לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

זהים גם בהצטיינות...

הודעה לעיתונות
5 בינואר 2014


זהים גם בהצטיינות...
בטקס הענקת פרסי הצטיינות נשיא ודיקן של המכללה האקדמית כנרת
בלטו השנה סטודנטים תאומים (זהים) מבית הספר להנדסה


כמידי שנה, גם השנה, התקיים טקס הענקת פרסי הצטיינות נשיא ופרסי הצטיינות דיקן, בו הוענקו 36 פרסים לסטודנטים מצטיינים מהמחלקות השונות. בטקס השנה בלטו במיוחד עדי ועמרי ברו, סטודנטים תאומים מהמחלקה להנדסת איכות ואמינות בבית הספר להנדסה.

עדי ברו (תאום א') מנהרייה, עובד עובד במפעל הייטק בצפון. וסטודנט שנה ג': "אחד הדברים המייחדים את המכללה האקדמית כנרת, הוא שהתואר הזה לא קיים בשום מוסד אקדמי אחר בארץ. ובקשר להצטיינות...היה לי קשה בשנה הראשונה והגעתי לציונים גבוהים, אבל לא מספקים. בשנה הקודמת התאמצתי יותר (חשבתי על פרס ההצטיינות) וכמו סוס המריח את האבוס, דהרתי, הצטיינתי ו...זהו".
עמרי ברו (תאום ב') מנהרייה, עובד באלביט מערכות, סטודנט שנה ג': "ההחלטה להגיע לתואר הזה, הייתה בתחילה, לא בסדר עדיפות גבוה. רציתי להיות מהנדס אלקטרוניקה. למדתי הנדסאי אלקטרוניקה. לאחר שהתחלתי לעבוד כשיש לי ילד אחד, הבנתי שאני חייב להשתדרג ונרשמתי להנדסת איכות ואמינות, החלטה שבדיעבד הייתה טובה מבחינתי ! הלימודים ? לא קשים. (עובדה יש זמן לעוד ילד במהלך הלימודים)".

בשבוע שעבר נערך במכללה האקדמית כנרת טקס הענקת פרסי הצטיינות. הוענקו פרסים בסך של למעלה מ –40,000 שקלים ל – 36 מצטיינים: 12 מצטייני נשיא עם ממוצע ציונים של למעלה מ – 90 ו – 24 מצטייני דיקן עם ממוצע ציונים של למעלה מ – 85. הסטודנטים לומדים לתואר ראשון במגוון המחלקות שמציעה המכללה: ניהול תיירות ומלונאות, לימודי א"י, מדעי ההתנהגות, תקשורת, בית הספר להנדסה וחטיבת בר אילן.לפרטים נוספים: שרון סחר, דוברות ויח"צ, המכללה האקדמית כנרת, 054-6769356