לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר הנשיא

מועמד יקר,
אני מברך אותך על החלטתך לבחון את האפשרות ללמוד במכללה האקדמית כנרת.

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן שוכנת על שפת אגם הכנרת וצופה אל נופו הקסום של רכסי הרי הגולן והגליל. מתקני הקמפוס, המבנים והמדשאות רחבות הידיים מותאמים לצרכי הסטודנטים של שנות ה - 2000 ומהווים פנינה אמיתית בליבו של עמק הירדן. בין היתר, המכללה שמה לה למטרה להרחיב את הנגישות להשכלה גבוהה לאוכלוסייה המתגוררת בצפון הארץ. 
להרחבה

יעוץ ומידע למועמד

יעוץ ומידע למועמד

אנו, במסלול האקדמי במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, משקיעים מאמצים רבים כדי להקל עליכם בבחירת תחום הלימודים ולהפוך את תהליך הרישום לקל, פשוט, נוח ומהיר. לשם כך פתחנו מרכז ייעוץ אישי למועמדים חדשים, והכשרנו צוות של יועצי רישום, שילוו אתכם החל מהרגע הראשון של פנייתכם למכללה ולאורך כל התהליך.
מלגות לסטודנטים ללימודי תואר

מלגות לסטודנטים ללימודי תואר

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מעניקה מידי שנה מגוון מלגות לסטודנטים הלומדים במכללה. אנו משקיעים מאמצים רבים בגיוס משאבים למלגות ותכניות תמיכה. הסטודנטים מוזמנים לפנות למשרד הדיקנט לקבלת סיוע והדרכה בפניה להשגת מלגות. במהלך השנה מתפרסמות הודעות על מלגות אשר המכללה מעורבת בהענקתן.
תקנון לימודים

תקנון לימודים

מסמך זה מהווה חלק מהתקנות האקדמיות שאושרו על ידי המועצה האקדמית ולפיהן יתנהלו הלימודים במכללה
ייעוץ והכוונה - לקויות למידה ובעיות רפואיות

ייעוץ והכוונה - לקויות למידה ובעיות רפואיות

לסטודנט החש בקשיים לימודיים בשל לקות למידה, הפרעות קשב או לקויות רפואיות ומעוניין להתייעץ בנושא אבחון וטיפול מתאים, עומדת האפשרות לקבל סיוע והכוונה מיועצת ללקויות למידה או רכזת נגישות. סטודנטים מאובחנים כלקויי למידה או עם לקויות רפואיות (בכפוף לאישורים רפואיים של רופא מומחה בלבד) זכאים לקבל התאמות בדרכי ההיבחנות, סיוע לימודי על ידי חונכויות, תמיכה רגשית וליווי.
תקנון שכר לימוד

תקנון שכר לימוד

גובה שכר הלימוד הבסיסי לשנה"ל תשע"ו יקבע על פי מדד יולי 2015 שיתפרסם בתאריך 16/8/2015. מדד זה יהווה בסיס לחישובי שכר הלימוד המורכב משכר לימוד בסיסי שיתווספו לו שיעורי הצמדה. המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מוכרת כמוסד שתלמידיו זכאים ליהנות מן הפיקדון האישי עפ"י חוק קליטת חיילים משוחררים.