לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

רגע מרגש בכנרת...

הודעה לעיתונות
23 במאי 2013


רגע מרגש בכנרת...

סטודנט (סבא) בן 76 סיים את התואר הראשון שלו בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת, בהצטיינות, והוא כבר ממשיך לתואר השני
אורי צלה מכורזים, אב לחמישה וסב לשבעה, יקבל בשבוע הבא תעודת B.A. בניהול תיירות ומלונאות, בהצטיינות, מהמכללה האקדמית כנרת וכבר ממשיך לתואר השני ומחפש עבודה.

בשבוע הבא צפוי אורי צלה, להגיע לטקס קבלת תעודת התואר הראשון שלו על שפת הכנרת,

יחד עם עוד כ – 450 בוגרים.

צלה: "השנים בהן למדתי במכללה האקדמית כנרת היו מאוד מוצלחות גם מבחינה חברתית. הייתה אווירה של שיתוף פעולה ועזרה הדדית. כשהיינו צריכים להכין עבודות בצוותים, הייתי אחד מצוות. הייתי ביחסים טובים עם כל המרצים".

ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, ציין כי: "מדהים היה לראות את ההשתלבות המעולה של אורי במרקם החברתי, ללא כל משמעות לפערי הדורות. אורי מעולם לא ביקש הנחות אלא ההפך, הקפיד להשתתף בכל סיור לימודי, בכל פעילות חברתית וביצע את שעות ההתמחות המעשית שלו על הצד הטוב ביותר".

כ - 450 בוגרים, אשר סיימו את לימודיהם בתשע"ב, יצעדו נרגשים על מדשאות קמפוס המכללה האקדמית כנרת, לצד נופה המרהיב של ימת הכנרת, בדרך לקבלת התואר הראשון בטקסים שיערכו בשבוע הבא (28-29), במעמד הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, שר המדע והטכנולוגיה לשעבר, מר אלישע ינאי, יו"ר האסיפה הכללית של המכללה, מר אילן בירן, יו"ר הוועד המנהל של המכללה, מר יוסי ורדי, ראש המועצה האזורית עמק הירדן, פרופ' שמעון גפשטיין, נשיא המכללה ופרופ זאב דרורי, מנכ"ל המכללה האקדמית כנרת.
לפרטים נוספים: שרון סחר, דוברות ויח"צ, המכללה האקדמית כנרת, 054-6769356