לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

הסטודנטים מזנקים קדימה, לתעשייה...

הודעה לעיתונות
3 ביוני 2013

הסטודנטים מזנקים קדימה, לתעשייה...

חברת עמיעד מערכות מים העניקה פרס כספי לסטודנט
מהמכללה האקדמית כנרת בתחרות "הזנק לסינון"
במסגרת פורום כנרת החמישי לחדשנות ויזמות של בית הספר להנדסה שהתקיים בשבוע שעבר במכללה האקדמית כנרת, העניקה חברת עמיעד מערכות מים פרס כספי לסטודנט הזוכה בתחרות "הזנק לסינון".

כחלק מהקשר עם התעשייה, המהווה את אחד מאבני היסוד של בית הספר להנדסה במכללה האקדמית כנרת, נוצר שיתוף פעולה עם חברת עמיעד מערכות מים במסגרתה הוכרזה בפני הסטודנטים מהנדסת תעשיות מים, תחרות בה הוצגו פרויקטים חדשניים בתחום טכנולוגיות סינון, או בתחום חינוכי בנושא סינון ירוק.

ד"ר רם שפינר, ראש המחלקה להנדסת תעשיות מים במכללת כנרת, ציין כי: "ציין כי שיתוף הפעולה עם עמיעד הינו מבורך ומפרה ומהווה חלק מתפיסת המחלקה. קשר הדוק בין המחלקה ותעשיית המים, במיוחד באזור, יביא בטווח הקצר להשבחת תוכנית הכשרת המהנדסים, ובטווח הארוך לקיצור משך קליטתם בתעשייה והגברת תרומתם המקצועית".

את הפרס מטעם עמיעד מערכות מים, העניקו: יפתח סדן, המשנה למנכ"ל, יובל שמיר, סמנכ"ל מחקר ופיתוח

וד"ר אדוה זך-מאור, מנהלת מרכז הידע בעמיעד.

מר אריק דיין, מנכ"ל עמיעד מערכות מים ציין כי: "חברת עמיעד, הנמצאת בחזית הפיתוח והיישום הטכנולוגי של פתרונות סינון וטיפול במים בעולם כבר למעלה מ 50 שנה, רואה חשיבות רבה בפיתוח איזור הצפון ושיתוף פעולה של התעשייה והאקדמיה. כחברה בינלאומית הנחשבת למובילת דרך בתחומה בארץ ובעולם, אנו פועלים בתחום החינוך למען הדורות הבאים וגאים להיות שותפים לטיפוח והעצמה של החדשנות הטכנולוגית בתחום המים".

סטודנט הזוכה במקום הראשון, אופיר סלע, שנה ב' בהנדסת תעשיות מים, זכה בפרס ע"ס 10,000₪.

אופיר הגיש פרויקט חינוכי בנושא סינון ירוק. במהלך העבודה על הפרויקטים קיבלו הסטודנטים ליווי וייעוץ מטעם החברה, ומשובים על הצעותיהם. כל הסטודנטים שהשתתפו בתחרות קיבלו שי (ספר) כהוקרה על השתתפותם.

לפרטים נוספים: שרון סחר, דוברות ויח"צ, המכללה האקדמית כנרת, 054-6769356