אחרי כמעט ארבע וחצי שנים, מדבר אלוף (במיל.) ד"ר חיים נדל, חבר ועדת וינוגרד, בפעם הראשונה, בכנס שנערך במכללה האקדמית כנרת

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

אחרי כמעט ארבע וחצי שנים, מדבר אלוף (במיל.) ד"ר חיים נדל, חבר ועדת וינוגרד, בפעם הראשונה, בכנס שנערך במכללה האקדמית כנרת

ד"ר נדל דיבר בגילוי על כך שחברי ועדת וינוגרד היו תמימי דעים בצורך שרה"מ ושר הביטחון יפרשו מתפקידם והפתעתם שלא כך נעשה מייד עם פרסום הדו"ח. "האמנו, חברי הועדה, שכשאתה כותב על אדם מספר פעמים שכשל, שייקח את הדברים ויעזוב...". עוד חשף נדל: "המומחים הצבאיים של הועדה הסתמכו, בשל חוסר היכרותם עם צה"ל העכשווי, במידה רבה, על יועצי הוועדה שהיו תא"לים פורשים".

ד"ר זאב דרורי, יו"ר מכון "כנרת": "אלוף במיל' ד"ר חיים נדל, חייל ומפקד רב זכויות במלחמות ישראל, פרש את תפיסת עולמו באשר לתפקודו של הדרג המדיני והצבאי במלחמת לבנון השנייה.

ד"ר נדל הרצה בזהירות, ותוך התחשבות במשמעות המונחים אחריות לאומית ואישית המונחת על כתפי מקבלי ההחלטות ברמה הבכירה ביותר כפי שנחקר, הובהר ואף סוכם ע"י כל חברי ועדת וינגורד.

על המנהיגות לקחת אחריות לכישלונותיה ולא רק להצלחותיה.

מתוקף תפקידי כיו"ר המכון, אבקש להודות מקרב לך לאלוף במיל' ד"ר חיים נדל על נכונותו להרצות בפני אנשי המכון והקהל הרחב שלקח חלק."