לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

המכללה האקדמית כנרת פותחת שעריה לציבור החרדי

עשרות משתתפים הגיעו למפגש חשיפה לאקדמיה שנערך בטבריה

השעה 20:00 , יום שלישי פעמיים כי טוב והמרכז לצעירים בטבריה שוקק חיים.
עשרות גברים חרדים מגיעים אל המרכז לצעירים, לכנס ראשון בטבריה, המציג את המסלולים לתואר ראשון של המכללה האקדמית כנרת, ואת מסלול הלימודים המיוחד המיועד לציבור החרדי.

את הערב פתח מאיר בן אלחנן, מנהל השיווק של המכללה האקדמית כנרת, אשר הציג נתונים וסקרים המעידים על השתלבות המגזר החרדי באקדמיה בכל הארץ. בהמשך הערב הציג מרון דוקטורי, מנהל בית הספר למכינות במכללה האקדמית כנרת, את מסלולי המכינות הקדם אקדמיות, שהן השלב הראשון בהשתלבות בעולם האקדמי. מנהל דיקנט הסטודנטים, חנן הורוביץ, הציג בהרחבה את מגוון המלגות המיועדות לציבור החרדי.

מאיר בן אלחנן, מנהל השיווק, מציין: "לפי הדו"ח של מוסד שמואל נאמן, שכר ממוצע של אקדמאים חילונים, עומד על 14,850 ₪, לעומת 8,000 ₪ בממוצע לאקדמאי מהציבור החרדי. פערי השכר נובעים בין היתר מכך שמעסיקים רבים סבורים כי חרדים מקבלים השכלה אקדמית באיכות פחותה".

תוכנית הלימודים המוצעת במכללה האקדמית כנרת, מאפשרת לציבור החרדי להשתלב בשוק התעסוקה באמצעות שילוב במסגרת לימודים אקדמית, שמכבדת את אורח החיים החרדי. בנוסף, התוכנית מיועדת להבטיח לימודים אקדמיים שתוכן הלימודים בה, רמת הסגל, והתשתיות, זהות לתוכנית המקבילה במכללה.

דר' זאב דרורי, מנכ"ל המכללה האקדמית כנרת, אומר כי: "המסלול לציבור החרדי יאפשר בעתיד השתלבותם בשוק התעסוקה: במפעלים, בנקים, מוסדות ציבור ועוד, ולבטח יאפשר פרנסה מכובדת למשפחות רבות.
המכללה האקדמית כנרת, תעשה ככול שביכולתה בכדי לסייע במלגות, ובמתן ליווי לכל אורך תקופת הלימודים".

המעוניינים להצטרף לתוכנית לימודים ייחודית זו יכולים לפנות לטלפון: 04-6653667