לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

פורום "מדברים על תיירות"

הודעה לעיתונות
6 במאי 2013

נשיא התאחדות המלונות בישראל, מר עמי פדרמן, הדגיש בדבריו בעת ביקורו במכללה האקדמית כנרת, את פועלה החשוב של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות בהכשרת דור העתיד של המנהלים בענף המלונאות בישראל, תוך מתן מענה לצורך לאומי הנובע מהתחזיות האופטימיות של גידול בענף בשנים הבאות

בסוף השבוע שעבר (29/4), התקיים ביקור של נשיאות התאחדות המלונות בישראל, במסגרת פורום "מדברים על תיירות" השלישי בשנת הלימודים הנוכחית של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת.
עמי פדרמן, נשיא התאחדות המלונות בישראל ציין בדבריו את הקשרים החמים עם המחלקה, והדגיש את פועלה החשוב בהכשרת דור העתיד של המנהלים בענף המלונאות בישראל. מר פדרמן ציין כי הסרת חסמים לפיתוח ענף התיירות במדינה, כפי שקרה לאחרונה בנושא מדיניות השמים הפתוחים לישראל, יגדילו את הביקוש לתיירות וחשוב להיערך להכשרת דורות העתיד של המנהלים בענף.

פרופ' שמעון גפשטיין, נשיא המכללה האקדמית כנרת, ציין לשבח בברכתו את הפעילות המגוונת והפורייה של המחלקה לניהול תיירות ומלונאות והודה לראש המחלקה, ד"ר אלון גלבמן, על היוזמות הרבות הבאות לידי ביטוי בארגון כנסים ואירועים אקדמיים, סיורים לימודיים מקצועיים וכן המפגשים הבלתי אמצעיים עם תיירנים ובכירים בתעשיית התיירות באזור סובב כנרת והמדינה כולה.

לאירוע הגיעו תיירנים ומנהלי כפרי נופש ומלונות באזור סובב כנרת וכן משלחת בכירה ממשרד התיירות. גב' פנינה בן דוד, מנהלת המחלקה הכלכלית בהתאחדות המלונות, סקרה את הנתונים העדכניים ביותר של תנועת התיירים ותפוסת החדרים בבתי המלון בישראל והדגישה בהרצאתה כי למרות הגידול המתמשך בענף בשנים האחרונות, חלה ירידה של כ-13% בתפוסות החדרים לאור השפעת מבצע עמוד ענן. מר צביקה בוכמן, ריתק את הקהל בהרצאות על סיורי "שוטרים וגנבים" בעיר ת"א, סיורים מודרכים אותם פיתח בעצמו בעקבות ניסיונו רב השנים במשטרה, ובהם הוא מגיע עם התיירים למקומות האמיתיים בהם התרחשו אירועי פשיעה מפורסמים תוך מתן מענה לסקרנות של רבים להיות ב"מקום האמיתי" ולהכיר גם את הסיפורים שמאחורי הקלעים.

גב' רומי גורודסקי, סמנכ"לית והמקשרת בין התאחדות המלונות לאקדמיה ומר שמואל צוראל, המנכ"ל, העניקו את פרסי איכות הלמידה לשלושה סטודנטים מצטיינים מהמחלקה: אנה שוורץ, אלקי חיראק ורועי בר. ד"ר אלון גלבמן ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות במכללה אמר כי המלגות אותן מעניקה התאחדות המלונות מזה השנה החמישית לסטודנטים במחלקה שלנו, מבטאות נאמנה הן את הרצון והשאיפה של המכללה לעודד מצוינות והן את הפירות של הקשרים האמיצים וההדוקים שהמחלקה מקימת עם תעשיית המלונאות בישראל.