לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

הסטודנטים של המכללה האקדמית כנרת למען בעלי המוגבלויותהודעה לעיתונות
22 באפריל 2013


הסטודנטים של המכללה האקדמית כנרת למען בעלי המוגבלויות

ביום רביעי (24/4) יתקיים במכללה האקדמית כנרת, הפנינג להעלאת המודעות לקשיים ולזכויות
של סטודנטים בעלי מוגבלויות בחסות עמותת נגישות ישראל ותמיכה וסיוע של קרן שלם
ביום רביעי יתקיים במכללה האקדמית כנרת יום נגישות במטרה להעלות את המודעות לקשיים בהם נתקלים סטודנטים ואנשים בעלי מוגבלויות. במסגרת הפנינג גדול יוצבו דוכני התנסות, בהם: משחק כדורסל בכיסאות גלגלים, טעימה עיוורת של גלידה, מסלול מכשולים בכיסא גלגלים, ציורי גרפיטי עם כפפות אגרוף וכן דוכני מכירת מוצרים למען עמותות שונות הפועלות לסיוע לבעלי מוגבלויות. ילדי בית הספר "שחף" לחינוך מיוחד יסמנו את השיר "לתת" בשפת הסימנים.

במהלך היום תתקיימנה שלוש הרצאות: האחת של עו"ד מיכל רימון, מנכ"ל עמותת נגישות ישראל שתדבר על הכרות עם עולם הנגישות והנגשת השירות. עוד תדבר, גב' איריס אדטו – בירן על טכנולוגיה מסייעת לסטודנטים וכן תתקיים הרצאה של מנכ"ל עמותת לשם, גיא פינקלשטיין שתעסוק בקשיים של סטודנטים בעלי לקות למידה והפרעות קשב וריכוז ללמוד וכיצד אפשר לסייע בידם להצליח, יביא גם וגמא אישית שלו. ביום זה, יוענקו פרסי הצטיינות לסטודנטים במעורבות חברתית.

מדיקנט הסטודנטים נמסר: "יום הנגישות שאנו מארגנים הינו בעל חשיבות עליונה עבור מכללה שחרטה על דגלה, מעבר לדאגה לרווחת הסטודנט, גם את הרצון להביא לשינוי בחברה, תוך כדי אמונה בכוחם של הסטודנטים להנהיג ולהוביל את החברה למקום טוב יותר. אנו שמחים על היענות הסטודנטים ליום זה ומאמינים שהוא אכן ישיג את מטרותיו".לפרטים נוספים: שרון סחר, דוברות ויח"צ, המכללה האקדמית כנרת, 054-6769356