לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר הנשיא

מועמד יקר,
אני מברך אותך על החלטתך לבחון את האפשרות ללמוד במכללה האקדמית כנרת.

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן שוכנת על שפת אגם הכנרת וצופה אל נופו הקסום של רכסי הרי הגולן והגליל. מתקני הקמפוס, המבנים והמדשאות רחבות הידיים מותאמים לצרכי הסטודנטים של שנות ה - 2000 ומהווים פנינה אמיתית בליבו של עמק הירדן. בין היתר, המכללה שמה לה למטרה להרחיב את הנגישות להשכלה גבוהה לאוכלוסייה המתגוררת בצפון הארץ.

במכללה מתקיימים לימודי תואר ראשון בתחומי ההנדסה, ניהול תיירות ומלונאות, תקשורת, לימודי ארץ ישראל, מדעי ההתנהגות ולימודים לתואר ראשון באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן במגוון תחומים.

המכללה האקדמית כנרת הינה מוסד ציבורי ללא כוונת רווח (מלכ"ר). ככזאת היא פועלת לרווחת הסטודנטים, לפיתוח ולשכלול אמצעי ההוראה, המחקר, המעבדות והספרייה. כמו כן, המכללה מעניקה לסטודנטים מלגות בשווי מיליוני שקלים בשנה. לרשות הסטודנטים עומד סגל מרצים בעל מוניטין, המשלב מצוינות הוראתית עם מעורבות בעולם העשייה.

הסטודנט הבוחר להצטרף אלינו יזכה באתגר אינטלקטואלי ובחוויה כוללת, המחברת בין האקדמיה והחברה הישראלית על כל רבדיה. אנו רואים בסטודנטים שלנו את מוקד העשייה. נשקיע בכל סטודנט את המיטב, כדי שיוכל להגשים את הפוטנציאל הטמון בו.

המכללה האקדמית כנרת שמה לה למטרה להקנות לבוגריה השכלה מגוונת ומרחיבת אופקים בתחומי דעת שונים וכן להקנות ערכים חברתיים, לאומיים ואישיים.

כולי תקווה כי בוגרי המכללה האקדמית כנרת יטביעו את חותמם על ההוויה הישראלית ויתרמו לקידום החברה במדינה.

אשמח לראותך בין שורותינו.

בברכה,
פרופ' שמעון גפשטיין
נשיא המכללה האקדמית כנרת