לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

הכנרת יורדת לתל אביב


הכנרת יורדת לתל אביב

המחלקה לניהול תיירות ומלונאות של המכללה האקדמית כנרת תקיים יום פתוח במלון קראון פלאזה סיטי סנטר בת"א לחשיפת תכנית הלימודים הייחודית של המכללה הכוללת לימודים והתנסות בחו"ל.

ב-21 במאי החל מהשעה 17:00 תקיים "המכללה האקדמית כנרת" יום פתוח וחשיפה ללימודי ניהול תיירות ומלונאות. וראש המחלקה, ד"ר אלון גלבמן יציג את עקרונות תכניות הלימודים וחשיבותה הרבה כתכנית המשלבת בין מצוינות אקדמית לקריירה. דורון הראל, הישראלי הראשון שהגיע לפסגת ההימליה יספר על החוויות שעבר בדרך לפסגה.

בימים אלה חזרו הסטודנטים בשנה השלישית לתואר הראשון בניהול תיירות ומלונאות מחמישה ימים של סיור מקצועי, אשר מטרתו לחשוף אותם להכרות עם המדיה של קרוז – שייט נוסעים. הסטודנטים נחשפו לתהליכי השיווק, בניית חבילות נופש, אופן תפעול המלון הצף, מגוון הפעילויות המוצעות לתיירים במהלך הקרוז וכן תפעול סיורי החוף. במסגרת השייט נפגשו הסטודנטים עם בעלי תפקידים שונים על האוניה, וכן עם גורמים תיירותיים באיים היווניים במסגרת סיורי החוף. את הקרוז ליוה אמיר וייס מנהל מחלקת ההדרכה בחברת "מנו ספנות", שהוא עצמו בוגר המכללה האקדמית כנרת,

בחודש אוגוסט הקרוב, עם סיום מבחני הסמסטר, תצא משלחת של סטודנטים משנים א' ו-ב' להתמחות מעשית בעיר נים שבצרפת בבית הספר הבינלאומי לעסקים "ואטל". במהלך ההתמחות יתנסו הסטודנטים במחלקות המלון השונות וילמדו על רזי האירוח הצרפתי אשר הפך להיות מודל מוביל בעולם כולו הן בתחומי המזון והאירוח והן התחומי התיירות.

נשמח לספק פרטים נוספים ולארח אתכם במסגרת היום הפתוח.