לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

"סופר נני" תשתתף בכנס של המחלקה למדעי ההתנהגות

מפגש ענקים: מיכל דליות ופרופ' יורם יובל מגיעים לכנס מרתק במכללה האקדמית כנרת

מיכל דליות שכיכבה בתוכנית הטלוויזיה "סופר נני", מגיעה למכללה האקדמית כנרת לכנס ביוזמת דר' יפה מושקוביץ, ראש המחלקה למדעי ההתנהגות, העוסק בשינוי אישי בדרך אל האושר, בהשתתפות מיטב המרצים בתחום: אלי שחף ופרופ' יורם יובל.
הכנס יערך ביום שלישי, 13 בנובמבר, בשעה 09:00, באולם הכנסים בבית גבריאל.


הכנס עוסק ביכולת של האדם להשתנות, כאשר הפרט נמצא בקיבעון מחשבתי בתפיסות מוטעות, ולעיתים במעגל הרסני של חוסר מוצא. השינוי האישי יכול לשחרר את הפרט מהמצבים הבעייתיים, השאלה כיצד ניתן לעשות זאת בדרך נכונה ?

הדרישה לשינוי נוכחת באופן תמידי בחיינו, במשפחה, בזוגיות, בעבודה. כדי להפיק את המרב, על הפרט לעבור תהליך אישי שבו הוא מתחיל ממודעות אישית, לתהליך של העצמה והגשמה.

מיכל דליות תסביר לנו כיצד לשנות דפוסי חשיבה מוטעים, כפי שפרסמה על הרצאתה:" יצירת שינוי בחיים ובמשפחה מתחיל ברעיון שכדאי לבדוק את תבניות החשיבה שלנו. מהו ההיגיון הפרטי של כל אחד מאיתנו וכיצד הוא נבנה ? כיצד מתחברת המודעות לאחריות? האם יש לנו שליטה על אירועי חיינו ? כיצד נבנית ראיית העולם של כל אחד מאיתנו ? למה יש בינינו חילוקי דעות? האם אני צודק או הזולת? איך להתמודד עם השוני בין בני המשפחה, החברים לעבודה והחברים לחיים כדי להימנע מכעסים ולהנעים את חיי היום יום".

הכנס יציג סיפור אישי של אלי שחף, שיכול להוות דוגמא לכל אחד מאיתנו, כיצד לצאת מהקופסא. אלי שחף יספר סיפור אישי כיצד הצליח להתמודד עם בעיית השמנה ולפתור אותה: על האימונים, האתגרים, הכישלונות הקטנים שבדרך להצלחה הגדולה המשאירה את השומעים עם חומר למחשבה. זהו סיפור מעורר השראה על מחויבות, לקיחת אחריות ועל ההנאה הגדולה של עמידה באתגר שהצבת לעצמך, תוך שיפור איכות החיים וגילוי של חברים חדשים ושותפים למסע.

הרצאתו של פרופ' יורם יובל תחתום את הכנס, בה ינתח יובל מקרים אישיים שמהם ניתן ללמוד תובנות, כמו מה מונע מהפרט להגשים את עצמו ? ההגדרה של האושר האישי היא היכולת שלנו לממש את עצמנו בעולם העבודה, למצוא זוגיות טובה יותר, לחוות יחסים חברתיים מספקים, לאהוב ולהיות נאהב. כל אלה הם רק חלק מהתשובות...