לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

ישראל מסייעת לקידום החקלאות בוויטנאם


ישראל מסייעת לקידום החקלאות בוויטנאם

50 סטודנטים וייטנאמיים הגיעו למכללה האקדמית כנרת לשנת חונכות חקלאית בשיתוף הוועדה החקלאית של צמח ניסיונות50 סטודנטים מוויטנאם הגיעו לישראל וישתתפו בתכנית החונכות החקלאית של המכללה האקדמית כנרת, בשיתוף הוועדה החקלאית של צמח ניסיונות, אשר תמשך שנה.

מטרתה של התוכנית היא לאפשר לסטודנטים הוויאטנמים לימוד והתנסות מעשית בחקלאות מודרנית בישראל. התכנית מתבססת על שיתוף פעולה בין המכללה האקדמית כנרת, ובין הוועדה החקלאית של צמח ניסיונות, המשמשת כמרכז הדרכה ומחקר חקלאי אזורי. שיתוף הפעולה בין שני הגופים הללו מאפשר לשמור על הקשר החשוב בין המחקר והפיתוח האקדמי ובין היישום והפיתוח של טכנולוגיה ושיטות עיבוד מתקדמות.

דגנית לייש, מנהלת היחידה ללימודי תעודה במכללה האקדמית כנרת, מציינת: "היחידה ללימודי תעודה רואה את שילוב המגזר החקלאי – עסקי כחלק מהותי וחשוב בתוכנית, מתוך אמונה כי חשיפת הסטודנטים לפעילותם, מוצריהם, הטכנולוגיות החדשניות של המפעלים, חברות ומשקים פרטיים וציבוריים בישראל, תתרום לביסוסה של מדינת ישראל כמעצמה טכנולוגית – חקלאית, בעלת מוניטין בינלאומי בפיתוח חקלאי, כלכלי וחברתי ואף טומנת בחובה פוטנציאל עסקי – כלכלי. שיתוף הפעולה בין הוועדה החקלאית של צמח ניסיונות, המשמשת כמרכז הדרכה ומחקר חקלאי אזורי, לבין המכללה, בתוכנית החונכות החקלאית של הסטודנטים הוויאטנמים, מאפשר לשמור על הקשר החשוב בין המחקר והפיתוח האקדמי ובין היישום והפיתוח של טכנולוגיה ושיטות עיבוד מתקדמות. בהמשך להצלחת התוכנית עם הקבוצה הוויאטנמית, נערכת המכללה לקליטת קבוצות ממדינות נוספות....."נשמח לספק פרטים נוספים.