר בלימודים אחרים.
מה יותר כיף מלשבת בכיתה ולצפות במימיה היפים של הכנרת. במהלך הלימודים נחשפתי לעולם המלונאות, שירות, קורס יין, מזון ומשקאות, וגם סדנאות מעשיות בבתי המלון השונים. גולת הכותרת הייתה הפלגה של 5 ימים באניית הנופש "גולדן איריס"....הלימודים בפריפריה בכלל ובמכללה בפרט הם הזדמנות של פעם בחיים.
הייתה הרגשה כמו תכנית הלימודים מותאמת אישית: בעיות שהפריעו לנו בשנה א תוקנו לשנה הבאה, דעת הסטודנטים השפיעה. תכנית רבת סיורים שלחה אותנו למקומות יפים עם מומחים בתחום.
היינו מאד מגובשים. ישנה מוטיבציה לצאת לטייל בחופשים "הרי זה ממש כמעט מטלה לימודית".