כנס כנרת השני של אגודת חוקרי צבא-חברה בישראל

כנס כנרת השני של אגודת חוקרי צבא-חברה בישראל 2013
לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

כנס כנרת השני של אגודת חוקרי צבא-חברה בישראל

כנס כנרת השני של "אגודת חוקרי צבא-חברה בישראל" יתקיים בתאריכים 11-12/12/13 במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
לכנס, שהתקיים ביומיים הכי סוערים (במזג האוויר) שידעה מדינת ישראל מזה שנים רבות, הייתה נוכחות מרשימה, הן של גופים צבאיים ואנשי צבא בכירים, והן של אנשי מחקר מובילים בתחומם מהאקדמיה. את הכנס יזם מכון כנרת ע"ש דן שומרון בשיתוף עם אגודת חוקרי צבא – חברה בישראל.
לעונג מיוחד הוא לי להציג בפניכם את פרופ' דניאל כהנמן. מאחר והיכרותי עימו מתחילה עוד לפני 50 שנה, במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, שם האוירה הייתה אינטימית וחברית, אני מרשה לעצמי לקרוא לו, כאז, דני.
מחכה לנו ערב נפלא, ואני לא מתכוֵון רק לארוחה...
המנות העיקריות -- של מזון רוחני, אני מתכוון... -- של הערב הזה יבואו רק אחרי המנות העיקריות הקולינריות. ואני אפרט אותן בפניכם אחת אחת.
אני מתכבד לפתוח את הכנס השני של אגודת חוקרי צבא-חברה בישראל. אני מבקש לברך את כל אורחי הכנס, מרצים, יושבי ראש פאנלים, קציני ומפקדי פיקוד העורף, חניכי ומדריכי המכללה לביטחון לאומי, סטודנטים של המכללה האקדמית כנרת, ו"סתם" משתתפים – צעירים ובוגרים -- שבאו לשמוע וללמוד.
את הכנס שיתקיים במכללה האקדמית כנרת, יפתח הסופר א.ב יהושע וישתתפו בו לצד מיטב החוקרים בישראל, גם פרופ' מנואל טרכטנברג ומתאם פעולות צה"ל בשטחים, תא"ל יואב (פולי) מרדכי
12